Belarus - Romania

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 09 Sep 2007, 19:06

Bals_Boy scrie:
lorenzaccio scrie:
Bals_Boy scrie:da ma trage echiap dupa el ... eu nu contest calitatile lui de lider, ci pe cele de fotbalist, eu stiu ca urla la toti pe teren si nimeni nu are curajul sa ridice tonul la mutu
eu nu zic ca nu e folositor la nationala , e chiar indispensabil, dar ca fotbalist nu e cine stie ce ... de asta nici nu prea juca la juventus
Ma eu cred ca ai baut ceva ieri dupa meci :)( sau ai ceva cu baiatu.... Mutu mi se pare ca are calitati tehnice care il claseaza exact linga Cristiano Ronaldo...
Craioveanu era mai bun ????? Hai sa fim seriosi... O fi el dinamovist da... asta e, e bun n-ai cei face frate....
daca tu crezi ca nu imi place din alte motive decat pur fotbalistice te inseli, nu imi place ca prea il inalta lumea numai pe el si nu e mare basina sincer
daca tu il compari cu c ronaldo inseamna ca degeaba te lauzi ca stii fotbal :(
nu fii rau :)( , stie sa plimbe mingea de la un picior la altu, de-o naiba, eu inteleg ca poate nu e la fel de bun ca Ronaldo dar cred ca are de-a face mai mult cu lipsa de antrenament, la Fiorentina nu se baga ca la Manchester si asta intentionat ca sa le pastreze pofta de joc, in rest sa nu-mi spui ca nu i-a facut de ex pe Milan cum a vrut, ceea ce CR nu prea a reusit anul trecut, e doar un ex...

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 10 Sep 2007, 12:15

c ronaldo e bufon... l`as prefera pe mutu oricand... si in slavi il ridica pt ca merita sa fie ridicat...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 10 Sep 2007, 16:22

WhiteBlue4Ever scrie:c ronaldo e bufon... l`as prefera pe mutu oricand... si in slavi il ridica pt ca merita sa fie ridicat...
fiecare cu parerile lui despre fotbal :(
Forza STIINTA

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 11 Sep 2007, 13:16

si eu sunt de parere ca MUTU este mare jucator si in cea mai mare parte lui ii datoram calificarea...in caz ca o sa ne calificam

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 11 Sep 2007, 16:09

Bals_Boy scrie:da ma trage echiap dupa el ... eu nu contest calitatile lui de lider, ci pe cele de fotbalist, eu stiu ca urla la toti pe teren si nimeni nu are curajul sa ridice tonul la mutu
eu nu zic ca nu e folositor la nationala , e chiar indispensabil, dar ca fotbalist nu e cine stie ce ... de asta nici nu prea juca la juventus
MUTU, DORIT DE BARCELONA, MANCHESTER SI LYON!


Cotidianul Corriere dello Sport, citat de site-ul violanews.com, a anunţat, marţi, că atacantul român al echipei AC Fiorentina, Adrian Mutu, a fost ofertat de patru cluburi, dar jucătorul a refuzat ideea unei despărţiri de gruparea italiană.

Sursa citată notează că cele patru cluburi sunt FC Barcelona, Manchester United, Olympique Lyon şi Dinamo Moscova, iar preşedintele catalanilor, Joan Laporta, ar fi făcut o ofertă de 18 milioane de euro.
"Internaţionalul român, care în ţara sa este la fel de adulat ca şi Gheorghe Hagi, a refuzat toate ofertele şi a spus că îşi doreşte să rămână la Fiorentina", scrie sursa citată.

Adrian Mutu s-a transferat la Fiorentina, la începutul sezonului 2006-2007, de la Juventus Torino, semnând un contract pe cinci ani.

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 11 Sep 2007, 16:31

e prost daca pleaca...

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 11 Sep 2007, 16:53

laurentiu91 scrie:
Bals_Boy scrie:da ma trage echiap dupa el ... eu nu contest calitatile lui de lider, ci pe cele de fotbalist, eu stiu ca urla la toti pe teren si nimeni nu are curajul sa ridice tonul la mutu
eu nu zic ca nu e folositor la nationala , e chiar indispensabil, dar ca fotbalist nu e cine stie ce ... de asta nici nu prea juca la juventus
MUTU, DORIT DE BARCELONA, MANCHESTER SI LYON!


Cotidianul Corriere dello Sport, citat de site-ul violanews.com, a anunţat, marţi, că atacantul român al echipei AC Fiorentina, Adrian Mutu, a fost ofertat de patru cluburi, dar jucătorul a refuzat ideea unei despărţiri de gruparea italiană.

