InterGaz-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom invinge si la Inter Gaz ?

Poll ended at 17 Sep 2005, 10:36

Da
38
90%
Nu
4
10%
 
Total votes: 42

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 21 Sep 2005, 02:11

ultima de plasare a lui che a fost acum 2 ani la brasov
de atunci a tinut-o numai in temperaturi

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 21 Sep 2005, 02:19

vltras, stiu eu c-a fost in ghencea la 0-5... trebuie sa recunosc... zicea la finalul meciului, fara staicu echipa asta nu exista!!!!!!! :o
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Sep 2005, 09:34

Si s-a dovedit ca asa este. Discutia despre Rednic nu o mai retii?

Facurati voi cum facurati si de la calitatea celor care alcatuiesc galeria ajunserati iar la cate deplasari am facut sau nu am facut eu. :lol: :lol:

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 21 Sep 2005, 09:39

as zice exact pe dos....el a desfiintat-o aproape..a dus-o pana acolo incat ne intrebam daca mai exista.....uite ca mai exista si a existat si inainte de el..
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Sep 2005, 09:47

Despre ce a fost inainte: jos palaria! Dar acum vorbim despre prezent. Daca nu era Mititelu cine putea sa ia echipa? Sau vi se pare ca s-au inghesuit investitorii sa o ia?

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 21 Sep 2005, 09:52

se gasea alt bandit..sau veneau nationalii sau aia de la onesti daca pleca staicu de anul trecut..intodeauna se gaseste un bandit...ia uite-l pe solomon ce se da cu curu de pamant ca n-a luat echipa
se gasesc mangafale desi de fiecare data sint destui care cred ca staiu sau x sau y e salvatore della patria si unicul care s-a incumetat.Mie mi-a fost foarte necaz cand n-a plecat staicu acum un an si ceva, peste tot ziceam pe forumuri si erau destui care ziceau ca daca nu e el, nu vine nimeni..de fapt era invers, cat era el nu venea nimeni ..ba da, a venit mitielu cu o chestie ciudata pt care nici in ziua de azi nu sint convins ca echipa e a mititelului si nu cumva e legata tot de staicu prin fire nevazute si nestiute ...
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Sep 2005, 09:57

Pacala e distanta foarte mare de la a spune si pana la a face. Sunt multi care dau din gura, dar cand echipa a avut nevoie de bani nu a venit niciunul din tara asta sa bage macar 100 de lei in club. Singurul "nebun" a fost Mititelu. Vorbim concret nu teoretic, ca asa am auzit si eu de niste americani si de niste canadieni etc. Prafuri!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 21 Sep 2005, 10:01

stai linistit ca vezi bine ca s-a gasit si pariez pe ce vrei tu ca daca pleaca mitielu se gaseste cine se ia echipa...de asta ti-e tie? ca s-au terminat hotii si corbii ?
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Sep 2005, 10:11

Acum dupa ce Mititelu a redresat echipa si normal ca s-ar gasi destui care sa profite de situatie. Dar inainte? Fugeau de Craiova ca :eek: de tamaie....

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 21 Sep 2005, 11:32

dxtr009 scrie::up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: cred k bea fanta, k prea e bamboocha....insa pariez pe o urinoterapie(ATENTIE!!!, fara primul jet!)
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Mesaj de Bogho » 21 Sep 2005, 11:58

Che Guevara scrie: Cine incalca legea se numeste delicvent.
baggio scrie: Che Guevara, am si eu o intrebare pentru tine.Am nadejdea ca o sa raspunzi sincer :
"Ai trecut vreodata strada prin alt loc decat pe o trecere de pietoni?"
Che Guevara scrie: Da
Deci recunosti ca si tu esti delicvent?. ca si toti romani in situatii asemanatoare

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Sep 2005, 12:23

@bogho: esti delicvent daca esti prins. Daca scapi te numesti cetatean roman liber. :-)

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 21 Sep 2005, 13:01

Che Guevara scrie:@bogho: esti delicvent daca esti prins. Daca scapi te numesti cetatean roman liber. :-)
Pacat ca tu nu intelegi nimic din toate discutiile astea...nici macar din ceea ce zici tu...stii doar sa dai din gura...si din degete!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Sep 2005, 13:03

Cand ne intalnim ai sa vezi ca mai am si alte parti ale corpului din care pot sa dau. :-)

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 21 Sep 2005, 13:11

:laughing: :laughing: :laughing: :-x

Închis