Universitatea-Dinamo II

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom termina turul cu o victorie in meciul cu Dinamo II ?

Poll ended at 25 Noi 2005, 20:44

Da
40
93%
Nu
3
7%
 
Total votes: 43

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 22 Noi 2005, 14:58

Ultrase_20 scrie:
baggio scrie:
Ultrase_20 scrie:conform lui adi popa intr-o emisiune aseara pe 3 tv din retur o sa fie bilete la cele 2 peluze in rest abonamente
In sfarsit, buna idee!Totusi, poate ar trebuii sa bage abonamente si la peluza.Sunt multi care vin meci de meci si stau numai la peluza! o: o: o: o:
tre sa fie undeva si bilete gindeste=te ca sunt omanei care vin doar la citeva meciuri sau sunt multi care vin din alte localitati
ba ultrase esti afon ..adica ce [cenzurat] mea.. la peluza vin aceeasi oameni .. acu ca se baga abonamente . si bilet decat la peluze o sa vina taranii aia de vin la un meci din joi in pasti in peluza ... .. bilete ar trebui sa fie unde sta gruppo maxima .. adica la stema .. acolo e locu` alora de vin din joi in pasti la stadion !!!!

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 22 Noi 2005, 17:37

cel mai normal ar fi sa se bage un numar de 3000-4000 de abonamente pe fiecare peluza si fiecare tribuna si restul bilete pana la capacitatea de 7000-8000 a fiecarei parti a stadionului...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Noi 2005, 17:44

@Sezione: sunt doua peluze. La tunel poate sa mearga oricne doreste. In Peluza Sud ar trebui sa fie cu abonament si sa vina numia ultrasii acolo.

Milogii care nu vor sa plateasca bilet sau abonament sa stea acasa sa vada meciurile la TV.

|Alb-Albastru|

Mesaj de |Alb-Albastru| » 22 Noi 2005, 18:05

Cea mai buna idee este a lu White ...!!! ...White ne vedem vineri ??

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Mesaj de azzuro » 22 Noi 2005, 18:47

Victorie!!!! :up: :up: :up: :up: :up:
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 22 Noi 2005, 19:25

baggio scrie:
Ultrase_20 scrie:
baggio scrie: In sfarsit, buna idee!Totusi, poate ar trebuii sa bage abonamente si la peluza.Sunt multi care vin meci de meci si stau numai la peluza! o: o: o: o:
tre sa fie undeva si bilete gindeste=te ca sunt omanei care vin doar la citeva meciuri sau sunt multi care vin din alte localitati
Ultrase pai tocmai asta vruiam eu sa scot in evidenta.Cei care vin in mod constant la meci sunt in principal cei de la peluza deci ar fi foarte bune abonamentele acolo.In schimb, cei care vin doar la cateva meciuri sau cei care vin din alte localitati prefera sa stea in general la una din cele doua tribune, nu la peluza.Parerea mea! :-)
In fine, Forza Stiinta! o:
sunt multi care vin si in peluza din imprejurimi
ma rog e decizia lor
oricum e un pas inainte decit intrarea free

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 22 Noi 2005, 19:28

sezione scrie:
Ultrase_20 scrie:
baggio scrie: In sfarsit, buna idee!Totusi, poate ar trebuii sa bage abonamente si la peluza.Sunt multi care vin meci de meci si stau numai la peluza! o: o: o: o:
tre sa fie undeva si bilete gindeste=te ca sunt omanei care vin doar la citeva meciuri sau sunt multi care vin din alte localitati
ba ultrase esti afon ..adica ce **** mea.. la peluza vin aceeasi oameni .. acu ca se baga abonamente . si bilet decat la peluze o sa vina taranii aia de vin la un meci din joi in pasti in peluza ... .. bilete ar trebui sa fie unde sta gruppo maxima .. adica la stema .. acolo e locu` alora de vin din joi in pasti la stadion !!!!
spune-le alora de la club nu mie
aia aia cu afon o transform eu pt tine in bufon
Last edited by 1948 on 22 Noi 2005, 19:33, edited 1 time in total.

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 22 Noi 2005, 19:32

Abonamentul este 1 milion de lei si nu cred ca se pune problema sa platesti atat pentru un loc la peluza.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 22 Noi 2005, 19:44

vasi_florescu scrie:Abonamentul este 1 milion de lei si nu cred ca se pune problema sa platesti atat pentru un loc la peluza.
vasi abonamentul este 1 milion la tribuna I, cu siguranta ca abonamentele la tribuna II si peluze vor fi mult mai ieftine! o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 22 Noi 2005, 20:04

Azi am intrebat la sediul clubului si asa mi s-a spus:1 milion indiferent de sector,pentru ca este valabil pentru un campionat intreg!
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 22 Noi 2005, 20:10

sezione scrie:
Ultrase_20 scrie:
baggio scrie: In sfarsit, buna idee!Totusi, poate ar trebuii sa bage abonamente si la peluza.Sunt multi care vin meci de meci si stau numai la peluza! o: o: o: o:
tre sa fie undeva si bilete gindeste=te ca sunt omanei care vin doar la citeva meciuri sau sunt multi care vin din alte localitati
ba ultrase esti afon ..adica ce **** mea.. la peluza vin aceeasi oameni .. acu ca se baga abonamente . si bilet decat la peluze o sa vina taranii aia de vin la un meci din joi in pasti in peluza ... .. bilete ar trebui sa fie unde sta gruppo maxima .. adica la stema .. acolo e locu` alora de vin din joi in pasti la stadion !!!!
dar tu de unde stii unde sta gruppo-maxima, ca nu au loc inca stabilit?
iar daca te deranjeaza ca se baga bilete pt tot,i pt tine platesc eu in fiecare meci de acasa un bilet
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 22 Noi 2005, 21:45

:laughing: :laughing: :laughing:
Baieti nu va mai certati ca apoi se aude ca iesi scandal intre ultras(e) si sezione :D ...cer unui moderator sa mute certurile in topicul cu dezbinari :laughing:
Nu vad nimic rau in faptul ca oamenii din imprejurimi vin si stau in peluza...sa se puna in vanzare abonamente pentru 75% din peluza, restul sa fie pe baza de bilet o:

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 22 Noi 2005, 21:46

FreakBoy scrie::laughing: :laughing: :laughing:
Baieti nu va mai certati ca apoi se aude ca iesi scandal intre ultras(e) si sezione :D ...cer unui moderator sa mute certurile in topicul cu dezbinari :laughing:
Nu vad nimic rau in faptul ca oamenii din imprejurimi vin si stau in peluza...sa se puna in vanzare abonamente pentru 75% din peluza, restul sa fie pe baza de bilet o:
pai daca incepe sa jigneasca....

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 22 Noi 2005, 21:52

unde a jignit?..cand zise ca esti afon?..probabil ca, de acolo din sanul galeriei, stie mai multe despre cine vine si cine nu...gresi si el :)(

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 22 Noi 2005, 23:25

gata cu offtopicul va rog
ati pierdut subiectul de mult si va rafuiti care e mai ultras
fiecare face ce vrea si sustine echipa cum crede de cuvinta
de aici incolo sterg offtopicurile

Închis