Universitatea-Unirea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Unirea Urziceni ?

Poll ended at 08 Oct 2005, 11:29

Victorie
34
94%
Egal
1
3%
Infrangere
1
3%
 
Total votes: 36

Serdar
membru
membru
Mesaje: 151
Membru din: 17 Apr 2004, 11:50

Mesaj de Serdar » 11 Oct 2005, 09:41

eehh
acum e acum!
acum vom vedea de ce suntem in stare ca suporteri...pana acum a fost usor...echipa batea tot fra probleme, noi eram relaxati...ne gandeam doar cand o sa luam primul gol..etc...
dar acum mai mult ca niciodata trebuie sa fim alaturi de echipa!
Iar echipa s-o ia de jos si sa joace fotbal asa cum stiu ei mai bine...
Oricum odata si odata tot luam bataie...nu ma asteptam acasa...dar asta e viata..
HAI CRAIOVA :up: :up: :up:
Vinci per sempre

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 11 Oct 2005, 10:02

corect spus,
din fericire la sf meciului galeria a fost alaturi de echipa, si acest lucru e foarte imbucurator
si cred ca v-a continua asa pana cand se va vedea ca baietii joaca cu ardoare, nu ca cei din returul trecut
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 11 Oct 2005, 10:30

Nu trebuie sa facem un capat de tara din infrangerea asta.Bineinteles ca nu ne convine,dar face parte din joc.La fel cum fac parte nenorocirile din viata omului.Nu ma bucur ca au mancat bataie dar nici nu sunt prea suparat.Mai degraba sunt putin ingrijorat.Am incredere in Stanga ca o sa-i motiveze pe jucatori inaintea meciului cu Petrolul insa cea mai mare motivatie ar fi un stadion plin!Pai cine vine?Vin 10-15000 cu aproximatie.Ce [cenzurat] mea au de facut acasa?Se pare ca asa zisii "suporteri" prefera sa stea acasaq la coada cratitei sau cu berica in mana la tembelizor in loc sa se duca la meci.Pai dintr-un oras de peste 350 mii de oameni,numai 6000 sa vina la meci?Rusinica!
In alta ordine de idei,eu cred ca daca temperaturile continua sa scada(ceea ce se va intampla) ar trebui ca meciurile sa nu se mai dispute in nocturna.Mai degraba sambata pe la pranza(intre 13-15).Cred ca ar veni mai multa lume la stadion.

Eu unul sunt dezamagit de treaba asta.Pai daca nici cand esti pe primul loc nu vii la stadion...da-o in [cenzurat] mea de treab,atunci cand vii,cand jucam in cupele europene??? :eek: :o:
Alb-albastru pentru totdeauna!

Serdar
membru
membru
Mesaje: 151
Membru din: 17 Apr 2004, 11:50

Mesaj de Serdar » 11 Oct 2005, 11:19

@suporteru
Ai mare dreptate! ma doare lucrul asta...
Si ma simt oricum vinovat ca m-am dus doar la meciurile din Bucuresti si Ploiesti...adica unde mi-a fost usor...
Dar sunt curios...cum se promoveaza meciurile in Craiova? Tot cu afise pe garduri ca acum 20 de ani?
Vinci per sempre

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 11 Oct 2005, 21:35

Serdar scrie:@suporteru
Ai mare dreptate! ma doare lucrul asta...
Si ma simt oricum vinovat ca m-am dus doar la meciurile din Bucuresti si Ploiesti...adica unde mi-a fost usor...
Dar sunt curios...cum se promoveaza meciurile in Craiova? Tot cu afise pe garduri ca acum 20 de ani?
Ar fi bine sa fie si afisele alea. Din pacte nu se ocupa nimeni de lucrul asta si eu ma zbat de foarte mutl timp in acest sens. Intreb pe toata lumea si toti ridica din umeri. Poate ca exista interesul sa jucam in anonimat total... cine stie?

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 12 Oct 2005, 03:09

Che Guevara scrie:
Serdar scrie:@suporteru
Ai mare dreptate! ma doare lucrul asta...
Si ma simt oricum vinovat ca m-am dus doar la meciurile din Bucuresti si Ploiesti...adica unde mi-a fost usor...
Dar sunt curios...cum se promoveaza meciurile in Craiova? Tot cu afise pe garduri ca acum 20 de ani?
Ar fi bine sa fie si afisele alea. Din pacte nu se ocupa nimeni de lucrul asta si eu ma zbat de foarte mutl timp in acest sens. Intreb pe toata lumea si toti ridica din umeri. Poate ca exista interesul sa jucam in anonimat total... cine stie?
Cred ca in ciuda ta nu le fac! :laughing: :laughing: :laughing:

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 12 Oct 2005, 14:07

el se zbate intreband din fata calculatorului
e ca baba care vrea cu iliescu chiar daca ala numai canditeaza
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 12 Oct 2005, 16:38

Eu intreb pentru ca asta e nivelul la care ma pot implica. Sunt altii platiti in club care trebuie sa se ocupe de asta si in loc sa o faca freaca menta si spun ca lucreaza la un site care se screme de 4 luni sa iese pe net. Cu ce lucrati domne la site-ul ala? Cu Notepad-ul? :)

Intreb nu dau cu parul. :laughing:

Uite ce scrie in ESo de azi: Inaintea meciului vor fi "parasutati" fluturasi din avoin ca sa vina lumea la meci. Termenul ii apartine lui Cosmin Staicu asa ca nu ma injurati pe mine. tot e bine ca se face si asta. e un inceput si poate cineva din club va pricepe ca in ziua de astazi nu se mai face nici un eveniment fara publicitate.

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 12 Oct 2005, 21:32

pai tu ai spus ca te zbati, nu ca intrebi?
sau poate in oltenia zbati are sens de a pune intrebari
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 12 Oct 2005, 22:28

@Zolo: cand am spus ca ma zbat ma refer la faptul ca le-am zis despre asta celor care se ocupa de imaginea clubului: Sebi Dafina, Adi Popa si Adrian Mititelu. Si ma refer aici la faptul ca am discutat cu fiecare in parte. Mai mult de atat nu pot sa fac.... deocamdata :)(

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 13 Oct 2005, 09:48

bravo, este ok daca ai facut asta

bine ca nu i-ai luat si de guler


aaa, stai ca mi-am adus aminte, parca sebi zicea ca nu vb cu tine pana nu-i aduci nu stiu ce adev....sau nu? :)(
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Oct 2005, 11:24

zolo scrie:aaa, stai ca mi-am adus aminte, parca sebi zicea ca nu vb cu tine pana nu-i aduci nu stiu ce adev....sau nu? :)(
Am apucat sa ii trimit e-mail inainte de asta. :-)
Uneori este bine sa fii si rapid in viata.

Închis