Astra - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului Astra-Universitatea

Victorie Universitatea
33
73%
Meci egal
7
16%
Infrangere
5
11%
 
Total votes: 45

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 03 Sep 2005, 12:56

oooooooooooooooooffffffffff, imi pare rau ca nu l-am vazut, dar va multumesc ca m-ati tinut la curent. sper sa-l dea in reluare.

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 03 Sep 2005, 12:57

Ma uitai la meci cu un prieten si ii zisai ca uite intra Jaber dar comentatorul zisa ca Argintaru, cine fu ala pana la urma?
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 03 Sep 2005, 12:59

bravo U Craiova
se pare ca la promovare ne vom bate cu CSM Râmnicu Vâlcea care bate azi cu 2-1 pe Minerul Motru


daca bate si etapa viitoare acasa mecul fara suporteri cu Juventus Bucureşti 4-0 FC Caracal , atunci cred ca vor promova aproape sigur.

sper ca suporterii sa fie civilizati ca sa nu li se inchida portile stadionului sau sa se suspende pe mai multe etape
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 03 Sep 2005, 13:02

Intr-adevar a fost cel mai frumos joc al echipei de pana acum.Mi-a placut jocul de pase, siguranta apararii, sclipirea lui Andrei Ionescu, eficacitatea lui Dina, precizia lui Stoica.Intr-un cuvant-o echipa completa.Stanga a gandit perfect tactica, a facut schimbari inspirate si a stiut cand sa iasa de pe teren (exact dupa golul 2) Astept si eu replicile celor care au criticat incontinuu aceasta echipa!Ce mai aveti de spus acum?A!Si inca ceva!Che Guevara, nu cred ca conducem inca detasat deoarece CSM Ramnicu Valcea a invins pe Minerul Motru cu un gol marcat in minutu 89 si se pare ca sunt lideri!Mai asteptam pana etapa viitoare ca sa devenim lideri o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 03 Sep 2005, 13:04

Sava scrie:Ma uitai la meci cu un prieten si ii zisai ca uite intra Jaber dar comentatorul zisa ca Argintaru, cine fu ala pana la urma?
Sava si eu am avut exact aceeasi impresie, ca cel care intra este Jaber.Se pare ca comentatorii nu sunt pusi la curent cu lotul de jucatori!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Sep 2005, 13:12

Pai si comentatorul de pe stadion tot Argintaru a anuntat atunci cand s-a facut schimbarea. Ce mai conteaza acum? Important este ca am castigat. Precis ca pana amine aflam cine era de fapt autorul golului 3. o:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Sep 2005, 13:14

@Zapada: mai zi ceva de Mititelu acum! :eek:

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 03 Sep 2005, 13:39

Sava scrie:Ma uitai la meci cu un prieten si ii zisai ca uite intra Jaber dar comentatorul zisa ca Argintaru, cine fu ala pana la urma?
http://www.gruppo-maxima.ro/index.php?o ... &Itemid=72
satih se pare ca a fost

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 03 Sep 2005, 13:41

nu ma provoca Mititelule ca acum sar la tine
fi sigur ca sar la gatul tau ca lupul la gatul oilor lui Becali, daca pierde echipa
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Sep 2005, 13:46

Pe gruppo-maxima vazui si eu ca ala era Salih Jabber. Asadar irakianul debuteaza cu ghete noi si cu gol pentru Stiinta. Oficialii Universitatii Craiova fac demersurile necesare pentru a muta meciul cu Dacia Mioveni pe Ion Oblemenco. Astfel ne putem face etapa de suspendare in cupa urmand sa jucam in campionat cu spectatori. :-)

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 03 Sep 2005, 14:28

Che Guevara scrie:Pe gruppo-maxima vazui si eu ca ala era Salih Jabber. Asadar irakianul debuteaza cu ghete noi si cu gol pentru Stiinta. Oficialii Universitatii Craiova fac demersurile necesare pentru a muta meciul cu Dacia Mioveni pe Ion Oblemenco. Astfel ne putem face etapa de suspendare in cupa urmand sa jucam in campionat cu spectatori. :-)
Inteligenta ideea asta cu mutarea meciului de cupa pe Ion Oblemenco.Sa vedem daca merge :-)
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Mesaj de azzuro » 03 Sep 2005, 14:55

Pentru prima oara dupa mult timp mi-a placut jocul echipei. Siguranta in defensiva, mijloc inventiv si un presing bun pentru divizia B. La faza de finalizare mai e de lucru, dar sper sa se regleze pe parcurs.
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Sep 2005, 15:08

Pai daca si la 3-0 in deplasare mai e de lucru la finalizare, cand crezi ca avem o echipa buna? Cand batem cu 11-0?

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Mesaj de azzuro » 03 Sep 2005, 15:14

Oare nu ai observat ca Piturca a ratat clar? Sau ce e rau in a cere mai mult?Sau e mai bine sa ne dam dupa "lasa ba ca merge-asa"?
Acum parerile sunt impartie si fiecare are un mod de a vedea jocul de fotbal. Pana una alta sa dam cate putem ca nu se stie cand vom avea nevoie de golaveraj.
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Sep 2005, 15:42

Pai in momentul asta Piturca este a 4-a optiune de atacant. Totusi el a marcat in Cupa. Asa ca pentru moment nu avem de ce sa ne plangem. totul merge ca pe roate la Craiova si sper sa ne tina cat mai mult aceasta stare de fapt. o:

Închis