Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Ce facem cu marinarii?

Batem, Reghe e Regele
13
87%
Egal, ne încurcă aerul sărat
2
13%
Pierdem, suntem proști
0
No votes
 
Total votes: 15

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 01 Sep 2023, 09:38

Strategia lui Hagi a fost facuta prost. A vrut neaparat victorie cu noi. A pierdyt 3 milioane pt 3 puncte

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1107
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de Leonard Albert » 01 Sep 2023, 12:37

Indiferent cum am da-o, am fost niste tarani!

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3513
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 01 Sep 2023, 13:02

Je sui paizan oltean ....bocu bocu !
FMSP :)(

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2149
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 01 Sep 2023, 13:06

Leonard Albert scrie:
01 Sep 2023, 12:37
Indiferent cum am da-o, am fost niste tarani!
Dar iuda că îi zisese lui Rotaru că îl sună după meciul tu să îi zică dacă vor amânare cu noi și nu l-a mai sunat cum e? Ba mor când văd că va pare rău de niste proști, cine [****] i-a pus 6 etape să bage rezerve și doar cu noi titularii??? Mă **** pe echipa lor și pe mafia impresarilor care capuseaza fotbalul românesc.
Ca sa nu mai zic că conform regulamentului LPF ne putea amâna meciul fara acordul nostru, deci cine i-a ținut să nu amâne??
Efectiv nu depindea nimic de noi, dar dacă ăia la ligă sunt momâi și Rotaru e bun de gură și zbir cu ei atunci sunt ăia proști, nu noi.
Să le iau fața în [cenzurat] ălora din presa de zic că viitorul nu s-a calificat din cauza noastră.
Grețoasă echipa, mai că îmi vin mai mulți draci pe ei decât pe fcsb!

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2103
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 01 Sep 2023, 13:34

putina muita pt regele inchipuit nu strica. tot campionatul trecut s-a tras pt el sa castige, toata lumea s-a facut luntre si punte ca sa ia hagi campionatul. uite ca asa se intampla cand fortezi o pseudo academie sa ia campionatul doar ca sa nu-ti faca scandal la poarta.
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3513
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 01 Sep 2023, 13:47

Ma doare-n cvr si la inima de stategia si drama rejelui !
FMSP :)(

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1170
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 01 Sep 2023, 13:49

eu il banuiesc de grandomanie, a vrut sa rupa tot , sa arate ca poate ...mereu vad acel zambet plin de infatuare cand ii iese ceva , si ii place sa le rada in fata tuturor, e atitudine de campion nu pot sa zic , e tupeu bun dar si nota de plata e tot de campion si atata timp cat si-o plateste el , jos palaria :)(

bineinteles , urmeaza in contrast comportamentul de gospodina parasita , il mananca arbitrii, incalzirea globala, putin, statul nu vrea, liga nu vrea, dusmanii ii poarta pica ..sa asteptam sfarsitul de mercato pt ca probabil vrea sa mai vinda ceva si apoi vedem iar piesa ... sa vedem daca ma insel

ParintelePafnutie
fanatic
fanatic
Mesaje: 1080
Membru din: 23 Mai 2023, 18:30

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de ParintelePafnutie » 01 Sep 2023, 14:43

Freestate scrie:
01 Sep 2023, 13:02
Je sui paizan oltean ....bocu bocu !
Hai ca mai turnam o reclama la coniacul ala

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2975
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de Geronimo » 01 Sep 2023, 15:14

Leonard Albert scrie:Indiferent cum am da-o, am fost niste tarani!
:-( a explicat nea Mihai cum a fost cu amanarea. :-( E asa greu de inteles?!

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1107
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de Leonard Albert » 02 Sep 2023, 12:01

Stai linistit, e foarte usor de inteles, dar raman la parerea ca am fost niste ciobani. E vorba de obraz subtire si de imagine. Daca eram boieri ieseam primii si propuneam public amanarea. Am avut atitudine de echipa mica si meschina.
E strict parerea mea, nu trebuie sa se bosumfle nimeni. Ca sa fac o comparatie total aiurea, multi au preferat in anii 90 basca lui Iliescu si nu papionul lui Ratiu. Ei bine, noi am fost baietii cu basca la faza asta. O zi buna!

