[Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Rezultat?

Poll ended at 09 Noi 2022, 17:09

3p
8
89%
1p
0
No votes
0p
1
11%
 
Total votes: 9

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 09 Noi 2022, 21:25

Declaratia lui Radoi dupa meci e pe digisport. Eu am vazut-o pe aplicatie, sper sa merga linkul
https://www.digisport.ro/fotbal/cupa-ro ... va-2028239

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 09 Noi 2022, 21:26

cortinadampezzo scrie:de la zlatna , echipa vine in Bucuresti pana sambata la meciul cu Rapid din Giulesti.
Tre sa se antreneze undeva, eram curios , poate merg sa-i vad
Si eu as vrea sa ii vad. Daca afli spune-mi si mie

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2864
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Geronimo » 09 Noi 2022, 21:32

manex scrie:Declaratia lui Radoi dupa meci e pe digisport. Eu am vazut-o pe aplicatie, sper sa merga linkul
https://www.digisport.ro/fotbal/cupa-ro ... va-2028239

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk
De la masa de masaj s-au intoxicat Vina si Cimpanu. Uite asa pierdem jucatori de nationala pentru meciul urmator. Nu se poate asa ceva.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Prazake
suporter
suporter
Mesaje: 580
Membru din: 26 Iul 2021, 00:25

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Prazake » 09 Noi 2022, 21:42

Geronimo scrie:
09 Noi 2022, 20:50
Prazake scrie:Cum poti sa zici ca PRESEDINTELE CLUBULUI nu are nicio vina? Mi se pare de noaptea mintii sa stai sa ii cauti scuze lui Cartu... Cartu e peincipalul vinovat, ca e fcking presedintele clubului. Nu e presedinte de imagine, e presedinte ales democratic, dupa un vot democratic, in tara asta complet democratica.
:-) :-) :-) ce face mass-media... ales democratic... Presedintele e nea Mihai. Asta daca ai ceva info din interior. Dar fiecare cu parerea lui...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Lol =))))))))))))
Eram foarte ironic la faza cu alesul democratic, ca doar a candidat singur.
Presedintele clubului e Cartu, ca doar el apare in organigrama ca presedinte. Si daca ar fi adevarat ce zici tu, ca Rotaru ia jucatori de capu' lui, ca se baga peste antrenor, ca e presedintele "din umbra", ca etc. etc., atunci explica-mi de ce sta Cartu acolo? Din dragoste pentru club se face pres? Sau pentru ca bani moca stand degeaba? Si atunci am o problema mai mare cu nea Cartu, ca ar insemna ca e nevertebrata, ca toate loazele care se perindeaza in fotbalul mioritic. Cartu nu iese bine in nicio situatie.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2864
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Geronimo » 09 Noi 2022, 21:51

De imagine. ;-) Tu compari fotbalul de la noi cu cel din west?! Nu exista presedinte la niciun club de la noi. Pai nea Sorin e echivalentul lui Pablo Longoria?! Nu, ca ala e CEO. La actionariat, nea Mihai cu cat apare? 95%, 110%?

Ai info din interior cum sunt adusi jucatorii(mai ales cei straini)? ;-)

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de fabius_2014 » 09 Noi 2022, 21:57

Singurii vinovati sunt jucatorii si antrenorii . Jucatorii au fost de o indolenta crasa, iar antrenorul s-a dovedit total neprofesionist. Cand vezi ca jucatorii nu misca in teren, nu faci nicio schimbare, nu schimbi nimic in joc. Il lasi pe Vana sa dea centrari numai in spatele portii.Eu l-as trimite de azi la echipa a doua si acolo l-as alerga pana si-ar cere singur transferul.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 09 Noi 2022, 22:04

Pai poate de-aia i-a si lasat, ca sa se se convinga toti, inclusiv jucatorii, ca nu sunt solutii si nu au de ce sa aiba vreo pretentie si asteptare. Vina si altii se cer afara de tot, de-aia au stat pe teren ca sa arate ce valoare au: multimea vida.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2864
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Geronimo » 09 Noi 2022, 22:05

Pai de ce sa-l schimbe pe Ionut? Sa-l lase tot meciul sa ne lamurim. Ca nu ne-am lamurit in vara. Ne-am lamurit foarte greu cu Bic & Briceag.

Meciul asta a fost perfect pentru Alexandru-George, Vina sau Martic. Era o oportunitate si pentru Fedele. Ce pierdere...

Avem noi lot sa jucam in grupele ligii conferinta? Nu avem.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2056
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 09 Noi 2022, 22:17

Geronimo scrie:
09 Noi 2022, 20:22
fanatic16 scrie:
cortinadampezzo scrie:
09 Noi 2022, 19:43
Rotaru e atat de prost, ca il lasa pe marcel puscas sa isi bata pl de el in loc sa se uite la meciul de cupa

Rotaru e atat de prost, ca plateste niste pissde la menopauza pe post de jucatori profesionisti de fotbal

Rotaru e atat de prost, ca dupa meciurile cu Tibilisi si Laci, Finala 2020cu CFR, Seminfinala de cupa cu reghe+sepsi, semifinala de cupa cu multescu+voluntari, supercupa cu cfr .... pierde acum si un meci cu o echipa de liga 3a ca sa le noteze in CV

