Dacia - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in Cupa Romaniei cu Dacia Mioveni ?

Poll ended at 07 Sep 2005, 19:05

Ne calificam
19
83%
Pierdem calificarea
4
17%
 
Total votes: 23

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:30

Fluier final. Ne calificam in 16-imi si asteptam sa vina vreo echipa din liga lui Mitica la Craiova. Acum toti cei care ziceau ca nu ma pricep la fotbal sunt rugati sa imi compuna cate o oda fiindca am fost singurul care am sperat chiar si atunci cand am fost condusi de Mioveni. :))

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 07 Sep 2005, 18:31

se termina..uf

bine domne........ :lol: :)) :)) :up: :)(
a 5-a victorie consecutiva in meci oficial... dar asta cu greutate pt ca juca doar cu o juma de echipa la inceput...daca ar fi jucat de la inceput si cu jaber si cu Dina si cu Stanga si Stoica si A.Ionescu altfel se juca meciul asta
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 07 Sep 2005, 18:32

Bravo baieti!!!
Totusi am ramas cu impresia ca ne-am facut singuri viata grea. Se putea si mai bine.
Oricum e bine si sa vedem acum de cine dam in turul urmator
E greu de crezut ca mai exista undeva, prin tara, atata devotament si suflet cat pune suporterul oltean. Juvetii sunt facuti din fotbal. Il respira, il mananca, il divinizeaza si te poarta indiferent ca esti in alb-albastru sau in tricolor, pe aripile unei victorii tunatoare ca un tsunami

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 07 Sep 2005, 18:33

Avem si golul doi din partida de astazi. Am castigat si asta e tot ceea ce conteaza.
Pentru firefox www.latin-o.org/chickie/stiinta/gol2jaber.wmv

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:34

Stanga nu poate sa riste introducerea lui A. ionescu intr-o partida de Cupa Romaniei. dupa cum stii la Divizia B esti obligat sa folosesti un junior pe toata durtata celor 90 de minute de joc. In acest fel o eventuala accidentare a lui A. ionescu in meciul de Cupa ne-ar obliga sa jucam cu juventus Colentina cu Argintaru in teren. Adica in 10. :-)

Am jucat bine si am invins. Asta este tot ce conteaza. o:

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 07 Sep 2005, 18:34

Oda pentru Che :)(

increzator, viteazul Che
cu toti se contrazice
al sau scor iesi acuma
si la bere-si facu suma

am batut cam chinuit
pe suporteri, oparit
acu' ne-am calificat
poate-om iesi si din [cenzurat]

:lol:
Last edited by Pacala on 07 Sep 2005, 18:39, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:38

Bravo Pacala! vezi ca se poate? :lol:

Nu ar strica sa fiti si restul la fel de curajosi ca mine. Poate am avea alta atmosfera la meciuri. :-)

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 07 Sep 2005, 18:43

recunosc ca mi-au depasit asteptarile, pt mine sint o surpriza placuta
5 victorii in meciuri oficiale consecutive...asa da asta mai ales ca 4 dintre ele au fost obtinute in deplasare.

tot respectul o:

recunsoc ca atunci cand auzii cu ce echipa incepu ma gandii la lucuri urate si cand primiram golul imi sari tzanadara rau :)( acum imi trecu ..... :smoke: :)(
Last edited by Pacala on 07 Sep 2005, 18:45, edited 2 times in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 07 Sep 2005, 18:43

nu inteleg ce vrei sa spui prin "curajosi ca mine"...in fine de data asta te-am iertat. Sunt prea bucuros acu :D

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 07 Sep 2005, 18:43

freak, nici de pe firefox nu merge
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 07 Sep 2005, 18:49

zolo, pai tocmai ca d p firefox nu merge si nu-mi dau seama care e cauza...Internet explorer merge sigur..nu stiu opera...tocmai de aia am dat si linkul suplimentar..deschide-l cu IE sau cu un download manager...

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 07 Sep 2005, 18:53

Cu IE merge fara probleme.


E bine ca ai captat sonor si zgomotul tastelor FreakBoy :)(

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Sep 2005, 18:56

Eu le-am luat cu "Save Link As". Si am Fire Fox.

Cand spun "curajosi ca mine" ma refer la faptul ca eu cred in Stiinta pana la moarte. si cand eram condusi cu 5-0 in Ghencea tot speram sa revenim si daca nu egalam cel putin sa marcam cat mai multe goluri astfel incat diferenta sa fie cat mai mica.

@Freak: acum cred ca ai mai mult timp si poti sa editezi golurile alea ca lumea. Ca unul e numai reluarea si te mai aud si pe tine cum tastezi, iar altul e numia foarfeca lui Jabber fara sa vedem centrarea perfecta a lui Stanga si nici cum respinge in fata targa ala de portar.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 07 Sep 2005, 18:59

Pacala scrie:Oda pentru Che :)(

increzator, viteazul Che
cu toti se contrazice
al sau scor iesi acuma
si la bere-si facu suma

am batut cam chinuit
pe suporteri, oparit
acu' ne-am calificat
poate-om iesi si din [cenzurat]

:lol:
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Bine Che, gata, fusasi bun ce sa mai! :)(
Ia vezi n-au astia nevoie de pshiholog la echipa sau la galerie? :D
Trebuie sa recunosc ca desi am avut incredere in echipa asta , n-as fi sperat la 5 victorii consecutive in primele 5 meciuri oficiale o: Am impresia ca se naste o echipa mare la Craiova, sper sa fie asa, sa nu ma insel! o: o: o: o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

ozzy

Mesaj de ozzy » 07 Sep 2005, 19:01

Che Guevara scrie: @Freak: acum cred ca ai mai mult timp si poti sa editezi golurile alea ca lumea. Ca unul e numai reluarea si te mai aud si pe tine cum tastezi, iar altul e numia foarfeca lui Jabber fara sa vedem centrarea perfecta a lui Stanga si nici cum respinge in fata targa ala de portar.
si mai repede, da? :D

Închis