[Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Rezultat?

Poll ended at 09 Noi 2022, 17:09

3p
8
89%
1p
0
No votes
0p
1
11%
 
Total votes: 9

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3477
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 09 Noi 2022, 18:56

Niste panarame, copiii aia pe stanga slabi rau de tot, Cimp-anus, Vina, Hanca la fel...Martic catastrofa.
Ma lasati cu Markovic ...joaca precum un morcovic infipt in pamant. E pamant. Mai reuseste si el niste faze. Am spus-o nu avem viitor. Copiii astia daca te lasi pe ei te baga in B.
FMSP :)(

sorinyki
fanatic
fanatic
Mesaje: 1217
Membru din: 16 Mai 2006, 10:43

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de sorinyki » 09 Noi 2022, 18:58

Ocna, un singur punct în ultimile 7 meciuri. Ce rușine!

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2489
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 09 Noi 2022, 18:58

BiancoAzzurro_AS. scrie:
09 Noi 2022, 18:53
Asta e farmecul cupei, sa iti tăvălească unii pe un maidan rezervele pentru că le mai trebuie și lor minute, o ploaie , un nămol, o ceatza ...doar prin semifinale se joacă fotbal , sunt și terenuri atunci ...cu rapidu e important părerea mea
fir-as al dreacu, atata poti tu sa spui dupa rusinea asta istorica??? de-aia ne zbatem in mediocritate de ani si ani, pt astfel de mentalitati! Gasisi scuza cu farmecul cupei? Doamne fereste si apara
Last edited by marius_vl on 09 Noi 2022, 19:01, edited 1 time in total.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2489
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 09 Noi 2022, 19:00

vana cred ca este cel mai slab purtator de tricou alb-albastru din istoria acestui club, din 1948 incoace! Nu cred ca exista un trisor mai mare ca asta! Este socant cum a ajuns asta dupa atatia ani sa fie fotbalist la Liga 1! FMM hagi!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9787
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 09 Noi 2022, 19:01

Ce scuze se pot gasi azi?
Azi nu il apar oe Markovic. S-a comportat ca cea mai mare vedeta di lume la primul lui sut pe poarta, cand in loc sa traga tare el trage la misto. De restul fazelor nu mai zic nimic.
Sita va cerne in iarna si cred ca de aia nu a facut Radoi nicio schimbare:sa le demonstreze ca nu pot emite pretentii sa ramana. In iarna vad pe Campanu, Vana, Martic, poate Hanca, Florescu, Mateiu pusi pe lista de transferuri.
Cei doi de la tineret... Benga si Danciu. Ok.
Sa tii locuri ocupate cu Vana, cu Campanu.. Mi se pare naspa. Prefer o greseala a lui Domnu decat a lui Vana. .

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Iancu Magheru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1400
Membru din: 27 Mai 2021, 11:40

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Iancu Magheru » 09 Noi 2022, 19:03

Nu trebuie sa te enervezi Marius, nu trebuie sa ne plesnească tuturor venele după un egal cu o echipa mediocra de liga 3. Eu de ex nu sunt supărat, iar sâmbăta voi fi în peluza, în Giulesti, unde sper și cred că vom lua minim un punct.

Cat despre meciul de azi..nu ma uit la fotbal de alaltăieri ca să pot sa afirm ca terenul și condițiile meteo nu au niciun rol. Azi, la Zlatna, nici Bayern nu le dădea ăstora mai mult de 3 goluri.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9787
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 09 Noi 2022, 19:03

Plus ca... Suna aiurea ce zic, sa dau vina pe arbitraj, insa a fost catastrofal.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Prazake
suporter
suporter
Mesaje: 593
Membru din: 26 Iul 2021, 00:25

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Prazake » 09 Noi 2022, 19:04

Iar nu i-a iesit timingul lui Mirel. Zicea nea Gigi ca la noi se analizeaza tot... Pai si cu datele alea ce mortii lor fac pe acolo prin club? Le imprima pe hartie fina pe care o folosesc la buda? Degeaba ai aparatura de ultima generatie daca jucatorii sunt adusi de niste expirati. Hai, Cartule, sa explici cum ai reusit sa aduci clubul in halul asta. Sa nu mai vedem niciun orizont, cu cea mai mare medie de varsta si unul din cele mai urate jocuri din campionat.

