“Vocea sufletului”…in memoria lui Sebastian Domozina

Ai vreo intrebare/informatie legata de istoria Universitatii Craiova? Aici e locul potrivit!

Moderator: grup_moderatori

JustME

Re: “Vocea sufletului”…in memoria lui Sebastian Domozina

Mesaj de JustME » 10 Oct 2013, 16:07

sa ne aducem aminte de marele Sebastian Domozina, azi se implinesc 16 ani de cand ne-a parasit. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: “Vocea sufletului”…in memoria lui Sebastian Domozina

Mesaj de DarkComy » 10 Oct 2013, 16:18

Dumnezeu sa-l odihneasca
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: “Vocea sufletului”…in memoria lui Sebastian Domozina

Mesaj de manex » 10 Oct 2013, 21:44

stiu ca s-a mai spus de atitea ori...mi se face piela gaina cind imi zduc aminte de :'"craiova, craiova" si moderatorul ii dadea legatura lui Domozina. bine, inainte de asta lasa microfonul deschis pentru citeva secunde sa se auda publicul. atunci stiam ca dadusem gol. ma intreb ce ar fi fost daca domozina si amza pelea ar fi fost inca in viata.
Am zis!!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: “Vocea sufletului”…in memoria lui Sebastian Domozina

Mesaj de muttley » 10 Oct 2013, 21:50

manex scrie:stiu ca s-a mai spus de atitea ori...mi se face piela gaina cind imi zduc aminte de :'"craiova, craiova" si moderatorul ii dadea legatura lui Domozina. bine, inainte de asta lasa microfonul deschis pentru citeva secunde sa se auda publicul. atunci stiam ca dadusem gol. ma intreb ce ar fi fost daca domozina si amza pelea ar fi fost inca in viata.
Bine ca nu mai sunt.... altfel erau martori la tot circul asta facut de un rahat cu ochi. Au disparut impacati cu ideea ca Universitatea e echipa Olteniei nu a....
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: “Vocea sufletului”…in memoria lui Sebastian Domozina

Mesaj de DarkComy » 10 Oct 2013, 22:08

s9k3k3 scrie:
manex scrie:stiu ca s-a mai spus de atitea ori...mi se face piela gaina cind imi zduc aminte de :'"craiova, craiova" si moderatorul ii dadea legatura lui Domozina. bine, inainte de asta lasa microfonul deschis pentru citeva secunde sa se auda publicul. atunci stiam ca dadusem gol. ma intreb ce ar fi fost daca domozina si amza pelea ar fi fost inca in viata.
Bine ca nu mai sunt.... altfel erau martori la tot circul asta facut de un rahat cu ochi. Au disparut impacati cu ideea ca Universitatea e echipa Olteniei nu a....
Hai sa nu poluam si topicul asta cu mizeria actuala.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Thunder99

Re: “Vocea sufletului”…in memoria lui Sebastian Domozina

Mesaj de Thunder99 » 10 Oct 2013, 22:10

Odihneasca-se in pace ucv

iuli

Re: “Vocea sufletului”…in memoria lui Sebastian Domozina

Mesaj de iuli » 10 Oct 2013, 22:37

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
bine ca nu l-a apucat pe mititelu ca sigur devenea si el tradator. :-(

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: “Vocea sufletului”…in memoria lui Sebastian Domozina

Mesaj de Dany » 10 Oct 2013, 23:01

manex scrie:stiu ca s-a mai spus de atitea ori...mi se face piela gaina cind imi zduc aminte de :'"craiova, craiova" si moderatorul ii dadea legatura lui Domozina. bine, inainte de asta lasa microfonul deschis pentru citeva secunde sa se auda publicul. atunci stiam ca dadusem gol. ma intreb ce ar fi fost daca domozina si amza pelea ar fi fost inca in viata.


asa este...ascultam cateva secunde freamatul tribunelor, bucuria golului si apoi cu vocea sa inconfundabila anunta pe toti ca Stiinta conduce cu 2,3 sau 4 la 0.
Dumnezeu sa il odihneasca!!!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Scrie răspuns