Sursa citată notează că cele patru cluburi sunt FC Barcelona, Manchester United, Olympique Lyon şi Dinamo Moscova, iar preşedintele catalanilor, Joan Laporta, ar fi făcut o ofertă de 18 milioane de euro.
"Internaţionalul român, care în ţara sa este la fel de adulat ca şi Gheorghe Hagi, a refuzat toate ofertele şi a spus că îşi doreşte să rămână la Fiorentina", scrie sursa citată.

Adrian Mutu s-a transferat la Fiorentina, la începutul sezonului 2006-2007, de la Juventus Torino, semnând un contract pe cinci ani.
da ma ... asa si chivu era dorit de toti si ales cea mai proasta solutie "Inter"
asa si radoi era dorit de marile echipe ale Europei ... poate o fi adevarat (in cazul Mutu,fapt care m-ar bucura), dar deocamdata raman la parerile mele (nu inseamna ca trebuie sa ma si aprobati) o:
Forza STIINTA

dragos.negru
senior
senior
Mesaje: 489
Membru din: 14 Mar 2006, 21:08

Mesaj de dragos.negru » 11 Sep 2007, 17:06

daca e asa cautat Mutu, poate ar trebui sa ii faca o oferta si Universitatea Craiova :) mai aude lumea de prin Europa de noi, ca prin cupe mai greu.

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 11 Sep 2007, 19:12

Bals_Boy scrie:
laurentiu91 scrie:
Bals_Boy scrie:da ma trage echiap dupa el ... eu nu contest calitatile lui de lider, ci pe cele de fotbalist, eu stiu ca urla la toti pe teren si nimeni nu are curajul sa ridice tonul la mutu
eu nu zic ca nu e folositor la nationala , e chiar indispensabil, dar ca fotbalist nu e cine stie ce ... de asta nici nu prea juca la juventus
MUTU, DORIT DE BARCELONA, MANCHESTER SI LYON!


Cotidianul Corriere dello Sport, citat de site-ul violanews.com, a anunţat, marţi, că atacantul român al echipei AC Fiorentina, Adrian Mutu, a fost ofertat de patru cluburi, dar jucătorul a refuzat ideea unei despărţiri de gruparea italiană.

Sursa citată notează că cele patru cluburi sunt FC Barcelona, Manchester United, Olympique Lyon şi Dinamo Moscova, iar preşedintele catalanilor, Joan Laporta, ar fi făcut o ofertă de 18 milioane de euro.
"Internaţionalul român, care în ţara sa este la fel de adulat ca şi Gheorghe Hagi, a refuzat toate ofertele şi a spus că îşi doreşte să rămână la Fiorentina", scrie sursa citată.

Adrian Mutu s-a transferat la Fiorentina, la începutul sezonului 2006-2007, de la Juventus Torino, semnând un contract pe cinci ani.
da ma ... asa si chivu era dorit de toti si ales cea mai proasta solutie "Inter"
asa si radoi era dorit de marile echipe ale Europei ... poate o fi adevarat (in cazul Mutu,fapt care m-ar bucura), dar deocamdata raman la parerile mele (nu inseamna ca trebuie sa ma si aprobati) o:
nu te supara , dar incapatinarea asta a ta imi aduce aminte de cineva......sti tu.... :o

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 11 Sep 2007, 19:49

mai fratzica, nu e incapatzanare ... am mai zis: asta e parerea mea! nu trebuie sa fii de acord cu mine
de curiozitate de cine iti aduce aminte? :)(
Forza STIINTA

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 11 Sep 2007, 20:07

Bals_Boy scrie:mai fratzica, nu e incapatzanare ... am mai zis: asta e parerea mea! nu trebuie sa fii de acord cu mine
de curiozitate de cine iti aduce aminte? :)(
Ghici !! :-D

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 11 Sep 2007, 21:01

laurentiu91 scrie:
Bals_Boy scrie:mai fratzica, nu e incapatzanare ... am mai zis: asta e parerea mea! nu trebuie sa fii de acord cu mine
de curiozitate de cine iti aduce aminte? :)(
Ghici !! :-D
pai pot fi doar 2: Che si miti
[****] :smoke:
Forza STIINTA

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 11 Sep 2007, 21:28

Bals_Boy scrie:
laurentiu91 scrie:
Bals_Boy scrie:mai fratzica, nu e incapatzanare ... am mai zis: asta e parerea mea! nu trebuie sa fii de acord cu mine
de curiozitate de cine iti aduce aminte? :)(
Ghici !! :-D
pai pot fi doar 2: Che si miti
[****] :smoke:
Tutunul dauneaza grav sanatatii !!

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 11 Sep 2007, 23:28

Meciul s-a dus! Topic inchis!

Închis