Dacia - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va invinge Universitatea la Mioveni ?

Poll ended at 23 Iul 2005, 10:36

Da
8
62%
Nu
1
8%
Nu stiu
4
31%
 
Total votes: 13

DoRyN

Dacia - Universitatea

Mesaj de DoRyN » 22 Iul 2005, 10:36

Azi la ora 18:00 pe stadionul Dacia din Mioveni, intr-un meci amical, Universitatea isi ia revansa dupa infrangerea suferita acasa.

virus alb-albastru
membru
membru
Mesaje: 242
Membru din: 05 Apr 2004, 02:20

Re: Dacia - Universitatea

Mesaj de virus alb-albastru » 22 Iul 2005, 11:22

DoRyN scrie:Azi la ora 18:00 pe stadionul Dacia din Mioveni, intr-un meci amical, Universitatea isi ia revansa dupa infrangerea suferita acasa.
imi place siguranta de care dai dovada o:

ozzy

Re: Dacia - Universitatea

Mesaj de ozzy » 22 Iul 2005, 11:25

virus alb-albastru scrie: imi place siguranta de care dai dovada o:
normal, ce vrei sa-l ia la ochi aia de la ESO? :D

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Iul 2005, 14:33

Am votat "nu stiu" ca nu sunt Mafalda. Va spun dupa meci daca vor invinge sau nu.

iuli

Mesaj de iuli » 22 Iul 2005, 15:15

Am votat NU,din superstitie..

strike
junior
junior
Mesaje: 24
Membru din: 19 Iul 2005, 18:47

Mesaj de strike » 22 Iul 2005, 15:17

Mi-ar place sa fie seriosi in fiecare meci, fie si amical. Sper sa invinga meci dupa meci si sa prinda curaj, d-aia am si votat ca o sa castige. Cred ca Gecic o sa inscrie azi . Mi se pare ca lipsesc doi, trei jucatori cu experienta din lotul actual.
Oare de ce nu intra si Stanga sa joace? Doar anul trecut inca mai mergea in echipa... :lol:

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 22 Iul 2005, 16:05

Am votat nu stiu pt ca nu ma intereseaza rezultatul ci sa se formeze niste relatii de joc, sa se formeze o echipa de care sa nu ne fie rusine cand intra pe teren , asa tineri cum sunt ei sa fie mandrii ca joaca la echipa asta si nu ca alte curve care au trecut pe aici

iuli

Mesaj de iuli » 22 Iul 2005, 21:13

Cica o luaram pe coaja:1-0.Nu stiu cum or fi jucat..

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 22 Iul 2005, 23:40

Nasol totusi! Daca e asa...
E greu de crezut ca mai exista undeva, prin tara, atata devotament si suflet cat pune suporterul oltean. Juvetii sunt facuti din fotbal. Il respira, il mananca, il divinizeaza si te poarta indiferent ca esti in alb-albastru sau in tricolor, pe aripile unei victorii tunatoare ca un tsunami

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 23 Iul 2005, 10:36

minudoru scrie:Nasol totusi! Daca e asa...
Asa este.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 23 Iul 2005, 11:24

craiova nu va avea echipa in A daca joaca cu jucatori de B!
vad ca ia bataie de la echipele den B iar antrenorul macar ar face bine sa joace si el macar acum in B daca in A nu a avut loc la Craiova
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 23 Iul 2005, 11:46

fratilor, anul trecut se zicea ca in sfarsit avem echipa si ca putem sa ne batem ptr un loc de cupa uefa si am ajuns de rasul romanie iar acum cu un lot necunsocut sa putem promova si sa avem incredere in acesti copii. important e ca a inceput sa se sudeze relatiile de joc. e greu sa incepi de la zero. uitati-va la dinamo. pai la ce lot are dinamo e rusinos sa ei bataie de fiecare data si la "0". m-am uitat printre picaturi si la steaua - buzau, si stelistii sunt vai de mama lor. fac aceste comparatii deoarece compartiv cu lotul craiovei aceste echipe dupa ce sunt sudate si au facut si unele asa zise transferuri inca m-ai au multe de pus la punct. noi macar suntem la inceputul unui nou drum asa ca RABDARE. si inca ceva nu sunt de acord sa se mai ia jucatori cu "experienta" la echipa.
de ce n-a jucat PIRVU si STAMATE parca?

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Iul 2005, 12:14

Dacia Mioveni ne-a batut in 2 amicale. Sa speram ca noi ii batem in jocurile oficiale. Fiindca nici o echipa nu castige la infinit. :-)

Închis