1989 Steaua - Universitatea Craiova 1-2

Ai vreo intrebare/informatie legata de istoria Universitatii Craiova? Aici e locul potrivit!

Moderator: grup_moderatori

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 28 Noi 2006, 15:26

Gonzo scrie:ma voi sunteti culmea... pai noi avem morcovul in fund cu tot cu iepure si vanator si ne gasim sa radem de steaua care joaca imediat cu Valencia si cu Inter... plus ca ne-au mai dat si 5-0 in tur...

da ma nu se compara cu noi... suntem mai tari :-(
eu cred..ca nu esti suporter al Stiintzei din moment..ce pui la indoiala valoarea Craiovei in dauna "comunijtilor hoti"din buCUresti..pai hai sa o luam asa..cati jucatori ne-au fost "suflati"de ei..si care le-au adus titluri lor...daca noi n-am fi fost...nici steaua...nici Dinamo n-ar..fi...Radoi..idolul lor...e oltean..care desi a jucat la extensiv..e cunoscut faptul ca Extensivul la fel ca celelalte ekipe din oltenia sunt pepinierele Universitatii...deci dac in sinea ta ai putin sange de oltean..nu mai afirma ca noi,Campioana unei mari iubiri...am avea vreun motiv se ne simtim inferiori...nu sti cantecul?..."Suntem cei mai buni dintre romani....suntem olteni....etc"...asta e spiritu'otlenesc...FORZZA STIINTZA!!!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: 1989 Steaua - Universitatea Craiova 1-2

Mesaj de ady_azzuro » 23 Mai 2009, 00:11

are cineva statistica cu ultimele victorii ale Stiintei in ghencea?

stvcsfcp
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 1
Membru din: 18 Ian 2017, 23:10

Re: 1989 Steaua - Universitatea Craiova 1-2

Mesaj de stvcsfcp » 18 Ian 2017, 23:16

Si biletul :)
Fişiere ataşate
DSC_2518.JPG

Scrie răspuns