Etapa 10. Universitatea Craiova - Dinamo

Moderator: grup_moderatori

Dupa 4 victorii consecutive in meciurile directe urmeaza?

Poll ended at 26 Sep 2021, 21:21

3 Miau Miau Miau
11
85%
1 Miau
1
8%
0 p
1
8%
 
Total votes: 13

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1753
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Etapa 10. Universitatea Craiova - Dinamo

Mesaj de dorumihnea2 » 28 Sep 2021, 17:07

Apel la calm fraților. Hai să lăsăm cearta și ambițiile prostești măcar în săptămâna asta.

Avatar utilizator
David Graham
senior
senior
Mesaje: 336
Membru din: 14 Sep 2021, 14:21

Re: Etapa 10. Universitatea Craiova - Dinamo

Mesaj de David Graham » 28 Sep 2021, 18:37

TitiUCV scrie:
28 Sep 2021, 13:04
multe steaguri ai aparat tu la viata ta....
Omul a specificat acolo si niste femei, poate a aparat libress-uri,always-uri ceea ce nu e de ici de colo. :)(
:)(

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Re: Etapa 10. Universitatea Craiova - Dinamo

Mesaj de Guardiola » 28 Sep 2021, 18:49

Legat de joc, mi-a plăcut determinarea și pressing îl făcut. Vatajelu a jucat foarte bine ieri. Partea mai puțin plăcută este că am ratat foarte mult, și că nu cream nici o emoție din 20 de cornere. La fel și cu fazele fixe unde nu centram, sau nu tragem periculos pe poartă. E păcat pentru o echipă să nu fructifice atâtea ocazii în condițiile în care ai jucători cu talie în teren. Houri pare jucătorul de care aveam nevoie la mijloc.
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

Avatar utilizator
valentin0001
suporter
suporter
Mesaje: 856
Membru din: 12 Mai 2011, 20:27

Re: Etapa 10. Universitatea Craiova - Dinamo

Mesaj de valentin0001 » 28 Sep 2021, 18:59

Legat de evenimentul cu Utopia. Daca au fost batuti, amenintati cu acte de violenta, santajati, furat sau talhariti..plangere la politie, e simplu. Ce-i asta sa recurgi la acte de violente doar ca unii sustin o echipa, iar altii sustin alta echipa.
Talharia:
"Furtul săvârșit prin întrebuințarea de violențe sau amenințări ori prin punerea victimei în stare de inconștiență sau neputință de a se apăra, precum și furtul urmat de întrebuințarea unor astfel de mijloace pentru păstrarea bunului furat sau pentru înlăturarea urmelor infracțiunii ori pentru ca făptuitorul să-și asigure scăparea se pedepsesc cu închisoarea de la 2 la 7 ani și interzicerea exercitării unor drepturi."

Lasati caaturile astea (niste ritualuri vechi care nu au treaba cu civilizatia anului 2021) si haideti sa sustinem echipa la meciul cu echipa familiei.
Inca cred ca fanaticii nostri din peluza au alt nivel si nu au creierul de maimuta al boovenilor din peluza si pot sa vina cu alt banner fara sa isi inchida gruparea. Inca cred ca ai nostri nu v-or recurge la aceleasi acte de violenta ale golanilor din puz. Ai nostri au fost cativa in peluza la inceput, tocmai prin civilizatia din peluza fata de alte peluze au reusit sa atraga atata lume.
Fanatic nu trebuie sa fie egal cu bataie si dus la extremism. Nu esti cu echipa mea, te bat. Hai sa depasim asta, putem mai mult!
ucv ucv ucv ucv usteag ucv ucv ucv ucv

Avatar utilizator
fanUCV
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 15 Dec 2018, 23:23

Re: Etapa 10. Universitatea Craiova - Dinamo

Mesaj de fanUCV » 28 Sep 2021, 21:55

tare de tot, atmosfera pirotehnică la începutul meciului .. ! .. ca prin Serbia, Turcia ..
în rest, scorul spune cam totul .. A. Ivan, căpitanul din repriza doi și V. Găman, superb blocaj la 1-0 sunt remarcile mele ..

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

ucv - un zambet, o lacrima, un suras de fericire

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Etapa 10. Universitatea Craiova - Dinamo

Mesaj de R.E.N. » 28 Sep 2021, 22:08

Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Etapa 10. Universitatea Craiova - Dinamo

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 28 Sep 2021, 22:31

R.E.N. scrie:
28 Sep 2021, 22:08
https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=61782266 vai cat am ras, excelent!! :-D :)( :hai :hai
:)( ucv

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Etapa 10. Universitatea Craiova - Dinamo

Mesaj de SLH » 28 Sep 2021, 23:25

Nu va mai bateti capul cu malus, mai ales cand vorbeste de onoare, daca avea macar o farama nu mai exista pe forum(adica scria de pe alte conturi) dupa ce a fost vandut Cicaldau. Dar el e de nivelulul lui Duckadam, nu e in stare sa si repecte cuvantul. Tot ca duckadam e la serviciu, intelegeti. Acum unul dintre targeturile lui e sa submineze PN. N-ati vazut si pe maximasport cum face exact acelasi lucru cica dinamo e condus de galerie de aia e de [cenzurat]. Tot ca atac indirect catre PN ca prea ne dam noi cu parerea si ca indicatie catre restul suporterilor ca galeriile sunt nasoale. Dupa cum vedeti acum in cazul Utopiei e in stare sa calce si pe cadavre ca sa isi primeasca osul de ros.
Cat despre pierderea bannerului, aceasta a fost corecta. Altceva nu mai conteaza.

Închis