Dacia - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in Cupa Romaniei cu Dacia Mioveni ?

Poll ended at 07 Sep 2005, 19:05

Ne calificam
19
83%
Pierdem calificarea
4
17%
 
Total votes: 23

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 09 Sep 2005, 02:59

WhiteBlue4Ever scrie:
Che Guevara scrie:Tragerea la sorti este luni dimineata la Casa Fotbalului.

"Jaber nu va juca titular in meciul cu Juventus Bucuresti." <- declaratia lui Ovidiu Stanga. De unde se vede ca nu e suficient sa marchezi 2 goluri intr-un meci ca sa imrepsionezi un om care vrea pregatire fizica inainte de toate. Si are dreptate. Rezultatele ii dau dreptate si jocul de Mioveni i-a dat dreptate de asemenea. Din repriza a doua miovenii au cazut fizic iar Craiova a castigat meciul pentru ca a fost mai proaspata. o:
mai sunt si jucatori facuti sa fie rezerve :-) daca joaca din primul minut nu fac nimic, daca sunt introdusi pe parcurs le incurca picioarele adversarilor... un exemplu recent de la noi e lutu...
cred ca nu e cazul cu jaber, care va deveni titular in scurt timp
imi place ca jaber da declaratii modeste nu fasoane cum dadea njock ...diferenta imensa..
imi place mult mai mult jaber, sa o tina tot asa o: inceputul este peste asteptari...de fapt in ultimul timp astia de la Universitatea Craiova mi-au depasit toate asteptarile :)) multi dintre jucatori sint surprize placute.......
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Serdar
membru
membru
Mesaje: 151
Membru din: 17 Apr 2004, 11:50

Mesaj de Serdar » 09 Sep 2005, 10:11

hai frate ca e de bine... o:
n-am vazut meciul, fir-ar de ras sa fie...
acu' imi pare rau da' noroc cu voi!
Sper sa nu se stinga Jaber si nici echipa... :(
Sunt foarte fericit! :up: :up: :up:
Vinci per sempre

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Sep 2005, 10:24

Craiova a fost si ramane o forta in fotbalul romanesc. Este bine ca dusmanii ne-au prins frica. De acum depinde numai de cei care intra in teren care a fi soarta Stiintei pe viitor. o:

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 09 Sep 2005, 18:04

meciul asta va ramane in memorie ca ziua in care Universitatea Craiova si-a cstigat un varf de atac, Jaber :))
Last edited by Pacala on 11 Sep 2005, 04:05, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 10 Sep 2005, 02:33

acum cred ca fug toate echipele de A sa cada cu noi, aia care cad inseamna ca sint in dizgratia ligii...nu stiu de ce..dar am asa o presimtire ca vom cadea cu vasluiul :laughing:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 10 Sep 2005, 04:39

Ar fi chiar bine sa pikam cu vasluiul... Nu stiu daca sunt unii mai terminati in A , in afara de ei ...

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 13 Sep 2005, 10:11

Mda...si picaram direct cu Clujul.... :(
Alb-albastru pentru totdeauna!

Închis