Play-off etapa 5: SEPSI OSK - Universitatea Craiova

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Mai dam si noi palme peste fundulet la unguroaice?

Poll ended at 22 Apr 2024, 14:58

1. Le tragem o plama sa le ramana fundul rosu.
11
65%
2. Se feresc hoatele, ramane egal
3
18%
3. Ne trag ele un genunchi in ...oua
3
18%
 
Total votes: 17

Avatar utilizator
TheMan
junior
junior
Mesaje: 49
Membru din: 07 Ian 2020, 12:54

Re: Play-off etapa 5: SEPSI OSK - Universitatea Craiova

Mesaj de TheMan » 26 Apr 2024, 03:57

Din pacate, ai dreptate. Azi nici presiune pe ei, nici ocazii. Joc slab as zice. Dar mai degraba l-as invinui pe cretu si bancu pentru prestatia de astazi dar nici houri nu rupsa norii. Iar referitor la mitrita eu cred ca tocmai aici e problema : cu un mitrita in echipa (care vamuieste toate baloanele) nu ai cum sa mai ai altul asemanator. Un aghiotant asa da, dar inca un baron local care sa bata el toate loviturile, in cazul nostru: prost, si cand zic toate. Ma refer la toate, cornere, lovituri de la distanta, de aproape, tot. Urmeaza sa bata si de pe 6m si out-uri si aia e schimbam sigla cu fata lui.
Bine poate mi s-a pus mie pe el si o sa regret cand o sa plece dar sa stiti ca eu m-am bucurat cand a plecat data trecuta. Simteam ca il apasa pe cap pe mihaila sa nu iasa cumva.

Ca sa inchid cumva as zice ca Mitrita are fix profilul psihologic local: prima dona vesnic nemultumita care la greu da vina pe restul in niciun caz pe el, ca el de… ati vazut si voi bubuie de talent (concluzia asta o trag dupa ce la nivel juvenil am mai dat si eu mingea peste garduri prin Craiova si stiu exact ca asa ma simteam si eu dupa 2-3 meciuri mai bune. D-aia cred eu ca si exportam greu noi ceva cu adevarat valoros. Din ce stiu ultimul jucator care a plecat de la noi si a avut rezultate in cariera e unu care a stat la noi 1 an si era din Resita - Chivu. In rest stilu nostru de seriozitate este Lutu- jonglam cu portocale si daca intra aia, mama mama ce ii bateam.)

Gata am deviat, scuze.
Hai Forta Stiinta ca sti cum e: cu echipa favorita mergi in groapa (bine asta daca nu ai parte de vreun mititelu de o baga in groapa inaintea ta)

Scrie răspuns