Meciuri de Pregatire

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de PocoLoco » 09 Feb 2009, 14:22

Din declaratiile lui Piturca, se pare ca Florin va fi titular miercuri. o:

Mutu si Chivu absenti.

LiviuB

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de LiviuB » 09 Feb 2009, 14:31

convocarea lui Varga la nationala este destul de ciudata....
cine stie ce procent o avea piturca promis de la siman dintr-o vanzare a acestuia. nu e jucator rau dar nu cred ca e de nationala. Oricum, criteriile de a convoca jucatori.... sunt cel putin ciudate. Piturca zice acum ca Florin ar fi inlocuitorul lui Mutu, dar atunci de ce nu l-a luat la Euro? Ar fi insemnat f mult pt el.

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 09 Feb 2009, 14:35

pokeru asta :cool:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de manex » 09 Feb 2009, 16:17

pai s-o fi saturat si siman de cit timp asteapta sa il vinda pe varga, care e speranta de ani de zile.
Am zis!!

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 09 Feb 2009, 16:38

pai ala are si pretentii de milioane de euro, cand saracu varga e putin dar FOARTE putin mai bunicel decat baird...

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Pacala » 09 Feb 2009, 19:51

nu stiu cit e varga de nationala la ora asta, dar il stiam ca e fotbalist valoros, ma mir ca nu a ajuns la nicio echipa de liga I. poate merita o sansa, macar intr-un amical, eu sint curios cum mai joaca. o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 09 Feb 2009, 19:57

Pacala scrie:nu stiu cit e varga de nationala la ora asta, dar il stiam ca e fotbalist valoros, ma mir ca nu a ajuns la nicio echipa de liga I. poate merita o sansa, macar intr-un amical, eu sint curios cum mai joaca. o:
valoros ? pt o echipa de mijlocu clasamentului vrei tu sa spui, nu ?

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Pacala » 09 Feb 2009, 20:38

sa vedem in amical daca poate si altceva.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de dxtr009 » 09 Feb 2009, 21:09

k prepe sta pe acas...
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de alex.p » 09 Feb 2009, 21:13

Mai sunt destui (si la noi si la alte echipe) care ar merita sa vina macar la amicale, dar ......

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Pacala » 09 Feb 2009, 21:19

Prepelita merita convocat
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 09 Feb 2009, 21:22

Pacala scrie:Prepelita merita convocat
clar... si dananae pt ca a crescut mult, si dorel stoica... ba chiar gaman, pt nationala mare, nu a mica, ca e mult mai tare meciu cu croatia decat ala pe care`l joaca mititeii...

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Pacala » 09 Feb 2009, 21:22

da, si Danane si D.Stoica dar pe Prepelita l-as folosi chiar titular.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 09 Feb 2009, 21:28

Pacala scrie:da, si Danane si D.Stoica dar pe Prepelita l-as folosi chiar titular.
pai si stoica ar merita sa fie titular, io zic ca daca l`ar obisnui cu nationala, pana la european ar fi numai bun de convocat... si ca tot vorbim de european... cred ca mititelu vrea sa`l tina pe to`arasu costea pana dupa european, ma gandesc ca spera sa`l convoace pokertzurca... ar fi bine

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de nr.zece » 09 Feb 2009, 21:45

toti meritau convocati
ii recomanda meciurile de pregatire si rezultatele
toate castigate cu minim 5-0
hai ma ca sunteti prea subiectivi
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Scrie răspuns