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 809
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Doomsday » 09 Noi 2022, 19:04

Ce dracu fu asta? Egal cu descultii astia?
Aceeasi parere o am ai eu, Radoi nu facu schimbari ca sa vază și conducerea cu ochelari de cal valoarea unor jucatori.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2888
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de fabius_2014 » 09 Noi 2022, 19:06

Umilinta maxima ! Principalul vinovat este Radoi care inca nu a inteles ca Vana joaca pentru adversari, Florescu nu joca nimic, Gaman, Martici si Mateiu nu mai pot. Cu ocazia asta am pierdut ocazia sa ne calificam mai departe si ultimul meci, cel cu Arges, sa fie doar un amical. Cred ca Radoi trebuie sa isi asume aceasta infrangere si inca de azi cred ca trebuie intarita echipa a doua cu jucatorii enumerati mai sus.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2489
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 09 Noi 2022, 19:06

neica Radoi, sa nu uitam ca a insistat pt aceasta panarama de jucator, Florescu!!! jegosul asta care cand era la Botosani ne injura de ne spurca, azi a fost chiar mai slab decat vana, desi totusi nu cred ca exista cineva in fotbalul profesionist din toata lumea asta un jucator mai slab decat vana

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1162
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 09 Noi 2022, 19:08

marius_vl scrie:
09 Noi 2022, 18:58
BiancoAzzurro_AS. scrie:
09 Noi 2022, 18:53
Asta e farmecul cupei, sa iti tăvălească unii pe un maidan rezervele pentru că le mai trebuie și lor minute, o ploaie , un nămol, o ceatza ...doar prin semifinale se joacă fotbal , sunt și terenuri atunci ...cu rapidu e important părerea mea
fir-as al dreacu, atata poti tu sa spui dupa rusinea asta istorica??? de-aia ne zbatem in mediocritate de ani si ani, pt astfel de mentalitati! Gasisi scuza cu farmecul cupei? Doamne fereste si apara
Ei vad diferit , daca mă uit la rezultatele CFR sa wcsb prin cupa as zice că suntem pe drumul cel bun...poate așa ne vedem naiba de campionat ...eu personal considerăm un eșec sa fi batut Ocna neica nimeni cu titularii și să scadă șansele cu rapid dramatic

Și eu personal nu am fost și nu sunt de acord cu fotbalul la un anumit nivel pe orice teren , am mai postat pe aici că dacă nu ai cu ce , ori închiriezi ori stai acasă

Eu cu Rapidu am așteptari

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9787
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 09 Noi 2022, 19:10

Doomsday scrie:Ce dracu fu asta? Egal cu descultii astia?
Aceeasi parere o am ai eu, Radoi nu facu schimbari ca sa vază și conducerea cu ochelari de cal valoarea unor jucatori.
E ca bancul. ala cu calu dus la targ sa fie facut de ras

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2952
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Geronimo » 09 Noi 2022, 19:11

Dar oare ne-am lamurit cu Vina, Martici, Cimpanu etc.? Sau nici azi nu fu ziua lor? Se mai intampla cateodata si pe la Giubega...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Prazake
suporter
suporter
Mesaje: 593
Membru din: 26 Iul 2021, 00:25

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Prazake » 09 Noi 2022, 19:11

Iancu Magheru scrie:
09 Noi 2022, 19:03
Nu trebuie sa te enervezi Marius, nu trebuie sa ne plesnească tuturor venele după un egal cu o echipa mediocra de liga 3. Eu de ex nu sunt supărat, iar sâmbăta voi fi în peluza, în Giulesti, unde sper și cred că vom lua minim un punct.

Cat despre meciul de azi..nu ma uit la fotbal de alaltăieri ca să pot sa afirm ca terenul și condițiile meteo nu au niciun rol. Azi, la Zlatna, nici Bayern nu le dădea ăstora mai mult de 3 goluri.
Fratie, imi pare rau sa iti zic dar, daca faci afirmatia asta, arati ca te uiti de ieri la fotbal.
Last edited by Prazake on 09 Noi 2022, 19:16, edited 1 time in total.

Scrie răspuns