Minerul-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte vom castiga la Motru ?

Poll ended at 01 Oct 2005, 09:56

3 puncte
47
94%
1 punct
2
4%
0 puncte
1
2%
 
Total votes: 50

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 01 Oct 2005, 14:25


Codul lui DaVinci

Gol 1-0

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Oct 2005, 17:48

Golul lui Andrei Ionescu este disponibil si va fi gasit in curand pe site.
Last edited by Codul lui DaVinci on 01 Oct 2005, 18:58, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Oct 2005, 18:00

nu merge linkul Che :-(

in leg cu asa-zisele evenimente e o aiureala in presa,din informatiile mele , ce mi-a zis si mie la tf unul care a fost acolo, si care nu minte, tot stadionul a fost cu Universitatea si cativa tipi au afisat un banner cu steaua , aia care l-au luat au fost tot motrenii in mare parte, au fost cativa pumni, nimic ..asta-i culmea ..astia de la ioanitoi incearca sa creeze din senin stiri..dupa ce arunca aiureli cu venirea nationalului si solomon si pun sub presiune pe Lung fara motiv, acum baga aiurea stiri.asta-i culmea....e de ajuns cateva schimburi de pumni fara importanta ca , gata.. nu s-a intamplat nimic ..adica nimic de mentionat prin ziare.....sint ofticati, mor de ciuda ca a invins Universitatea Craiova desi sperau ca de data asta sa se impiedice ...... mi-e scarba de ioanitoi si fituica lui....asta a depasit orice limite...asta se cheama deja incercare permanenta de destalizare, ba inventeaza stiri sa tensioneze atmosfera , ba alte chestii, doar-doar n-or mai amenda, suspenda sau amentia cu ceva aia la federatie..cacaturi din astea...la fel si horia ivanovici care a venit in craiova numai sa-l provoace pe Mititelu cu faze de prost gust...daca se crede Mihai Viteazul, Mircea cel batran...astia din presa din curesti sint de-a dreptul tigani imputiti :bad:

Alooo, Che....nu merge linkul ala........as vrea sa dowloadez si eu cele doua goluri
adica golul lui A.Ionescu si golul lui Bornescu dar cu faza penaltiului cu tot :)) :)(

hai Craiova! Victorie o:

Va dati seama ca este a 10-a victorie din 10 posibile in acest sezon? :)( :lol: asa mai merge si a 7-a din 7 in campionat. o: Hei, hei, hai Stiinta! o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Oct 2005, 18:14

@Pacala: trebuie sa dai click normal. Nu incerca sa descarci cu "Save link as". Click stanga si vine golul singur.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Oct 2005, 18:19

incercai in mai multe feluri si nu mearsa poate nu-i place browserul meu
nu mai conteaza
aici nu poti sa-l pui?
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Oct 2005, 18:34

Hai ca golul lui Andrei Ionescu poate reusesc sa il pun aici. Dar golul lui Bornescu are 30,6MB si nu vad cum il pot pune undeva.

Incearca sa copiezi link-ul si sa mergi cu broswer-ul direct la adresa respectiva. Poate iti merge asa.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Oct 2005, 18:40

incercai, nu pot sa intru pe situl ala... nu e vorba de descarcat...nu pot sa intru pe site pur si simplu, cand dau pe linkul ala, eu asta vad:
Sorry, this site is temporarily unavailable!
The web site you are trying to access has exceeded its allocated data transfer. Visit our help area for more information.
Access to this site will be restored within an hour. Please try again later.
http://us.share.geocities.com/universit ... gol1-0.mpg


da-i-le lui Freak pe amandoua ca iau eu cumva, ori de pe site, ori de la el o:
pls pls pls :))
Last edited by Pacala on 01 Oct 2005, 18:44, edited 2 times in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Oct 2005, 18:42

Primul gol a fost trimis la FREAK. Acum incerc sa il trimit si pe al doilea.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Oct 2005, 18:44

o: Forza Stiinta!
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 01 Oct 2005, 18:48

Am ascultat meciul la Radio in direct si trebuie sa recunosc ca mi-a fost putin frica la 1-2 :-) Dar totul e bine cand se termina cu bine!Nu-i nimic ca am luat gol, oricum trebuia sa se intample si asta odata si-odata :-) Riscam sa devenim fuduli fara gol primit! :)( Acum urmaresc meciul pe 3TV si se vede clar ca Universitatea a dominat in totalitate meciul.Pacat ca s-a ratat cam mult, am fi putut sa mai marcam.Pana una alta, importante sunt punctele.Cum zicea si Pacala, aproape 90% din stadion a fost de partea Universitatii.S-a vazut clar, dupa ce Bornescu a inscris din penalty, a fost aplaudat de aproape tot stadionul.Cat despre incidente, sunt sigur ca s-a exagerat.Din pacate, "prietenii" nostrii de la buCUResti asteapta cea mai mica greseala ca sa ne mai arda inca o data.Poate ca galeria n-ar trebui sa mai raspunda la provocari.E spre binele echipei!Sunt super incantat ca am obtinut cea de-a saptea victorie consecutiva si ne mentinem lideri!
:up: :up: :up: :up: :up: MULTUMESC CRAIOVA! :up: :up: :up: :up: :up:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 01 Oct 2005, 18:50

Cu Dumnezeu inainte!
Alb-albastru pentru totdeauna!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 01 Oct 2005, 19:44

doryne, vezi ca ai anulat un gol al nostru in clasament

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Oct 2005, 20:22

Bagami-as [cenzurat]-n toti cretinii aia de la antena1...parca ma oftic ca nu-i prinde jiji sa-i bata asa unu cate unu...[cenzurat]-i in gura de nesimtiti, in special pe jegosii aia care comanda stiri d`astea de [cenzurat]...in curand o sa va trimit in mailuri si reportajul lor din seara asta!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Oct 2005, 20:37

Golul lui Andrei aici

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 01 Oct 2005, 20:53

pai ce p..a mea zic ?

Închis