Universitatea-FC Caracal

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne poate pune probleme Caracalul?

Poll ended at 27 Aug 2005, 12:38

Nu, suntem mult mai buni ca ei
25
64%
Teoretic da, dar sunt prietenii nostri...
13
33%
Da, ne vor lua cel putin un punct
1
3%
 
Total votes: 39

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 22 Aug 2005, 00:38

pe viitor asa vor arata sondajele cu privire la meciuri
pentru alte optiuni faceti si voi alte subiecte
acum nu il mai schimb ca este tarziu
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 22 Aug 2005, 00:54

la casele de pariuri s-ar scoate meciul asta :lol:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

ozzy

Mesaj de ozzy » 22 Aug 2005, 09:04

klausnet scrie: Era mai simplu:
- Victorie
- Egal
- Infrangere.
eh, ce e simplu la Craiova... :D

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Aug 2005, 12:46

Eu zic ca nu trebuie sa ne preocupe pe noi ce are Mititelu in cap. Ar trebui sa ne procupe binele Craiovei. Si ce e mai bine pentru Craiova acum? Sa joace toate meciurile pe bune astfel incat jucatorii sa creasca in valoare cat mai mult si cat mai repede. Pe urma vom vedea daca meritam sa ajungem in A sau nu. Decat sa facem ca Pandurii Tg jiu, mai bine nu ne mai ducem in A.

Si ca idee: Aia care acum 2 luni ziceati ca Mititelu nu are bani, ce parere aveti acum cand ati auzit ca a dat 2 milioane de $ pe fotbalisti?

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 22 Aug 2005, 16:52

:lol: asta chiar este absurd si n-ar crede nimeni ...2 mil $ ? :laughing: mai minte omul dar nici chiar asa :lol:
Last edited by Pacala on 22 Aug 2005, 17:36, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 22 Aug 2005, 17:31

ca esti un credul
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Mesaj de azzuro » 22 Aug 2005, 19:26

Mititelu sustine ca a bagat 2 milioane. Cu cantonamentul in Craiova cum ramane?! Sa nu imi spuneti ca a fost dorinta antrenorului, ca imi iau campii! :!:
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 22 Aug 2005, 20:03

mititelu se cam lauda.
sper ca U craiova sa nu stea mai mult de un an in B
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Aug 2005, 00:05

Pe mine nu ma intereseaza cat de multi bani s-au cheltuit. Ma intereseaza faptul ca au fost cumparati vreo 30 de jucatori. Si a fost alcatuit un lot competitiv. Nu am de unde stiu cat a platiti Mititelu pe jucatori. Dar pot sa vad cu ochii mei ca echipa asta joaca fotbal. Ce mai vreti mai mult de atat?

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 23 Aug 2005, 00:05

Vineri cu FC Caracal
Partida din etapa a doua, prima de pe teren propriu din actualul sezon, pe care Universitatea o va disputa în compania echipei FC Caracal, se va desfăşura, aşa cum a promis conducerea clubului din Bănie, la lumina reflectoarelor. Astfel, jocul va avea loc vineri, de la ora 20, fiind transmis în direct de postul TV Sport, oficialii grupării-fanion a Olteniei primind undă verde atât de la federaţie, cât şi de la echipa adversă.
Editie Speciala..23 august
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Petrique
junior
junior
Mesaje: 95
Membru din: 06 Ian 2004, 16:59

Mesaj de Petrique » 23 Aug 2005, 04:01

ssebastyano scrie:Craiova-caracal = dinamo-gloria
Nu fiti asa siguri de victorie, Caracalul are echipa mai buna decat credeti. Iarna trecuta erati dezamagiti k facuseram 1-1 cu ei, moment in care aveau echipa mai buna k noi. Cand noi ne chinuiam cu Dinamo II in cupa, caracalul batea Dinamo II, Rapid II, Petrolul Ploiesti, CS Otopeni si FC Sibiu, echipe de care ne-am incurca mai mult k sigur. Este adevarat k nu mai au echipa din sezonul trecut, dar nu e de joaca cu ei. Oricum, pana la urma vom castiga chiar dak nu vom merita pt k trag cu noi... :(
Imagine

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Aug 2005, 10:01

@petrique: echipa de anul trecut de la Caracal este acum la noi. :)( :-)

D10

Mesaj de D10 » 23 Aug 2005, 11:41

Nu stiu cum se va juca meciul, dar vreau sa spun ca la Caracal sunt ceva oameni care se pricep. Facura ei, cum-necum, echipa care scoase egal cu Dinamo II. Inseamna ca sunt oameni acolo care se pricep la fotbalisti. Nu zic ca au reusit sa faca echipa de valoarea celei care este acum la noi, ca doar nu geme tara de fotbalisti bunicei, dar nu sunt ageamii. Ne-ar trebui si noua oameni din astia care sa ocheasca fotbalisti.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Aug 2005, 11:52

1. Pai daca ii ruleaza un pic Caracalul si pe urma ni-i vinde noua e perfect. nu mai trebuie sa ii descoperim noi. o:

2. Nae Ungureanu face treaba buna. Si Dinamo nu merita sa ia un punct de la Caracal. Cateii au fost condusi pana in ultimul minut de joc. A egalat Iordache in minutul 90+2. :-x

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 23 Aug 2005, 12:50

Iordache - ''marea sperantza'' a Craiovei 2004/2005 ... :-x

Închis