Rapid 2-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Rapid 2 ?

Poll ended at 21 Aug 2005, 23:00

Victorie
23
58%
Egal
4
10%
Infrangere
13
33%
 
Total votes: 40

D10

Mesaj de D10 » 21 Aug 2005, 13:15

pai tocmai de-aia: au facut baza de ei insisi. Radem de aia ca era sa li se intample ce ni s-a intamplat noua.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 21 Aug 2005, 13:22

apropo de corsicani, cine il striga cu portavocea? :)(

ozzy

Mesaj de ozzy » 21 Aug 2005, 13:26

Postasu' :D

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 21 Aug 2005, 13:35

ma gandeam eu :)( :)( :)(
Pentru cei care n-au fost la meci poate se gaseste cineva sa ne dea si noua niste detalii amuzante sau ceva de genul :D o:

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 21 Aug 2005, 14:10

ozzy scrie:Uitai sa va spun ca la inceputul meciului, galeria noastra a scandat "Mirecea Rednic". Mi-am adus aminte acum ca l-am vazut pe bogdan-m online :laughing:
Probabil ca inca au o nostalgie pentru berile gratis... :)(

"Decontul

Lunea trecută,, cînd nici nu se uscase bine cerneala pe decizia de demitere a lui Răzvan Lucescu, Mircea Rednic lua valvîrtej avionul de la Bruxelles şi în două ore şi jumătate era la Bucureşti, gata de o nouă aventură rapidistă. Că lucrurile s-au sucit ulterior cu 180 de grade, se ştie. Acum, bietul Puriu îl aşteaptă pe Copos să se întoarcă de la Eforie, să îi deconteze din buzunar biletul de avion, că răsturnarea de situaţie nu-i mai permite să îl bage în contabilitatea clubului din Giuleşti.

Gazeta Sporturilor - 21 august 2005"

Este vorba de acelasi Rednic ca cel al carui nume era scandat de galerie? :-)

In alta ordine de idei am ramas placut surprins ca la meciul de ieri galeria noastra "si-a adus aminte" de "O iubire alb-albastra" si de "Oltenia, eterna Terra Nova".

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 21 Aug 2005, 14:26

ce beri gratis ma? nu mai aberati , orice se face gasiti voi motiv de cearta, s-a strigat mircea rednic la misto ca replica la o scandare a ciorilor, nu stiu exact ce au strigat
unii sunt nebuni rau la cap, auzi beri de la mircea rednic, galeria s/a comportat extraordinar ieri, dar bineinteles ca se gaseste cinva sa caute nod in papura

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 21 Aug 2005, 15:21

Marfa atmosfera din galerie,ma reintalnesc cu ea dupa cam multzi ani... :-) ...da' gata mi s-a pus pata nu mai ratez nici un eveniment din Bucuresti si din zonele apropiate,vezi Ploiesti,Pitesti si restul ...In functie de servici poate ajung si prin Craiova...Din cei vechi l-am recunoscut cu mare bucurie pe Vice...eram un pusti cand l-am vazut pentru prima data,parca la un meci pe 23 august la o semifinala cu javrele de la dInam0... :)( ...Bineintzeles ca el n-are de unde sa ma stie...

Apropo de galerie...: BRAVO Postasule esti pe p_la ta frate.... o: o:

D10

Mesaj de D10 » 21 Aug 2005, 15:29

VLTRAS CRAIOVENSIS scrie:s-a strigat mircea rednic la misto ca replica la o scandare a ciorilor
Pai hai sa strigam la misto si Dinel Staicu, Badea sau Bondrea. Scandare aia cu Mircea Rednic, oricum ai da-o, e tot un fel de rasu-plansu...
Daca a fost la misto chiar ca n-are nici cea mai mica logica.

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 21 Aug 2005, 16:01

rednic nu e asa mare dusman pentru craiova incat sa nu poti sa ii strigi numele nici macar in bascalie, poate stiti si voi ca unii jucatori au facut figuratie cand era el antrenor doar ca sa vina badea ca antrenor, dar pe badea il aparati toti si asta doar pentru ca unii care sunt din alte localitati nu au cum sa afle atatea informatii despre stiinta cate afla cei din craiova

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 21 Aug 2005, 16:05

faza cu golul lui Orac si bucura suporterilor poate fi descarcata de AICI.

Autorul acestor secvente video este Freak Boy. Multumim o:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 21 Aug 2005, 16:17

Daca vreti mai am un clip cu bucuria de final :)

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 21 Aug 2005, 16:19

@FreakBoy, merci mult :ok: l-am luat, am si vazut meciul de 2 ori :))
cat am fost plecat a mers se pare cu 35-40 kb/s ..a mers...acceptabil..l-am gasit tras si m-am uitat la el :))
vorbim pe ym

@Turburea,
Da, as putea sa-l pun pe un siste francez , imi scapa acum numele dar imi aduc aminte am pus si eu acolo ceva mai demult, am si luat, poate isi aminteste careva de aici mai repede ca mine :)(
adica sa-l downloadezi de acolo

Si cum va spuneam, am vazut meciul, cat a fost Stanga n-au jucat rau, cum a iesit ....nasol
i-au presat aia in 10 :o ..s-au si retras devreme

mi-au placut totusi : Orac,Velcovici,Ciuca si au reale resurse Bornescu, A.Ionescu,Dina,Saceanu
nu l-am prea vazut pe Fritea.
N-a jucat rau Craciunescu, va avea oarece greutati Mitchell sa prinda echipa, aia trei s-au inteles bine intre ei in sist asta si au parut siguri.
Al.PIturca ar avea ceva in el dar mai are mult de lucru.

lasati ca e bine pt inceput, victorie in deplasare, dar mai trebuie sa-si imbunatateasca si
jocul si lotul
Last edited by Pacala on 21 Aug 2005, 16:33, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Aug 2005, 16:23

@Pacala: comentariul cum ti s-a parut?

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 21 Aug 2005, 16:23

d10 rasu` - plansu` e daca strigam badea... de fapt e numa` plansu`... rasu`-plansu` daca strigi numele lu` rednic e doar ca asa va inchipuiti voi...
vad inversiunea asta impotriva lu` rednic si ajung sa cred ca d`abia asteptati sa retrogradam ca sa`i strigati lu` rednic...

on topic: stie cineva daca mai e meciu` in reluare pe tvsport?
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 21 Aug 2005, 16:37

Daca nu doriti sa descarcati fisierul cu faza golului, il puteti vedea online AICI.

Închis