Universitatea - Juventus

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Juventus ?

Poll ended at 11 Sep 2005, 19:12

victorie
36
95%
egal
2
5%
infrangere
0
No votes
 
Total votes: 38

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Universitatea - Juventus

Mesaj de nr.zece » 04 Sep 2005, 19:12

saptamana asta vom avea de infruntat echipa cartierului colentina pe stadionul de legenda Ion Oblemenco
meciul se va disputa cu portile inchise, conform deciziei frf in urma incidentelor produse de suporterii craioveni in deplasarea din cupa cu progresul corabia
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

stiintific

Mesaj de stiintific » 04 Sep 2005, 22:21

ii batem.
mi-a placut ideea Interului care a montat un ecran langa stadion la meciul cu Shakhtar Donetsk ca sa reuseasca suporterii sa fie aproape de echipa si cand au avut terenul suspendat. foarte misto se auzea galeria cantand din afara arenei. stiu ca anu' trecut, la meciu' cu Iasi, Mititelu a platit montarea unui ecran pe Tineretului ca sa vada craiovenii partida ca nu puteau prinde Telesport. astept o astfel de initiativa si la jocul cu Juventus Bucuresti. cred ca s-ar putea monta in spatele tabelei si sunt sigur ca galeria ar fi toata prezenta in parcarea de acolo.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Sep 2005, 23:34

Teoretic ai dreptate. Dar practic, anul trecut nu s-a vazut nimic pe ecranul de pe stadionul Tineretului. Din cauza soarelui si din cauza ca sculele folosite nu erau tocmai profesionale. Eu propusesem atunci sa dea meciul intr-o sala din Craiova. Acum nu are rost ideea cu sala fiindca vrem sa ne facem simtita prezenta nu sa vedem meciul. Ce este si mai important este faptul ca vom canta si vom protesta impotriva FRF chiar daca vom pierde meciul cu Juventus Colentina. Oricum de acum stim precis cine sunt dusmanii nostri, cine este alaturi de noi din interes si pe cine putem conta pana la capat. o:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 05 Sep 2005, 00:06

si cine e alaturi?..jur ca nu stiu!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 05 Sep 2005, 00:54

FreakBoy scrie:si cine e alaturi?..jur ca nu stiu!
Raspuns: Dumnezeu. Este suficient??

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 05 Sep 2005, 07:00

stiintific scrie:ii batem.
mi-a placut ideea Interului care a montat un ecran langa stadion la meciul cu Shakhtar Donetsk ca sa reuseasca suporterii sa fie aproape de echipa si cand au avut terenul suspendat. foarte misto se auzea galeria cantand din afara arenei. stiu ca anu' trecut, la meciu' cu Iasi, Mititelu a platit montarea unui ecran pe Tineretului ca sa vada craiovenii partida ca nu puteau prinde Telesport. astept o astfel de initiativa si la jocul cu Juventus Bucuresti. cred ca s-ar putea monta in spatele tabelei si sunt sigur ca galeria ar fi toata prezenta in parcarea de acolo.
:laughing: si ca sa fiu sincer eu as monta vreo 2-3 ecrane, as inconjura stadionul, cat se poate de aproape de tribune si galeria sa incurajeze permanent :)( numai asa din ambitie sa le dau alora din frf si lui nedelescu cu tifla :laughing:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

strike
junior
junior
Mesaje: 24
Membru din: 19 Iul 2005, 18:47

Mesaj de strike » 05 Sep 2005, 17:06

FreakBoy scrie:si cine e alaturi?..jur ca nu stiu!
O multime de fani. Dragostea pentru Stiinta nu o poti uita niciodata, egal in ce Divizie joaca si egal pe unde te afli. Cel putin pentru mine asa e.

Sper sa-i batem pe colentineni , printre care si cei trei ex-craioveni . Daca unul din ei a plecat dat afara ceilalti au plecat de bunavoie de la Craiova.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 05 Sep 2005, 17:07

strike scrie:
Sper sa-i batem pe colentineni , printre care si cei trei ex-craioveni . Daca unul din ei a plecat dat afara ceilalti au plecat de bunavoie de la Craiova.
De cine este vorba ?

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 05 Sep 2005, 17:15

feleaga dat
stoianof+cltudor
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

strike
junior
junior
Mesaje: 24
Membru din: 19 Iul 2005, 18:47

Mesaj de strike » 05 Sep 2005, 17:17

DoRyN scrie: De cine este vorba ?
Claudiu Tudor si Ovidiu Stoianof + George Feleaga , ba chiar si Badalutza daca te iei dupa gazeta de sud din 12 august

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 05 Sep 2005, 19:47

Che Guevara scrie:um de acum stim precis cine sunt dusmanii nostri, cine este alaturi de noi din interes si pe cine putem conta pana la capat. o:
strike scrie:FreakBoy a scris:
si cine e alaturi?..jur ca nu stiu!


O multime de fani. Dragostea pentru Stiinta nu o poti uita niciodata, egal in ce Divizie joaca si egal pe unde te afli. Cel putin pentru mine asa e.]
De suporteri nu trebuia sa imi spui..."noi" ala pe care-l zisese che ne include si pe "noi" suporterii!

PiTTy

Mesaj de PiTTy » 05 Sep 2005, 20:33

o sa jucam fara suporteri...asta e ...oricum ii batem:P

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 05 Sep 2005, 23:25

Daca stau acum si ma gandesc nici nu avem nevoie ca altcineva sa fie alaturi de noi. Dumnezeu e sus. Echipa are suporterii alaturi si suporterii simt ca aceasta echipa ii reprezinta. Asta e tot ce vrem de la fotbal si de la viata.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 05 Sep 2005, 23:59

eu totusi as vrea sa puna Mititelu niste ecrane eact langa stadion si sa vina multi suporteri si sa strige asa ca sa-i vad pe aia din bucale ca mor de oftica :D
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 06 Sep 2005, 12:38

La nivel de vointa se poate face ceea ce spui tu Pacala. Dar la nivel de posibilitati nu cred ca ne putem incadra in dorinta ta. Nu stiu sa existe niciunde in Craiova un panou de mari dimensiuni care s-ar potrivi pentru acest eveniment. Vom vedea cum se va rezolva aceasta situatie...

Închis