ROMANIA-FRANTA

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de Pacala » 11 Oct 2008, 23:17

hai Costea, Hai Bucure...hai ca se poate o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de DarkComy » 11 Oct 2008, 23:18

da-le gole , da-le gol haide haide hai costica da-le gol :ruga
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de Perspico » 11 Oct 2008, 23:22

Sper sa se termine asa cum estimam la 2-0: 2-4! Sa plece trisorul de la Nationala! :cool:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

JustME

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de JustME » 11 Oct 2008, 23:34

plictisitor meci, plictisitoare atmosfera la stadion .. daca nu intra Costea adormeam pana la finalul meciului

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de DarkComy » 11 Oct 2008, 23:41

Se vede ca atunci cand atacam, jucam misto...cand bagam curul in poarta primim goluri si nu jucam nimic. Macar daca am primi goluri pe contraatac
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de Pacala » 11 Oct 2008, 23:41

nu-i nimic......ii batem in deplasare cu 2-1
daca ne-ar fi fost mai putin frica de acel 2-0 ii bateam.....excelent au jucat Muresan si Chivu.....Mutu iesit din forma si cu mourinho pe...cap

pacat ca nu reusi Costea o faza tare....Piturca pregati binisor meciul ...Marica,Petre(peste asteptari)Ogararu, Rat, Goian muncira mult...Lobont apara foarte bine, pacat de golul lui Gourkouf

franta avu o aparare f slaba ....cei mai buni de la francezi Ribery,Gourkouf si Toulalan..intimplator sau poate nu, singurii francezi de la...francezi..........negrii fura de umplutura in afara lui Henry....

Serbia batu lituania si feroe le-o facu austriecilor...grupa se joaca

meciurile zilei:Germania-Rusia si Romania-Franta
Last edited by Pacala on 11 Oct 2008, 23:44, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de DarkComy » 11 Oct 2008, 23:43

Chivu mie mi s-a parut foarte slab, impreuna cu Cocis.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de Cl4udiu » 11 Oct 2008, 23:43

il baga si pe costea cateva minute sa atinga si el de 3 ori mingea :( .... si cand atacau aia il trimiteau la 20 m de poarta noastra , pai si atunci cum [****] sa mai poate sa faca si faza de atac ? , ca doar pentru asta a fost bagat in teren si el si bucur, nu ?

daca ii atacam ca in primele minute ii batem , dar cand am vazut 2-0 ne-am speriat si ne-am retras toti in aparare

cocis petarda , tamas la fel ..... muresan cel mai bun azi
Imagine

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de Perspico » 11 Oct 2008, 23:45

Ce talente dadeau din şarlatanul de Piturca la golul lui Fl. Petre... Se ciocanea cu aratatorul la tampla, in semn ca e inteligent. Parca si vad la victorie cum veneau puscariabilii aia de dragomir si sandu si ne faceau morala si se laudau cum au vazut ei in piturca un geniu. :cool:
Last edited by Perspico on 11 Oct 2008, 23:51, edited 1 time in total.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de Pacala » 11 Oct 2008, 23:48

piturca trebuia sa schimbe mai repede...totusi pregati bine meciul...castigai ceva bani azi ca nimerii rezultatul :lol: desi parca imi pare rau la cum incepuse meciul...poate ca daduram prea repede golurile....crezura ca daca se apara 70 de minute pe teren propriu nu primesc 2 goluri

slabi azi au fost doar mutu si cocis.....m-a surprins placut petre
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de manex » 11 Oct 2008, 23:50

mijloc....din parti in repriza a doua.ce sa faca mutu, costea, marica cind noi nu aveam mijloc? chivu si muresan faceau numai aparare.....cocis inexistent in repriza a doua.....petre....ok. deci care a fost mijlocul nostru? gigel bucur nici n-a atins mingea. tactic.....sub orice critica. la 2-1 trebuia sa faca schimbari.
Am zis!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de Pacala » 11 Oct 2008, 23:50

Perspico scrie:Ce talente dadeau din şarlatanul de Piturca la golul lui Fl. Petre... Se ciocanea cu aratatorul la tampla
perspico, tu esti bolnav ...de ura
:laughing: ...cred ca zaceai daca batea Romania in seara asta :)( Of Doamne.....mai, mai, ce pierdere pt tine...ramane Piturca....si...Mititelu :laughing:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de Perspico » 12 Oct 2008, 00:03

Pacala scrie:
Perspico scrie:Ce talente dadeau din şarlatanul de Piturca la golul lui Fl. Petre... Se ciocanea cu aratatorul la tampla
perspico, tu esti bolnav ...de ura
:laughing: ...cred ca zaceai daca batea Romania in seara asta :)( Of Doamne.....mai, mai, ce pierdere pt tine...ramane Piturca....si...Mititelu :laughing:
Da, mă, urăsc impostura! Şi da, mă oftic că nu mâncarăm bătaie la scor. Măcar 2-4 să se fi terminat... Cu un mizerabil ca piţurcă care se face că nu-i vede pe Trică, Mara, Ghioane, Dănciulescu nu vom putea să facem performanţă niciodată. Ca şi cu un mizerabil ca Mititelu.
Pacala scrie:nu-i nimic......ii batem in deplasare cu 2-1
:laughing: :laughing: :laughing: Poanta serii! :laughing: :laughing: :laughing:
Pacala scrie:.....excelent au jucat Muresan si Chivu.....
Asa e, Chivu fu exceptional! Numai basini dau din el. La antrenament aia alergau cu limba de-un cot şi el se plimba printre ei cu aere de vedeta...:laughing: :laughing: :laughing:
Last edited by Perspico on 12 Oct 2008, 00:19, edited 1 time in total.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de Pacala » 12 Oct 2008, 00:09

Perspico scrie:Trică, Marica, Ghioane, Dănciulescu :
Ghioane e suspendat...marica? juca :laughing: mai perspico, concentreaza-te

Danciulescu? :o tu esti caine rosu deghizat? ce sa faca danciulescu la nationala? poate sa cinte la acordeon sa-i impresioneze pe francezi
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: ROMANIA-FRANTA

Mesaj de DarkComy » 12 Oct 2008, 00:11

Pacala scrie:
Perspico scrie:Trică, Marica, Ghioane, Dănciulescu :
Ghioane e suspendat...marica? juca :laughing:
Danciulescu? :o tu esti caine rosu deghizat? ce sa faca danciulescu la nationala? poate sa cinte la acordeon sa-i impresioneze pe francezi
GHIOANE!!(de la dinamo kyev) nu Ghionea. (de la turma lui becali)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Scrie răspuns