Romania-Olanda la Craiova

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 08 Aug 2007, 15:50

BluBoy scrie:se hotara si castiga farul :mad:
cum sa castige ma faru...astia sunt nebuni

W&Blu3

Mesaj de W&Blu3 » 08 Aug 2007, 18:17

1948 scrie:
BluBoy scrie:se hotara si castiga farul :mad:
cum sa castige ma faru...astia sunt nebuni
se pare ca da

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 08 Aug 2007, 18:18

The_Blue scrie:
1948 scrie:
BluBoy scrie:se hotara si castiga farul :mad:
cum sa castige ma faru...astia sunt nebuni
se pare ca da
Ce surse aveti? Siteul frf nu anunta nimic, iar oficial se decide luni, 13 august!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 08 Aug 2007, 20:17

tot la Craiova cred ca o sa joace...s-ar putea ca acel articol sa fi fost comandat chiar de bosinceanu
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 08 Aug 2007, 20:40

Pacala scrie:tot la Craiova cred ca o sa joace...s-ar putea ca acel articol sa fi fost comandat chiar de bosinceanu
Sau de cei care au interesul ca meciul sa nu se joace aici. Iar logica lor ar fi asta: anunta cu cateva zile inainte de un meci al nostru acasa ca s-a hotarat sa nu se joace aici, iar la meci publicul ii va huidui pe sandu, mitica, prunea, lupescu si vali alexandru (care vin la meci). Iar acestia se vor supara si isi vor baga si ei in noi ce isi baga publicul de obicei in ei. :-)

Si asa tactica dezinformarii ar avea roade. Eu doar vreau sa va rog pe toti sa nu cadeti in plasa lor!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 08 Aug 2007, 21:47

hai sa privim la rece problema: ca stadion si ca facilitati la stadion, din ce imi dau seama simtem peste farul. 1-0 pt noi. la hoteluri de 5 stele constanta sta bine. 1-1. la locuri de cazare pentru suporterii olandezi(ca vin cit zic ei, ca nu vin, locurile trebuie sa existe) iarasi ne fac constantenii. 1-2. se poate sa ma insel in privinta locurilor din hoteluri si pensiuni. daca are cineva vreo cifra ar fi bine sa o spuna. ar mai fi numarul specatorilor. la ei 16000, la noi 24000. 2-2. cu un atu pt constanta(hotel de 5 stele si locuri de cazare pt suporteri). la rece: pe cine ati alege?
Am zis!!

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 08 Aug 2007, 21:52

manex scrie:hai sa privim la rece problema: ca stadion si ca facilitati la stadion, din ce imi dau seama simtem peste farul. 1-0 pt noi. la hoteluri de 5 stele constanta sta bine. 1-1. la locuri de cazare pentru suporterii olandezi(ca vin cit zic ei, ca nu vin, locurile trebuie sa existe) iarasi ne fac constantenii. 1-2. se poate sa ma insel in privinta locurilor din hoteluri si pensiuni. daca are cineva vreo cifra ar fi bine sa o spuna. ar mai fi numarul specatorilor. la ei 16000, la noi 24000. 2-2. cu un atu pt constanta(hotel de 5 stele si locuri de cazare pt suporteri). la rece: pe cine ati alege?
In afara de nr. spectatorilor, trebuie sa luam in calcul si sustinerea pe care ar avea-o la Craiova din partea publicului.
In plus, la Craiova Nationala nu a pierdut niciodata o:
HAI STIINTA !!!!

