Scarves of Ultras U. Craiova

All the visitors from outside of Romania are invited to ask some informations here. In this section all the discussions are made in english for our visitors.

Moderator: grup_moderatori

Norris
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 2
Membru din: 31 Ian 2010, 23:10

Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de Norris » 31 Ian 2010, 23:17

Hello,

I am Ultras of Napoli and i search material of sezione ultras or other group of Uni. Craiova.

I can change with Ultras Napoli material (scarves, stickers and others)

Contact me in PM and congtratulations for your curva, very good tifo.

Thanks and Saluti !

Avatar utilizator
SEBI
suporter
suporter
Mesaje: 681
Membru din: 22 Feb 2005, 19:56

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de SEBI » 01 Feb 2010, 03:44

Norris scrie:Hello,

I am Ultras of Napoli and i search material of sezione ultras or other group of Uni. Craiova.

I can change with Ultras Napoli material (scarves, stickers and others)

Contact me in PM and congtratulations for your curva, very good tifo.

Thanks and Saluti !
guagliù, ciao amico! :o
ma e vero che sei napoletano?
benvenuto, ma come mai sei arrivato su queso forum?
sai che siamo qui vari tifosi azzurri del Craiova che tifiamo, e anche scatenati, per il Napoli…
c'e anche una sezione del forum dedicata interamente alla squadra partenopea!
usteag
da dove vieni, la Curva A o la Curva B? [confused]

NAPOLI REGNA!!! __c a m p i o n i___d e l___t i f o__
Imagine
STIRPE PARTENOPEA [N] STIRPE PARTENOPEA [N] STIRPE PARTENOPEA


Norris
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 2
Membru din: 31 Ian 2010, 23:10

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de Norris » 01 Feb 2010, 08:40

Hai un PM amico o:

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de Ruben Navarro » 06 Feb 2010, 21:35

Salutiamo tutti titfosi del Napoli usteag

Avatar utilizator
SEBI
suporter
suporter
Mesaje: 681
Membru din: 22 Feb 2005, 19:56

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de SEBI » 06 Feb 2010, 23:24

Navarro, daca vrei si daca poti ajuta-l tu cu ce vrea. eu as face-o cu cea mai mare placere, dar in alta privinta, nu in asta. din pacate sunt colectionar si ultimul lucru pe care l-as face ar fi sa dau fularele cu Craiova sau cu Napoli. Nu am putine, vreo 80 cred (doar cu Cv si Na zic), dar din pacate nu mai am nici o dublura... o sa incerc sa cumpar daca are ceva ce nu am eu si vrea sa vanda... :-)

NAPOLI REGNA!!! __c a m p i o n i___d e l___t i f o__
Imagine
STIRPE PARTENOPEA [N] STIRPE PARTENOPEA [N] STIRPE PARTENOPEA


Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de ionut_u48 » 06 Feb 2010, 23:31

SEBI scrie:Navarro, daca vrei si daca poti ajuta-l tu cu ce vrea. eu as face-o cu cea mai mare placere, dar in alta privinta, nu in asta. din pacate sunt colectionar si ultimul lucru pe care l-as face ar fi sa dau fularele cu Craiova sau cu Napoli. Nu am putine, vreo 80 cred (doar cu Cv si Na zic), dar din pacate nu mai am nici o dublura... o sa incerc sa cumpar daca are ceva ce nu am eu si vrea sa vanda... :-)
chiar nu dai nicunul ? as vrea si eu unu de ala cu prizonierii unei singure credinte

Avatar utilizator
vxx09
junior
junior
Mesaje: 33
Membru din: 16 Iun 2007, 20:35

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de vxx09 » 06 Feb 2010, 23:32

Nu le faci, tata, o poza panoramica? Probabil faci singur o "sciarpata" mai spectaculoasa decat PS + PN impreuna la ora actuala (ce trist ca pot sa spun asta...) . In plus, il si impresionezi placut pe noul nostru prieten... (si da, adevarul e ca mor de nerabdare si eu sa le vad ) :)(
Dintre "steaua fara nume" si jucatorul fara numar pe spate / iese in fata cine da mai vioi din coate / te vad energic, playa, te vad mai jucaus / ja de'aci 5 mii si plimba'l pe Labus"

Avatar utilizator
SEBI
suporter
suporter
Mesaje: 681
Membru din: 22 Feb 2005, 19:56

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de SEBI » 06 Feb 2010, 23:37

ionut_u48 scrie:
SEBI scrie:Navarro, daca vrei si daca poti ajuta-l tu cu ce vrea. eu as face-o cu cea mai mare placere, dar in alta privinta, nu in asta. din pacate sunt colectionar si ultimul lucru pe care l-as face ar fi sa dau fularele cu Craiova sau cu Napoli. Nu am putine, vreo 80 cred (doar cu Cv si Na zic), dar din pacate nu mai am nici o dublura... o sa incerc sa cumpar daca are ceva ce nu am eu si vrea sa vanda... :-)
chiar nu dai nicunul ? as vrea si eu unu de ala cu prizonierii unei singure credinte
:)( nu dau, im pare rau... ala e un model mai vechi, dinainte de 2000 sau oricum cam acolo... cel cu ultras scris mare pe o parte, nu?
nu, de dat nu am dat decat ce am avut dublura, si nici alea nu le-am vandut, am dat doar la schimb. in rest doar cumpar. apropo, ca uite, deviem de la subiect si imi cer scuze, daca are cineva esarfa aia mai veche cu "Leii din Banie" pe o parte si "Universitatea Craiova" pe verso, sa imi spuna cat vrea pe ea... daca nu zice o suma aberanta nici nu negociez. :-)

