Preliminarii EURO 2008

Discutii despre meciurile disputate la Euro 2008

Moderator: grup_moderatori

Închis
duk30ne
membru
membru
Mesaje: 108
Membru din: 10 Iun 2007, 16:43

Mesaj de duk30ne » 28 Noi 2007, 01:22

ady_azzuro scrie:nu cred ca jucam cu doar un om la inchidere, cel putin 2.
pai de obicei asa joaca romania, 433, altfel ori doar cu 2 atacanti sau 3 fundasi..
io zic ca astia sunt, am incredere in ei, numai sa nu joace cu nicolita si ovidiu petre.. si costea normal ca e greu sa mai ajunga la euro, asa ca acolo tot ar fi un zicu, niculae sau bucur..
Imagine

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 28 Noi 2007, 10:20

duk30ne scrie:
ady_azzuro scrie:nu cred ca jucam cu doar un om la inchidere, cel putin 2.
pai de obicei asa joaca romania, 433, altfel ori doar cu 2 atacanti sau 3 fundasi..
io zic ca astia sunt, am incredere in ei, numai sa nu joace cu nicolita si ovidiu petre.. si costea normal ca e greu sa mai ajunga la euro, asa ca acolo tot ar fi un zicu, niculae sau bucur..
4-2-3-1. Asa joaca Romania.

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 28 Noi 2007, 15:16

ady_azzuro scrie:nu cred ca jucam cu doar un om la inchidere, cel putin 2.
pai o sa vina iar ratrei, si nu cred ca-l mai retrage pe Chivu, ca la inter joaca tot cam asta. sper sa nu-l mai vad pe capiatul de ov. petre si sa apara, ca din minune, un mijlocas dreapta :ruga . are multe variante piti pt mijloc, in atac e buba, deocamdata. dar pana la ce mai e. poate prinde si dorel :)(
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 28 Noi 2007, 22:30

in atac il avem pe Mutu si e tot ce conteaza. Daca se accidenteaza el sau o sa fie suspendat o sa fie groasa rau. Eu zic ca la mijloc e buba.

BALLY

Mesaj de BALLY » 03 Dec 2007, 09:36

BALLY scrie:OLANDA, ITALIA, ROMANIA, FRANTA! Ori la bal, ori la spital! Decat sa jucam cu Austria, Elvetia, Polonia sau Grecia, mai bine sa avem macar 3 meciuri tari. Daca trecem de grupa asta, jucam sigur o semifinala! Ar fi o grupa de vis si pentru jucatori. Si pentru impresari... Va dati seama la vara ce rafala de trei navete de bere o sa avem :)(
Am avut dreptateeeeee!
Mamaaaaaa, ce vara tare vom avea! Vorba lui Pitzi, jucam 3 finale!

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Mesaj de blue_lions » 03 Dec 2007, 10:15

Variante exista multe, numai ca nu prea mai are meciuri Piti in care sa faca experimente...

In afara de cei care au jucat cu Olanda sa zicem mai sunt si:

Radoi-Zicu-Plesan-Cristea (de la dinam***) care poate in afara lui Plesan sunt de baza dupa mine la nationala...cred ca trebuie jucat cu 2 oameni la inchidere pt ca nu jucam contra Albaniei..

In fata sa speram ca revine Marica ( dupa ce am vazut cu Dortmund weekend-ul asta, e departe de forma pe care o avea cu Lucescu)
Trebuie ales intre Dica si Zicu, l-as prefera pe Zicu dar sper sa nu fie fortat la javre...

Asa ca Lobont - Ogararu ( Chivu daca e folosit fundas), Tamas , Goian, Rat - Banel, Chivu ( Zicu daca Chivu e fundas) , Radoi, Cristea - Mutu , Marica (e problema daca nu joaca bine Marica,dar il vad pe Vali Badea aici)

Lotul ar trebuii sa-i mai includa pe: Dica, Margaritescu, Contra, OV. Petre, Radu Stefan, [*****], Dorel Stoica, doi portari ( nu stiu pe cine..) si poate, poate Costea..restul depinde cred ca de performantele din retur
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 03 Dec 2007, 12:23

blue_lions scrie:Variante exista multe, numai ca nu prea mai are meciuri Piti in care sa faca experimente...

In afara de cei care au jucat cu Olanda sa zicem mai sunt si:

Radoi-Zicu-Plesan-Cristea (de la dinam***) care poate in afara lui Plesan sunt de baza dupa mine la nationala...cred ca trebuie jucat cu 2 oameni la inchidere pt ca nu jucam contra Albaniei..

In fata sa speram ca revine Marica ( dupa ce am vazut cu Dortmund weekend-ul asta, e departe de forma pe care o avea cu Lucescu)
Trebuie ales intre Dica si Zicu, l-as prefera pe Zicu dar sper sa nu fie fortat la javre...

Asa ca Lobont - Ogararu ( Chivu daca e folosit fundas), Tamas , Goian, Rat - Banel, Chivu ( Zicu daca Chivu e fundas) , Radoi, Cristea - Mutu , Marica (e problema daca nu joaca bine Marica,dar il vad pe Vali Badea aici)

Lotul ar trebuii sa-i mai includa pe: Dica, Margaritescu, Contra, OV. Petre, Radu Stefan, [cenzurat], Dorel Stoica, doi portari ( nu stiu pe cine..) si poate, poate Costea..restul depinde cred ca de performantele din retur
radoi e praf din toate punctele de vedere :( , iar dStoica, la cum a jucat ieri eu nu l-as baga nici la Craiova ( Costea nici atat)
Forza STIINTA

ozzy

Mesaj de ozzy » 03 Dec 2007, 12:27

Baieti, preliminariile s-au terminat, vedeti ca e un topic pentru EURO

Închis