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 08 Aug 2007, 21:53

dragosblue scrie:
manex scrie:hai sa privim la rece problema: ca stadion si ca facilitati la stadion, din ce imi dau seama simtem peste farul. 1-0 pt noi. la hoteluri de 5 stele constanta sta bine. 1-1. la locuri de cazare pentru suporterii olandezi(ca vin cit zic ei, ca nu vin, locurile trebuie sa existe) iarasi ne fac constantenii. 1-2. se poate sa ma insel in privinta locurilor din hoteluri si pensiuni. daca are cineva vreo cifra ar fi bine sa o spuna. ar mai fi numarul specatorilor. la ei 16000, la noi 24000. 2-2. cu un atu pt constanta(hotel de 5 stele si locuri de cazare pt suporteri). la rece: pe cine ati alege?
In afara de nr. spectatorilor, trebuie sa luam in calcul si sustinerea pe care ar avea-o la Craiova din partea publicului.
In plus, la Craiova Nationala nu a pierdut niciodata o:
Niciodata........in ultimele 2 meciuri o:

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 08 Aug 2007, 21:55

laurentiu91 scrie:
dragosblue scrie:
manex scrie:hai sa privim la rece problema: ca stadion si ca facilitati la stadion, din ce imi dau seama simtem peste farul. 1-0 pt noi. la hoteluri de 5 stele constanta sta bine. 1-1. la locuri de cazare pentru suporterii olandezi(ca vin cit zic ei, ca nu vin, locurile trebuie sa existe) iarasi ne fac constantenii. 1-2. se poate sa ma insel in privinta locurilor din hoteluri si pensiuni. daca are cineva vreo cifra ar fi bine sa o spuna. ar mai fi numarul specatorilor. la ei 16000, la noi 24000. 2-2. cu un atu pt constanta(hotel de 5 stele si locuri de cazare pt suporteri). la rece: pe cine ati alege?
In afara de nr. spectatorilor, trebuie sa luam in calcul si sustinerea pe care ar avea-o la Craiova din partea publicului.
In plus, la Craiova Nationala nu a pierdut niciodata o:
Niciodata........in ultimele 2 meciuri o:
Nu-mi aduc aminte, cu cine am pierdut :-( ?
HAI STIINTA !!!!

|Alb-Albastru|

Mesaj de |Alb-Albastru| » 08 Aug 2007, 22:07

Mai este si varianta interesului ascuns, venind cel putin 1 000 de olandezi la meci, ei trebuie sa fie cazati, mancati si bauti, probabil ei vor fi directionati catre anumite hoteluri :eek:

Sa ti`o trag la :bad: FRF, adica ... :-x

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 08 Aug 2007, 22:10

@laurentiu91: Cind a pierdut Nationala la Craiova ?
HAI STIINTA !!!!

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 08 Aug 2007, 22:15

dragosblue scrie:
laurentiu91 scrie:
dragosblue scrie: In afara de nr. spectatorilor, trebuie sa luam in calcul si sustinerea pe care ar avea-o la Craiova din partea publicului.
In plus, la Craiova Nationala nu a pierdut niciodata o:
Niciodata........in ultimele 2 meciuri o:
Nu-mi aduc aminte, cu cine am pierdut :-( ?
Ai dreptate !! o: 4 victorii si 2 egaluri(din ce am gasit eu,poate mi-a scapat ceva dar nu cred)

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 08 Aug 2007, 22:30

|Alb-Albastru| scrie:Mai este si varianta interesului ascuns, venind cel putin 1 000 de olandezi la meci, ei trebuie sa fie cazati, mancati si bauti, probabil ei vor fi directionati catre anumite hoteluri :eek:

Sa ti`o trag la :bad: FRF, adica ... :-x
La asta cred ca ne pricepem cel mai bine :)(

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 08 Aug 2007, 22:44

lorenzaccio scrie:
|Alb-Albastru| scrie:Mai este si varianta interesului ascuns, venind cel putin 1 000 de olandezi la meci, ei trebuie sa fie cazati, mancati si bauti, probabil ei vor fi directionati catre anumite hoteluri :eek:

Sa ti`o trag la :bad: FRF, adica ... :-x
La asta cred ca ne pricepem cel mai bine :)(
In general ne pricepem sa ne-o tragem singuri. :-(

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 08 Aug 2007, 23:30

Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Închis