Olanda - Romania

Discutii despre meciurile disputate la Euro 2008

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
JustME

Mesaj de JustME » 25 Mar 2007, 00:15

stelistii la pamant .. banel, radoi si goian (asta mai putin da` tot prastie) au fost pe langa subiect !!

sper ca in meciul cu Luxemburg sa joace Dorel ca sa ma uit si eu dupa mult timp cu interes la un meci al nationalei :)(
Last edited by JustME on 25 Mar 2007, 00:16, edited 1 time in total.

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 25 Mar 2007, 00:15

Un meci bun facut de ai nostri si cred ca daca eram mai concentrati pe faze de atac puteam sa castigam!

Oricum e un punct importyant in economia grupei si avem sanse mari de calificare!

De acum inainte depinde doar de noi cum vom stii sa jucam fiecare partida in parte!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 25 Mar 2007, 00:16

@ T@V o:
super tare steagul ala cu un "roman" de mushca din portocala :)(
daca ii puneau si niste rotite portocalei ca sa fie mecanica era chiar inspirat
Piturca deja si-a luat-o in cap dupa un meci cu rezervele spaniei care au ratat cu noi cat pentru 10 meciuri :( ... hai sa fim seriosi si sa il bagam pe Dorel cu Luxemburgul ca nu se mai poate asa :lol: :lol: :lol:


later edit : "romanul" era chiar dracula ... ce nebunie doamnelor si domnilor :laughing: :laughing: :laughing:
Last edited by Bals_Boy on 25 Mar 2007, 00:29, edited 1 time in total.
Forza STIINTA

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 25 Mar 2007, 00:17

poate sa joace si cu juniorii, dar sa nu mai joace balanel ala ca e targaaaaaaaaaa! :o:

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 25 Mar 2007, 01:46

nici codrea nu joaca cu luxemburg,suspendat..deci ar avea loc dorel!
in alta ordine de idei..OZZY poate faci si u "Jurnalul unui capitan de echipa partea 2-a" ca are multe evenimente de povestit dorel.. :)(

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 25 Mar 2007, 12:12

..daca joaca dorel..batem cu peste 5 goluri..dak nu joaca o s abatem ca acu'3 ani..2-0...

nicu_andrei
senior
senior
Mesaje: 420
Membru din: 01 Aug 2006, 15:06

Mesaj de nicu_andrei » 25 Mar 2007, 13:33

pentru toti pesimistii de pe acest forum un mare "V`am spus eu!!!" :-D :-D :-D e foarte bun punctu asta tinand cont ca stam acolo in "coasta" lor...o sa fie o lupta nebuna la calificare si s`ar putea sa luam locul 1 dar la fel s`ar putea sa luam locul 3 :-( ..oricum personal m`as multumi cu un loc 2 :)( :)(
Imagine

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 25 Mar 2007, 13:39

pfoai de capu meu de cand n-am mai vazut olanda sa joace asa de prastie
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 25 Mar 2007, 13:54

nicu_andrei scrie:pentru toti pesimistii de pe acest forum un mare "V`am spus eu!!!" :-D :-D :-D e foarte bun punctu asta tinand cont ca stam acolo in "coasta" lor...o sa fie o lupta nebuna la calificare si s`ar putea sa luam locul 1 dar la fel s`ar putea sa luam locul 3 :-( ..oricum personal m`as multumi cu un loc 2 :)( :)(
Fiind unul dintre pesimisti sunt curios sa ne spui si parerea ta despre jocul nostru de aseara. Cum ti s-a parut ca s-a miscat echipa ?
Ma surprinde faptul ca nimeni nu remarca un singur lucru : Olanda a jucat SUPERprost. A fost o echipa de batut. Noi ne-am miscat bine in prima repriza , dar in partea a doua s-au vazut limitele lui piturca. Sa stai cu curu'n poarta 45 de minute in fata unei echipe care nu joaca stralucit mi se pare o dovada de prostie rar intalnita. Nicolita nu stiu de ce a fost in teren. Putea fi schimbat macar dupa a doua repriza. Ma asteptam sa intre si paraschiv dupa pauza dar n-am avut norocul asta :)( :)( :)( . Daca am ajuns sa avem un jucator cum este paraschiv rezerva este tragic.
Deja mi-e scarba de selectia si de strategia lui piturca. S-ar putea sa-l vedem si p-asta pupand icoane in curand.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 25 Mar 2007, 14:04