Rotaru e atat de prost, ca atunci cand i-a cerut mangia 200kg de margarina sa-i unga pe jucatori el nu a inteles ce inseamna

Rotaru e atat de prost, ca in loc sa ii anihileze pe cai cu niste avocati decenti el il angajeaza pe copilu

Rotaru e atat de prost, ca i-a dat lui Gardos salariul pe doi ani , degeaba

Rotaru e atat de prost, ca ne tot ameninta ca se retrage de la UCV, dar 85% din actiuni le detine andrici

Rotaru e atat de prost, ca betano i-a facut oferta mai mica decat la FCSB si el a zis: bine

Rotaru e atat de prost, ca pe noul ghencea, constructorii au numit o loja 'mihai rotaru'

Rotaru e atat de prost, ca in loc sa il promoveze pe Tavi Popescu il cumpara pe Fedele, Cimpanu si Ofosu

Rotaru e atat de prost, ca se uda jos cand Reghe ii povestea cum a luat-o pe Rifai

Rotaru e atat de prost, ca atunci cand Marinos i-a facut Tzatziki el a zis ca n-are praz

Rotaru e atat de prost, ca l-a pus pe Papi sa toarne sampanie pe fotbalisti

Rotaru e atat de prost, ca l-a pus pe Balint antrenor care a demonstrat ca poate sa retrogradeze o echipa de liga 1 fara sa se ajute de maini

Rotaru e atat de prost, ca mananca clatite cu paine
Încă o dată spun că numitorul comun la contraperformante și antrenori lucrați are un numitor comun: Cartu!
Fără Cartu vom fi mult mai stabili și antrenorii vor avea viață lungă, cred că singurul antrenor care poate avea viață lungă cu Cartu e numai Rădoi, că e copilul lui de suflet
Cat despre criticile despre Rotaru, exagerezi prea mult la majoritatea, pai cu mititelu puteai spera la playoff european sau finala cu titlu pe masă?
In momentul când Cartu va dispărea din club definitiv și vom avea scouteri competenți vom avea șanse reale la Next level , adică mai mult decât locul 3 și o cupa luată ocazional când neglijează echipele serioase competiția
Cu ce incurca nea Sorin? Poti sa fii mai concret? L-a adus el pe Vina?

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Cu presiuni puse aiurea fiecărui antrenor care nu i convine lui, cu îmbârligături și prietenii pe la spatele echipei, cu faptul că e un yes Man care are tupeu doar pe la spatele echipei ca alde Cristescu și alte cârtițe

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 09 Noi 2022, 22:22

Poate ca si frf ar trebui sa se implice mai mult in ceea ce inseamna disputarea jocurilor. Ai conditii la tine acasa? :joci. Nu ai... Te duci la adversar. Ok... Esti echipa mica... Stai acasa daca nu poti nici macar sa joci acasa. Daca ai pretenții fa tot ce tine de tine sa asiguri conditii normale celor ce iti calca pragul.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2056
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 09 Noi 2022, 22:37

Nuj daca de la unghiul de filmare dar mi se păru că terenul asta e mult mai mic decât cele de liga 1 și cred că dacă FRF ar impune un minim de locuri în tribune și o suprafață de teren minimă egală cu liga 1 azi soda ar fi jucat ori la Mediaș ori la noi

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 09 Noi 2022, 22:56

Eu rămân consecvent , nu ai infrastructura pai închiriezi daca vrei neapărat să participi , nu e obligatoriu sa facem cupa cu toată lumea ...asta e că și cu parcările , sa nu facem parcări cu plata scumpe in centru că n-are lumea bani..pai și dacă nu ai atunci nu poți să vii cu autobuzul ?

Ce sa mai vorbim de sistem cu echipe în aceeași grupă care nu joacă intre ele , altele joacă doar in deplasare ..îți trebuie ceva prostie că sa gândești organizarea așa

Iancu Magheru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1380
Membru din: 27 Mai 2021, 11:40

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Iancu Magheru » 09 Noi 2022, 23:19

Ce natie penibila putem fi. Rapidul pierde cu Farul și lumea cere demisia lui mutu, asta deși omul a scos peste valoarea lotului! Grea meteahna graba asta și vorbele urâte spuse la cald.

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 913
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de robertc » 09 Noi 2022, 23:21

Ba da sunteti nebuni cu atatea scuze...aia sunt in liga 3 si iau batai cu 7-0 si voi va kacaciti pe voi cu linia terenului.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2864
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: [Cupa Romaniei] Ocna Mures - Universitatea Craiova

Mesaj de Geronimo » 09 Noi 2022, 23:35

Dupa 11-le bagat in teten chiar aveati sperante?! Eu nu pot intelege ce asteptari mai avem de la unii. Ei atat pot la noi. Poate in alte parti se descatuseaza, ca la noi nu e treaba serioasa. Din cauza soparlelor nu poate Ionut sa centreze bine din lovitura libera. Uite cum au inflorit Bic, Ivanov, Briceag, V. N. Constantin, Luis Nitu, Baicu, Burlacu, Robert Petre/Manea etc. E vina mediului de la noi. Toti jucatori de o valoare imensa...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Scrie răspuns