Dacia - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in Cupa Romaniei cu Dacia Mioveni ?

Poll ended at 07 Sep 2005, 19:05

Ne calificam
19
83%
Pierdem calificarea
4
17%
 
Total votes: 23

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:02

GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL marcheaza Salih Jabber! Din centrarea lui Ovidiu Stanga care a insistat la o minge si a centrat perfect.

Irakianul are 2 tricouri de joc pe el. Cand a marcat unul l-a aruncat la galerie si pe celalalt l-a pastrat pe el. Arbitrul nu poate sanctiona cu galben gestul lui Jabber. :up: :up: :up:
Last edited by Codul lui DaVinci on 07 Sep 2005, 18:06, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 07 Sep 2005, 18:03

am castigat un jucator...un varf :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 07 Sep 2005, 18:04

unul l-a pastrat si pe celalt la pastrat pe el.

:)( unul l-a aruncat galeriei.
Last edited by DoRyN on 07 Sep 2005, 18:04, edited 1 time in total.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:04

@Pacala: Paiele in cap!! :eek:

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 07 Sep 2005, 18:05

ei..acum mai merge ....sa vedem ce se mai intampla
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 07 Sep 2005, 18:07

nici un pai che....oi fi eu cam coleric dar oricum, a fost o mare greseala sa inceapa jocul cu juma de echipa........acum macar sa castige ...oboseala nu se mai pune..s-or recupera
sa bata odata....cat mai e?
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:10

DoRyN scrie:
unul l-a pastrat si pe celalt la pastrat pe el.

:)( unul l-a aruncat galeriei.
@Doryn: scuze. Din cauza vitezei. Nu uita ca ma uit cu un ochi la meci, cu altul urmaresca tastatura si cu celalt umaresc monitorul. Mai am un ochi pe care il folosesca ca sa caut in arhiva cine a fost antrenor al Craiovei la finala cu Dinamo.

Intre timp Jabber a mai avut o ocazie mare dar a dat peste poarta la centrarea lui Velcovici.
Acum este pauza dar revenim imediat. Sa speram ca marcam un gol si la poarta asta aflata la umbra ca sa nu dea aia vina pe soare. Ca portarului dela Mioveni ii gasi comentatorul scuza.
Last edited by Codul lui DaVinci on 07 Sep 2005, 18:13, edited 1 time in total.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 07 Sep 2005, 18:12

Ce-mi place mie de Jabber asta! o: o: o: o: o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:15

@Pacala: eu zic sa iti pui paiele in cap pentru ca il suspectezi pe Mititelu ca vrea sa sacrifice cupa. Eu iti spun ca mititelu chiar vrea sa castige acest trofeu. o:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 07 Sep 2005, 18:15

Che Guevara scrie:
DoRyN scrie:
unul l-a pastrat si pe celalt la pastrat pe el.

:)( unul l-a aruncat galeriei.
@Doryn: scuze. Din cauza vitezei. Nu uita ca ma uit cu un ochi la meci, cu altul urmaresca tastatura si cu celalt umaresc monitorul. Mai am un ochi pe care il folosesca ca sa caut in arhiva cine a fost antrenor al Craiovei la finala cu Dinamo.

Intre timp Jabber a mai avut o ocazie mare dar a dat peste poartala centrarea lui Velcovici.
Nu mai cauta ca-ti zic io sigur ca fu Sandoi...
Primul gol al lui Jaber din meciul de azi aici.
Pentru cei cu firefox www.latin-o.org/chickie/stiinta/goljaber.wmv

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:18

Inca o ocazie beton a lui Jaber. Portarul gazdelor i-a luat mingea de pe frunte si a respins-o in out. Si ca sa ii linisteasca pe cei care il contesta Stanga mai batu un corner pe poarta direct ca sa arate ca e meserias. o:

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 07 Sep 2005, 18:24

ma, mai e ma mult? :-D
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:26

Sunt ultimele minute ale partidei.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 07 Sep 2005, 18:28

Mi-a placut jocul echipei dupa prima repriza.Au aratat, ca daca vor sa joace cu adevarat, se poate si ca in prima repriza puteau sa joace mult mai bine dar nu au fortat.Jabber se vede ca este un atacant pur sange, a avut mai multe ocazii de gol intr-o repriza decat Piturca Jr. de cand a venit la echipa!Sa vedem cine urmeaza in Cupa :) o: o: o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

radu_c

Mesaj de radu_c » 07 Sep 2005, 18:29

gata

Închis