NAPOLI REGNA!!! __c a m p i o n i___d e l___t i f o__
Imagine
STIRPE PARTENOPEA [N] STIRPE PARTENOPEA [N] STIRPE PARTENOPEA


Avatar utilizator
SEBI
suporter
suporter
Mesaje: 681
Membru din: 22 Feb 2005, 19:56

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de SEBI » 06 Feb 2010, 23:40

vxx09 scrie:Nu le faci, tata, o poza panoramica? Probabil faci singur o "sciarpata" mai spectaculoasa decat PS + PN impreuna la ora actuala (ce trist ca pot sa spun asta...) . In plus, il si impresionezi placut pe noul nostru prieten... (si da, adevarul e ca mor de nerabdare si eu sa le vad ) :)(
:lol:
o sa incerc zilele urmatoare, da e cam multa munca... sunt risipite peste tot chitite la maxim si impinse, ca nu am mai avut loc sa le pun, si tre sa dau totul cu fundul in sus...

NAPOLI REGNA!!! __c a m p i o n i___d e l___t i f o__
Imagine
STIRPE PARTENOPEA [N] STIRPE PARTENOPEA [N] STIRPE PARTENOPEA


Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de ionut_u48 » 06 Feb 2010, 23:41

daca il are cineva pe ala cu ULTRAS sau altele mai vechi si vrea sa vanda/schimbe sa mi dea un pm :)(
scuze ca deviez de la subiect ucv

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de Ruben Navarro » 06 Feb 2010, 23:49

SEBI scrie:Navarro, daca vrei si daca poti ajuta-l tu cu ce vrea. eu as face-o cu cea mai mare placere, dar in alta privinta, nu in asta. din pacate sunt colectionar si ultimul lucru pe care l-as face ar fi sa dau fularele cu Craiova sau cu Napoli. Nu am putine, vreo 80 cred (doar cu Cv si Na zic), dar din pacate nu mai am nici o dublura... o sa incerc sa cumpar daca are ceva ce nu am eu si vrea sa vanda... :-)
daca vrea stie sa dea pm. in privina fularelor nici eu nu cred ca il pot ajuta. doar daca mi-oi mai lua ceva de prin tara. dar vad ca omul vrea sciarpa de brigada ceva....

Poate intra pe aci Bornescu si ii da din alea pe care tot i le aruncara fraierii la meciuri.... :smoke:

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de White&Blue » 07 Feb 2010, 00:28

Ruben Navarro scrie:
SEBI scrie:Navarro, daca vrei si daca poti ajuta-l tu cu ce vrea. eu as face-o cu cea mai mare placere, dar in alta privinta, nu in asta. din pacate sunt colectionar si ultimul lucru pe care l-as face ar fi sa dau fularele cu Craiova sau cu Napoli. Nu am putine, vreo 80 cred (doar cu Cv si Na zic), dar din pacate nu mai am nici o dublura... o sa incerc sa cumpar daca are ceva ce nu am eu si vrea sa vanda... :-)
daca vrea stie sa dea pm. in privina fularelor nici eu nu cred ca il pot ajuta. doar daca mi-oi mai lua ceva de prin tara. dar vad ca omul vrea sciarpa de brigada ceva....

Poate intra pe aci Bornescu si ii da din alea pe care tot i le aruncara fraierii la meciuri.... :smoke:
JustMe ai ceva de comentat la treaba asta? :)-

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de Ruben Navarro » 07 Feb 2010, 04:41

nu e singurul. si eu i-am dat si chiar il credeam ca tine atat la Stiinta...sau poate chiar tinea baiatu, chiar vedeam ca pune suflet, dar dupa cate i s-au facut si lui probabil ca s-o fi saturat.

fac si eu supozitii. in fine gata cu offtopicul .

chiedo scusa :)(

Anghel_02
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 10
Membru din: 07 Feb 2010, 19:11

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de Anghel_02 » 07 Feb 2010, 19:22

Salutare. Mi s-au parut interesante discutiile voastre,eu colectionez fulare cu echipe de fotbal avand peste 60 din diferite tari. Cred ca mai sunt ca mine si de aceea as dori sa luam legatura unii cu altii,sa facem schimb de fulare ,etc. ID mess: criss_angel0202. Multumesc!

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Scarves of Ultras U. Craiova

Mesaj de David » 07 Feb 2010, 19:23

Anghel_02 scrie:Salutare. Mi s-au parut interesante discutiile voastre,eu colectionez fulare cu echipe de fotbal avand peste 60 din diferite tari. Cred ca mai sunt ca mine si de aceea as dori sa luam legatura unii cu altii,sa facem schimb de fulare ,etc. ID mess: criss_angel0202. Multumesc!
esti magician ? :lol:

Scrie răspuns