Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Cum va arăta tabela la finalul meciului?

Victorie zdrobitoare, marchează Koljic/Markovic
8
30%
Victorie zdrobitoare, marchează alții
2
7%
Victorie muncită, marchează în primul rand Crețu
4
15%
Victorie chinuită, niciun farmec în a privi
9
33%
Egal
1
4%
Înfrângere
3
11%
 
Total votes: 27

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3543
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de Paul » 26 Feb 2024, 22:03

Nu o dam in penibil daca ne revoltam pentru furt cu arbitrii, si avem timp sa ne certam intre noi si pe jocul nostru prost, ba, dar nu se poate asa ceva! Cum adica ala dadea penalti la faza aia? Doar daca asta isi dorea! Cum vine asta sa se roage de el sa vada la VAR? Si de ce nu ii dadu rosu lui Carnat pentru simulare.

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1968
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de lory69 » 26 Feb 2024, 22:04

O victorie cat o infrangere!Bancu parca a uitat fotbalul...as dori in momentyl asta o opinie a lui Iordanescu,care sa-i puna in pericol locul la euro.Sa vezi cum ii tataie curul lui Bancu!O sa uite si de comploturi interne!

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1107
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de Leonard Albert » 26 Feb 2024, 22:05

Azi petardele echipei au fost Bancu, Cretu, Markovic si Popica. Plus Koljic.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de U » 26 Feb 2024, 22:06

Of ce dor ce chin ce jale vorba cântecului,un joc demn de o echipa de pluton! Curățenie pe toate fronturile!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 738
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de FreakBoy » 26 Feb 2024, 22:06

Cred ca azi mi-am pierdut răbdarea înaintea tribunei, și ma mulțumeam și cu Papi manger. Dar sa dai penalty după ce Popescu respinge mingea (nu știu dacă în 6m sau nu), apoi sa încerci sa mai dai încă unu tot la portar (probabil urmat de eliminare as zice) mi se pare ireal. Sunt bune cele 3 puncte, dar parca nu meritam loc de play off. Mai sper sa fie doar presiunea dar fata de botosani, Iași, și alte meciuri de căcat, azi chiar am fost pământ și în teren și pe banca.
Poate data viitoare. Forza Știința! ucv ucv ucv
I N I M I T A B I L I

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 738
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de FreakBoy » 26 Feb 2024, 22:12

L.e. Nu era în 6m, dar tot nu vad penalty-ul.
I N I M I T A B I L I

Iancu Magheru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1400
Membru din: 27 Mai 2021, 11:40

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de Iancu Magheru » 26 Feb 2024, 22:13

S-a spart ghinionul. Vom merge din bine în mai bine de acum.

Avatar utilizator
csm310
membru
membru
Mesaje: 192
Membru din: 08 Feb 2019, 15:35

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de csm310 » 26 Feb 2024, 22:17

Al 6 lea meci din 6 anul asta in care suntem ciupiti (a se citi furati), nu cred ca a mai existat vreodata asa ceva, s a incercat tot posibilul sa nu intram in play off. Am incredere ca batem pe ga(o)zari si pe crapid, de acum incolo pana la finalul campionatului avem doar meciuri tari, scapam de jegurile de echipe gen botosani, voluntari care mai mult incurca.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de manex » 26 Feb 2024, 22:21

Ba... Baaaa... Cum sa dai penalty la asa ceva... Cum varul sa il cheme pe ala sa vada faza si sa nu ii zica din start... "coooaiie, ai gresit, nu e 11m.". Daca ala, imbecilul asta de ne-a arbitrat azi, vedea un fir de par miscat.. Ar fi dat 11 m. De aia l-au chemat... "ia cezi, ma, tu ai da? Ca daca ai fluierat, inseamna ca ai interes". Si nu e cine sa ne apere.. Nimeni!!!
Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de manex » 26 Feb 2024, 22:24

Multa, multă moouuoie arbitrului. Nu e prina oara

Acum la joc: Bancu e in scadere de forma, Nu gandim clar in momente cheie. Golulor e lii Anzor 60 %. Cum sa stai sa te uiti?
Greu de digerat chiar si victoria asta.
Am zis!!

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3543
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de Paul » 26 Feb 2024, 22:25

Deci baieti, nu incape indoiala in legatura cu 2 aspecte:
1. Jucam absolut penibil din momentul in care intram in panica si ne kkam pe noi
2. Suntem furati sistematic si decisiv cu arbitrii!!! Absolut mizerabil!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9804
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de manex » 26 Feb 2024, 22:26

FreakBoy scrie:
26 Feb 2024, 22:06
Cred ca azi mi-am pierdut răbdarea înaintea tribunei, și ma mulțumeam și cu Papi manger. Dar sa dai penalty după ce Popescu respinge mingea (nu știu dacă în 6m sau nu), apoi sa încerci sa mai dai încă unu tot la portar (probabil urmat de eliminare as zice) mi se pare ireal. Sunt bune cele 3 puncte, dar parca nu meritam loc de play off. Mai sper sa fie doar presiunea dar fata de botosani, Iași, și alte meciuri de căcat, azi chiar am fost pământ și în teren și pe banca.
Poate data viitoare. Forza Știința! ucv ucv ucv
Hai la meci cu Ploiesti. Lasa prostiile
Am zis!!

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2231
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de fanucrv » 26 Feb 2024, 22:28

Popescu ala de la Voluntari e din Craiova ? Mi se pare un jucator de perspectiva...Cum dracu a ajuns la Pandele ?!

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2915
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de fabius_2014 » 26 Feb 2024, 22:30

Un meci extrem de slab care incepuse perfect pentru noi, cu gol, dar apoi totul s-a terminat. La petardele pe care le-a punctat Leonard Albert eu l-as mentiona si pe Anzor si Blesa. Eu cred ca aducerea lui Blesa reprezinta doar o gaura in buzunarul lui Rotaru, iar pretul platit pe Anzor este mult peste ce a aratat acesta pana acum. Sper sa joace mai bine pe viitor. Stiu ca pana acum i-am luat aparerea lui Anzor, dar se pare ca am cam gresit. Ca lectie pentru suporteri, este evolutia lui Maldonado care a jucat in fiecare meci mai bine, iar astazi a si marcat. Axul central al apararii arata bine cu Screciu, Badelj sau cu Maldonado in locul unuia dintre ei. De data asta a gresit Bancu care pare ca are momente in care nu gandeste. La meciul cu Petrolul, Petev o sa joace in premiera cu Maldonado si Badelj. In ciuda multora, Capatana a jucat bine.
Din punctul meu de vedere si primul penalty a fost gratuit, dar dupa modul in care jucase Voluntari pana atunci as zice ca merita un gol.
Trebuie ca Petev sa faca ceva pentru imbunatatirea jocului pentru ca treaba nu merge asa cum trebuie.

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1968
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: Etapa 27. Universitatea Craiova - Voluntăreni

Mesaj de lory69 » 26 Feb 2024, 22:32

Hai ca o dam in ridicol!Ne-a impiedicat arbitrul sa jucam fotbal?Haide sa lasam arbitrajul,asta era echipa sa o bati mar,nu sa vina si sa te domine pe teren propriu.Vine Nemec ala la 50 de ani si castiga toate duelurile!

Scrie răspuns