Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Scapa Neagoe inca o etapa cu brio?

Poll ended at 23 Iul 2023, 19:57

3p si il sustin pe Neagoe
15
83%
1p Neagoe prelungeste incertitudinea
1
6%
0p Neagoe trebuie sa plece
2
11%
 
Total votes: 18

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de manex » 25 Iul 2023, 11:32

Hai, ca nu exista nicio comparatie intre el si miti. Dar are un antrenor pe care nu il poate da afara ca nu ii place fata lui ci pentru lipsa rezultatelor. Ok.. Un pas gresit... Nu avem decat sa asteptam . Poate dupa un singur pas gresit il da afara. Poate are obiectiv clar 3 puncte la cfr.
In alta ordine... I-am. Scris lui Bon pe fb... De ce nu a intrat Gaspar, de ce Ivan joaca in dreapta, ce cauta Trica in echipa, de ce nu joaca cu Ndong si Bancu? A vazut mesaj, nu a zis nimic. :)

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1799
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de dorumihnea2 » 25 Iul 2023, 11:36

În anumite puncte de vedere seamănă și le-am expus mai sus...

mflorin
membru
membru
Mesaje: 157
Membru din: 27 Mai 2022, 12:03

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de mflorin » 25 Iul 2023, 12:25

Nu putem astepta 6 etape ca se termina perioada de transferuri si ca sa aiba performanta orice antrenor care vine cere 4 mijlocasi buni, fiindca la altii marcheaza si mijlocasii, pana si Vina, in 2 etape sunt mai multi care au marcat, la noi se asteapta doar de la atacanti, care sunt bine marcati, nu exista surprize. Dar ce sa te faci cu Screciu care nu a marcat in campionat de 9 ani, Mateiu 1 gol in ultimii 5, Capatana 1 gol in 4 ani. Nu ai ce sa faci cu asemenea jucatori, nu numai ca nu stiu sa traga, dar nici sa paseze.

mflorin
membru
membru
Mesaje: 157
Membru din: 27 Mai 2022, 12:03

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de mflorin » 25 Iul 2023, 12:28

Bancu joaca bine avansat, dar refuza cu toti antrenorii sa paraseasca postul de fundas stanga, desi in ultima vreme scartiie pe acest post. el crede ca va juca in nationala pe acel post, dar s-ar putea sa se insele.

mflorin
membru
membru
Mesaje: 157
Membru din: 27 Mai 2022, 12:03

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de mflorin » 25 Iul 2023, 12:31

Bancu joaca bine avansat, dar refuza cu toti antrenorii sa paraseasca postul de fundas stanga, desi in ultima vreme scartiie pe acest post. el crede ca va juca in nationala pe acel post, dar s-ar putea sa se insele.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2975
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Geronimo » 25 Iul 2023, 12:41

mflorin scrie:Bancu joaca bine avansat, dar refuza cu toti antrenorii sa paraseasca postul de fundas stanga, desi in ultima vreme scartiie pe acest post. el crede ca va juca in nationala pe acel post, dar s-ar putea sa se insele.
Pana acum nu s-a inselat. :-)

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1170
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 25 Iul 2023, 12:53

la neagoe inteleg pt ca si eu sunt suparat , dar nu o inteleg pe asta cu roty daca a zis ca el nu stie mai mult.. nu vad sa se bata vreun investitor cu pumnii in piept ca vrea el sa ne duca in champions league iar de un interes local ce sa mai zic.... de fapt e o familie locala interesata permanent

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2231
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de fanucrv » 25 Iul 2023, 13:33

https://cvlpress.ro/25.07.2023/cu-geana ... divizia-b/
stiu ca nu e pe gustul tuturor dar mie imi plac analizele lui C.S. ..