Interu scrie:
nicu_andrei scrie:pentru toti pesimistii de pe acest forum un mare "V`am spus eu!!!" :-D :-D :-D e foarte bun punctu asta tinand cont ca stam acolo in "coasta" lor...o sa fie o lupta nebuna la calificare si s`ar putea sa luam locul 1 dar la fel s`ar putea sa luam locul 3 :-( ..oricum personal m`as multumi cu un loc 2 :)( :)(
Fiind unul dintre pesimisti sunt curios sa ne spui si parerea ta despre jocul nostru de aseara. Cum ti s-a parut ca s-a miscat echipa ?
Ma surprinde faptul ca nimeni nu remarca un singur lucru : Olanda a jucat SUPERprost.
BluBoy scrie:pfoai de capu meu de cand n-am mai vazut olanda sa joace asa de prastie
A fost o echipa de batut. Noi ne-am miscat bine in prima repriza , dar in partea a doua s-au vazut limitele lui piturca. Sa stai cu curu'n poarta 45 de minute in fata unei echipe care nu joaca stralucit mi se pare o dovada de prostie rar intalnita. Nicolita nu stiu de ce a fost in teren. Putea fi schimbat macar dupa a doua repriza. Ma asteptam sa intre si paraschiv dupa pauza dar n-am avut norocul asta :)( :)( :)( . Daca am ajuns sa avem un jucator cum este paraschiv rezerva este tragic.
Deja mi-e scarba de selectia si de strategia lui piturca. S-ar putea sa-l vedem si p-asta pupand icoane in curand.
citeste mai apasat :lol:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 25 Mar 2007, 14:05

BluBoy scrie:
Interu scrie:
nicu_andrei scrie:pentru toti pesimistii de pe acest forum un mare "V`am spus eu!!!" :-D :-D :-D e foarte bun punctu asta tinand cont ca stam acolo in "coasta" lor...o sa fie o lupta nebuna la calificare si s`ar putea sa luam locul 1 dar la fel s`ar putea sa luam locul 3 :-( ..oricum personal m`as multumi cu un loc 2 :)( :)(
Fiind unul dintre pesimisti sunt curios sa ne spui si parerea ta despre jocul nostru de aseara. Cum ti s-a parut ca s-a miscat echipa ?
Ma surprinde faptul ca nimeni nu remarca un singur lucru : Olanda a jucat SUPERprost.
BluBoy scrie:pfoai de capu meu de cand n-am mai vazut olanda sa joace asa de prastie
A fost o echipa de batut. Noi ne-am miscat bine in prima repriza , dar in partea a doua s-au vazut limitele lui piturca. Sa stai cu curu'n poarta 45 de minute in fata unei echipe care nu joaca stralucit mi se pare o dovada de prostie rar intalnita. Nicolita nu stiu de ce a fost in teren. Putea fi schimbat macar dupa a doua repriza. Ma asteptam sa intre si paraschiv dupa pauza dar n-am avut norocul asta :)( :)( :)( . Daca am ajuns sa avem un jucator cum este paraschiv rezerva este tragic.
Deja mi-e scarba de selectia si de strategia lui piturca. S-ar putea sa-l vedem si p-asta pupand icoane in curand.
citeste mai apasat :lol:

Scuzele mele bluboy. In marea de mesaje ale extaziatilor de jocul nostru mi-a scapat mesajul tau :-) o: o: o:

nicu_andrei
senior
senior
Mesaje: 420
Membru din: 01 Aug 2006, 15:06

Mesaj de nicu_andrei » 25 Mar 2007, 14:07

personal as fi vrut sa il bage pe zicu(desi probabil acum o sa ma injurati :)( )
Imagine

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 25 Mar 2007, 14:14

iuli scrie:
Interu scrie:
ady g scrie:Sincer,daca nu joaca nici unul d ela Universitatea titular,ma lasa aproape rece.
Nationala e un fel de combinata SDR! :-x
Nationala mea e U Craiova! o:
Problema nu este ca nationala este in mare parte SDR , problema este ca jucatori care sunt in forma nu sunt chemati la ntioanala. M-am saturat de banel si de florentin petre. M-am saturat de selectia facuta de piturca.
Spuneti-mi voi jucatori valorosi neconvocati.
Fara Sergiu Radu si Vlad Munteanu,ambii sunt varza.
Acum vreau sa-mi spui si parerea pe care o ai despre Nicolita :)( :)( :)( . Sa inteleg ca sergiu radu si vlad munteanu sunt mult mai slabi decat nicolita si paraschiv?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 25 Mar 2007, 14:15

daca in repriza a doua ieseam la joc ca in prima repriza....ne-am fi luat-o rau de tot. asa, au preferat sa stea la cutie(si au facut-o bine) si sa atace fara a-si asuma riscuri. eu cred ca tactic a fost perfect.
Am zis!!

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 25 Mar 2007, 14:20

Manex nu a zis nimeni ca trebuia sa-i urcam pe garduri , dar puteam sa urcam mai sus pe posesia noastra. M-au disperat degajarile alea disperata. Nici in prima repriza nu ne-am dus peste ei , dar parca am contat si in atac. Oricum trebuia schimbat nicolita. Si-a batut joc de toate baloanele pe care le-a avut.

Scrie răspuns