Silviu Lung

Ai vreo intrebare/informatie legata de istoria Universitatii Craiova? Aici e locul potrivit!

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
DoRyN

Curba dintre viaţă şi moarte

Mesaj de DoRyN » 10 Ian 2014, 21:40

Curba dintre viaţă şi moarte

Silviu Lung a vorbit pentru stiridesport.ro despre accident, despre "fuga" din spital şi despre viitorul său.

La volan sau în poartă orice greşeală se plăteşte scump. Din păcate, Lung, mai bine decât altcineva, ştie asta.

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: Silviu Lung

Mesaj de jianu_max » 11 Ian 2014, 00:37

Un fost fan al craiovei (acum tine cu echipa lui mititelu) mi a spus ca dumnezeu a inceput sa ii pedepseasca pe cei care l au tradat pe ajica..i am spus ca nu vii mai vorbi niciodata cu el despre craiova..m au socat cuvintele lui..silviu lung trece intradevar prin momente extrem de grele...sper sa treaca peste repede..asa cum spunea cineva mai sus se putea intampla oricui..e groaznic sa te pui in pielea ambelor familii,la fel de groaznic
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

DoRyN

Re: Silviu Lung

Mesaj de DoRyN » 11 Ian 2014, 08:45

Dumnezeu nu pedepseste, Dumnezeu ne trimite doar incercari !

LiviuB

Re: Silviu Lung

Mesaj de LiviuB » 11 Ian 2014, 11:11

Silviu Lung nu merita sa treaca prin asa ceva. si cu atat mai mult, cei care se grabesc sa il acuze mi se par oameni de nimic.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Silviu Lung

Mesaj de DeuxEx » 11 Ian 2014, 11:15

Din experienta profesionala pot sa va spun ca accidentele rutiere nu pot fi prevazute. Poti sa ai o luna cu 10 accidente mortale si 6 luni fara niciunul (in luna decembrie, in Gorj, au fost mai multe accidente mortale decat in celelalte 11 luni ale anului 2013 la un loc). Nu cunosc detaliile accidentului lui Silviu Lung, dar din cauza asta se numesc accidente. Se intampla ACCIDENTAL!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Scrie răspuns