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3509
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Freestate » 25 Iul 2023, 14:51

Exagereaza CS...cum adica Otelul de liga a 3-a ? Ii mai si jigneste...auzi la el: papacusi !
FMSP :)(

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de cortinadampezzo » 25 Iul 2023, 17:01

„Și Mihai Rotaru a avut ghinion într-un fel. Dacă se califică Bordeaux în Ligue 1, Ivan nu e pe aici. Era oferta făcută astă iarnă și era valabilă în continuare, pe 3 milioane, și ar fi plecat la Bordeaux în vara asta. Dar pentru că a promovat Metz, Bordeaux nu își poate permite să mai dea 3 milioane ca să îl aducă pe Ivan. E mare vină și din partea lui cu ce i se întâmplă. Am spus-o și data trecută. E inadmisibil la 27 de ani să nu ai ambele picioare”, a declarat Sorin Cârțu

"Sunt de zece ani la Craiova și sunt obișnuit cu așa ceva. Sa ma injure suporterii .Am vorbit și cu mister înainte de meci, mi-a spus că o să joc vârf, dar n-a fost să marchez, chiar dacă am avut ocazii de a marca”, a declarat Ivan, după U Craiova – Oțelul 0-0.

Ba asa ceva nu prare normal, sa te obisnuiesti cu injuraturile.

Ori faci ceva sa iti schimbi jocu ori pleci de la echipa. Bine si aia sunt tarani din tribune, dar ce poti sa le zici, sunt asa ca (edit) .

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de manex » 25 Iul 2023, 17:39

Cum sa plece de la echipa?
Nicule, bausi apa lu Rosi?
Si, da, Ivan e invatat cu injuraturile. Ce ai vrea sa zica? Ca nu ii convin ? Cui ii convin?
Problema e ca nici cand joaca bine nu i se scandeaza numele.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

ParintelePafnutie
fanatic
fanatic
Mesaje: 1080
Membru din: 23 Mai 2023, 18:30

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de ParintelePafnutie » 25 Iul 2023, 18:29

Hai mah ... sezonul trecut a jucat singur fro 5 meciuri. Daca nu era el, era jale in playoff. Cum sa te apuci acu' sa-l injuri?

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1420
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de florinkeke » 25 Iul 2023, 23:12

Eu tot nu o integ pe asta cu Ivan.Bah baieti Ivan e al nostru,respect total pentru el ca ne-a bagat o gramada de puncte in tolba si in situatia lui Labuta,el a dat cu jet maxim oilor.Nu are charisma lui Mitrita,dar ne-a tras dupa el de foarte multe ori si a fost cel mai bun de la noi doi ani la rand

Sent from my SM-S911B using Tapatalk


Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3509
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Freestate » 25 Iul 2023, 23:29

ParintelePafnutie scrie:
25 Iul 2023, 18:29
Hai mah ... sezonul trecut a jucat singur fro 5 meciuri. Daca nu era el, era jale in playoff. Cum sa te apuci acu' sa-l injuri?
Si stii ce e revoltator ...vin basinosii aia batrani cu curul in doua luntrii care se duc si la booveni si vin si la noi dar sunt booveni la baza...
Aia vin la meciurile nostre si ii injura pe ai nostri chiar si pe Rotaru iar la meciurile lor stau ghiocel, apostrofeaza PS97 daca se apuca sa-l injure pe Mititelu si Mititelu este erou pentru ei ca a bagat bani si mai nou ...a cumparat echipa, n-a primit-o cadou. :)(
FMSP :)(

ParintelePafnutie
fanatic
fanatic
Mesaje: 1080
Membru din: 23 Mai 2023, 18:30

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de ParintelePafnutie » 25 Iul 2023, 23:46

@FreeState: ce vrei man? Pe unii trebuie sa-i pocnesti ca sa te iubeasca. Ti-am mai zis, multi l-au plins pe Stalin, desi n-am inteles vreodata de ce. Asta e, gradina lui Dumnezeu e mare ... da'-n rest, caii necheaza, leul merge.

Scrie răspuns