CSM Rm.Valcea-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte vom obtine la Rm.Valcea ?

Poll ended at 19 Noi 2005, 10:35

3 puncte
29
64%
1 punct
12
27%
0 puncte
4
9%
 
Total votes: 45

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 19 Noi 2005, 13:00

Mi-a placut daruirea baietilor...chiar daca n-au inscris merita felicitati...nu e deloc usor sa alergi prin baltile alea...pacat ca Andrei n-a tras plasat la sutul ala...iar il faceam erou, acum asteptam pentru etapa viitoare!
FORZA STIINTA!!!

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 19 Noi 2005, 13:06

Agaricii aia de comentatori sustineau ca la meciul cu Mioveniul de acasa golul l-a marcat Andrei Ionescu.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 19 Noi 2005, 13:09

vasi_florescu scrie:Un pas mare catre divizia A.Am aratat ca suntem mai buni decat Vilcea.Pacat de ratarile lui Stoica si Andrei Ionescu.
Urziceniul ce a facut?
urziceniul a batut acasa, gazarii egal.
HAI STIINTA !!!!

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 19 Noi 2005, 13:13

Dinamo II - Dacia Mioveni 2-0
FC Caracal - CS Otopeni 1-0
Juventus Bucuresti - Petrolul Ploiesti 1-1
Dunarea Giurgiu - Minerul Motru 0-0
Unirea Urziceni - Inter Gaz 2-0
Poiana Cimpina - Astra Ploiesti 0-1
FC Sibiu - Rapid II 0-1 (40 de minute întîrziere)
CSM Rimnicu Vilcea - Universitatea Craiova 0-0

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 19 Noi 2005, 13:17

Etapa viitoare:
S.C. UNIVSTIINTA FOTBAL CRAIOVA S.A. - DINAMO 1948 S.A. BUCURESTI II
C.S. DACIA MIOVENI - F.C. CARACAL
C.S. OTOPENI - S.C. JUVENTUS BUCURESTI
S.C.F.C. PETROLUL PLOIESTI S.A. - F.C. DUNAREA GIURGIU
C.S. MINERUL MOTRU - F.C. UNIREA VALAHORUM URZICENI
C.S. INTER-GAZ BUCURESTI - F.C. DINAMO POIANA CIMPINA
A.S. F.C. ASTRA PLOIESTI - F.C. SIBIU
A. F.C. RAPID II BUCURESTI - C.S.M. RAMNICU VALCEA
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 19 Noi 2005, 13:23

Pai voi credeti ca au Urzicenii vreo sansa la Motru? Sa fim seriosi. Probabil ca va fi zapada de 2 metri pe teren in ziua jocului. Iar minerii nu au prea multa minte cand e vorba de meciuri disputate pe teren propriu. Cred ca isi iau cateii bombardament cu zapada mai rau decat au vazut ungurii la Posada. :))

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 19 Noi 2005, 13:32

Che Guevara scrie: Cred ca isi iau cateii bombardament cu zapada mai rau decat au vazut ungurii la Posada. :))
aplauda :)( :)( aplauda

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 19 Noi 2005, 13:43

Important este sa castigam noi si n-ar strica sa o facem la o diferenta de cel putin doua goluri :))
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 19 Noi 2005, 13:44

Pacat ca nu baturam...Dupa cum s-a jucat nu-mi convine egalul...Oricum cred ca s-a convins toata lumea dupa acest meci , cand am dominat clar ocupanta locului secund la ea acasa , ca Stiinta este cea mai buna echipa din B si ca nimeni nu ne va putea incurca la promovare...
Totusi cred ca mai trebuie lucrat la finalizare...si mai trebuie 1-2 atacanti de valoare neaparat in iarna...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 19 Noi 2005, 13:47

Noi vom juca cu ceilalti catei, si avand in vedere faptul ca se apropie sarbatorile de iarna, Echipa trebuie sa ne faca o vicotrie frumoasa cadou. De aceasta data vom avea si spectatori in tribune, asa ca ma astept la un spectacol de zile mari in tribunele batranului "Ion Oblemenco".

Veniti cu totii la meciul cu cainii mici sa aratam de ce sunt oltenii in stare pe stadion. :))

Sper sa se faca publicitate buna si acestui meci, astfel incat sa inregistram o audienta mai mare decat am avut la meciul cu Petrolul Ploiesti.

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 19 Noi 2005, 13:48

spinU scrie:Pacat ca nu baturam...Dupa cum s-a jucat nu-mi convine egalul...Oricum cred ca s-a convins toata lumea dupa acest meci , cand am dominat clar ocupanta locului secund la ea acasa , ca Stiinta este cea mai buna echipa din B si ca nimeni nu ne va putea incurca la promovare...
Totusi cred ca mai trebuie lucrat la finalizare...si mai trebuie 1-2 atacanti de valoare neaparat in iarna...
Si comentatorii si-au afirmat aceasta parere:suntem cei mai buni din B si vom promova faa probleme.Au fost singurele momente in care au demonstrat si ei ca au minte.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

danutz
senior
senior
Mesaje: 458
Membru din: 12 Oct 2005, 22:29

Mesaj de danutz » 19 Noi 2005, 13:55

oribila tarlaua aia... si atitudinea publicului mi s-a parut cam ostila (scandarea cu gigi netoiu, ametitul ala cu steagul ros-albastru etc.), ma rog, cam exagerat. In plus, eu in toate fotografiile de pana acum i-am vazut pe valceni numai in echipament rosu, tocmai acu' s-au imbracat in alb-albastru ca sa jucam noi in portocaliu
mereu alaturi de voi

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 19 Noi 2005, 14:04

am prins si eu repriza a doua din meci s-o vad la tv... merita felicitati jucatorii, din ce-am vazut vilcea nu se poate ridica niciodata la valoarea lotului nostru... regret enorm ca n-am ajuns la vilcea, dar sper ca la meciul cu dinamue2 sa vina toata Craiova la meci... si tot buCURestiu` care tine cu Craiova :)(
Forza STIINTA!!!
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 19 Noi 2005, 14:04

Terenul nu avea cum sa fie bun la ce vreme a fost in ultimele 24 de ore.
Vilcea este doar o halta in drumul nostru spre divizia A.A fost o onoare pentru Vilcea sa joace cu noi,spe ca si-au facut poze inainte de meci.Pentru ei va fi reper("ba tii minte acum vreo zece ani cand am jucat cu Craiova si am facut 0-0 acasa ce tari eram") :lol:
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 19 Noi 2005, 14:06

@vasi florescu: corect o:

Închis