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 933
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de robertc » 02 Sep 2023, 12:36

Leonard Albert scrie:
02 Sep 2023, 12:01
Stai linistit, e foarte usor de inteles, dar raman la parerea ca am fost niste ciobani. E vorba de obraz subtire si de imagine. Daca eram boieri ieseam primii si propuneam public amanarea. Am avut atitudine de echipa mica si meschina.
E strict parerea mea, nu trebuie sa se bosumfle nimeni. Ca sa fac o comparatie total aiurea, multi au preferat in anii 90 basca lui Iliescu si nu papionul lui Ratiu. Ei bine, noi am fost baietii cu basca la faza asta. O zi buna!
apld apld apld

Prazake
suporter
suporter
Mesaje: 599
Membru din: 26 Iul 2021, 00:25

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de Prazake » 02 Sep 2023, 14:36

Hai, koae, lasati-ma cu mizeriile astea în care aratam mentalitatea de [cenzurat] a neamului ăstuia jegos. Ce pana mea se face atata tam-tam pe o amanare... Noi când am jucat cu Milan, am amânat? Si am avut Astra si FCSB, parca. Ce pana mea, trebuie sa se pună tot campionatul pres ca joaca Farul in a 3a divizie a fotbalului European? Aici era problema, ca n-am amânat noi. Poate învățați, in gatul mamicutelor voastre, sa faceți lucrurile ca lumea și atunci n-o sa mai stea tot destinul fotbalului romanesc intr-o amanare, pisa-m-as pe FRF, LPF si toti habarnistii care ne dau pe noi vinovați desi noi n-am jucat în Europa. Ce pana mea de mentalitate e asta?? Suntem un neam de handicapati, cu mintea rămasă pe undeva intr 12-16 ani, analfabeti funcțional, cu 0 simt de răspundere si asumare. Mereu altii sunt vinovați. Popor de idioti!!

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2149
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 02 Sep 2023, 16:52

Prazake scrie:
02 Sep 2023, 14:36
Hai, koae, lasati-ma cu mizeriile astea în care aratam mentalitatea de [cenzurat] a neamului ăstuia jegos. Ce pana mea se face atata tam-tam pe o amanare... Noi când am jucat cu Milan, am amânat? Si am avut Astra si FCSB, parca. Ce pana mea, trebuie sa se pună tot campionatul pres ca joaca Farul in a 3a divizie a fotbalului European? Aici era problema, ca n-am amânat noi. Poate învățați, in gatul mamicutelor voastre, sa faceți lucrurile ca lumea și atunci n-o sa mai stea tot destinul fotbalului romanesc intr-o amanare, pisa-m-as pe FRF, LPF si toti habarnistii care ne dau pe noi vinovați desi noi n-am jucat în Europa. Ce pana mea de mentalitate e asta?? Suntem un neam de handicapati, cu mintea rămasă pe undeva intr 12-16 ani, analfabeti funcțional, cu 0 simt de răspundere si asumare. Mereu altii sunt vinovați. Popor de idioti!!
usteag

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1107
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de Leonard Albert » 02 Sep 2023, 17:10

Cand ai inceput fraza cu "Hai, koae", restul nu mai conteaza. Un om serios se opreste din citit. Sanatate!

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2975
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Etapa 7:FCV Farul - Universitatea Craiova

Mesaj de Geronimo » 02 Sep 2023, 17:11

Leonard Albert scrie:Stai linistit, e foarte usor de inteles, dar raman la parerea ca am fost niste ciobani. E vorba de obraz subtire si de imagine. Daca eram boieri ieseam primii si propuneam public amanarea. Am avut atitudine de echipa mica si meschina.
E strict parerea mea, nu trebuie sa se bosumfle nimeni. Ca sa fac o comparatie total aiurea, multi au preferat in anii 90 basca lui Iliescu si nu papionul lui Ratiu. Ei bine, noi am fost baietii cu basca la faza asta. O zi buna!
Pai nea Mihai l-a sunat pe Gh. Popescu pentru amanare... si ei nu ne-au zis nimic. Ei au cerut vineri la liga/frf.... puteau sa zica de miercuri ceva de genul: bai taranilor, noi vrem sa amanam meciul.

Lasa ca dupa nea Nelu, au venit cei din jurul lui Ratiu si ne-au lamurit din plin.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Scrie răspuns