A.P.O.P. - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Este APOP echipa potrivita pentru un meci de pregatire?

Poll ended at 24 Ian 2006, 23:43

Da
27
69%
Nu
7
18%
Nu stiu
5
13%
 
Total votes: 39

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 17 Ian 2006, 21:28

Exista o singura alternativa la cooperativa:echipe stabile financiar,cu bugete capabile sa faca fata obiectivelor de performanta,adica locurile 1-3,castigarea cupei,parcurs cat mai lung in cupele europene.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 18 Ian 2006, 09:15

Che Guevara scrie:Nu este vorba de mismasuri. Vreau sa purtam impreuna o lupta comuna impotriva capitalei si sa castige acela care va fi mai bun.
Marin Condescu:
„Scopul nostru este să ne salvăm de la retrogradare şi să jucăm şi la anul în A. Pentru această regiune a ţării, cum este cea a Olteniei, este foarte important ca în sezonul viitor al primei ligi a ţării să avem trei echipe, Pandurii, Craiova şi Vâlcea. Ar fi foarte benefic.”

http://www.impactingorj.com/sport.htm

Acum gata cu :OT

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Ian 2006, 20:34

ii dau dreptate lu condescu.ar fii nemaipomenit
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Jupanu'Io
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 14
Membru din: 19 Ian 2006, 20:44

Mesaj de Jupanu'Io » 19 Ian 2006, 21:00

Cand e amicalu asta cu APOP? :?:
LOST: NAUFRAGIATII
Imagine

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Ian 2006, 17:48

Jupanu'Io scrie:Cand e amicalu asta cu APOP? :?:
Vezi primul mesaj din acest topic :-)

Codul lui DaVinci

Huo Dinamo!

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2006, 09:53

dintr-un ziar plin de dezinformari aflam ca Stiinta va sta in acelasi hotel cu Dinamo in Cipru. Acest lucru nu-mi place deloc si sper din tot sufletul sa nu fie adevarat. "Ma tem de tradare" spunea cineva in urma cu o suta de ani. Acest lucru este valabil si astazi, din pacate.

ssilvio
membru
membru
Mesaje: 140
Membru din: 02 Aug 2005, 13:48

Re: Huo Dinamo!

Mesaj de ssilvio » 23 Ian 2006, 17:02

Che Guevara scrie:dintr-un ziar plin de dezinformari aflam ca Stiinta va sta in acelasi hotel cu Dinamo in Cipru. Acest lucru nu-mi place deloc si sper din tot sufletul sa nu fie adevarat. "Ma tem de tradare" spunea cineva in urma cu o suta de ani. Acest lucru este valabil si astazi, din pacate.
nu mai e cazul
carpeta :

dinamoviştii au decis să-şi schimbe locul de cantonament din turneul din Cipru, ei stabilindu-se la Larnaca, deoarece au fost nemulţumiţi de condiţiile de pregătire oferite de hotelul de lângă Limassol, unde s-au pregătit iniţial, informează site-ul oficial al grupării dinamo.
AEK Bucuresti (former Fulgerul Bragadiru) were renamed and relocated to Timisoara :)( :)( :)(

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2006, 17:05

In cazul asta stau mai linistit. Offffffffff!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 23 Ian 2006, 23:51

pai.....am inteles ca era frig in camere....apa calda ioc....sper sa nu fie adevarat.
Am zis!!

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 24 Ian 2006, 07:27

Che Guevara scrie:Eu zic sa stati linistiti ca Grecia e inca campioana europeana. Si cum stim este vorba despre partea greaca a Ciprului, astfel incat s-ar putea sa ne incurce si astia. Sa nu uitam ca tot o echipa ca asta ne-a luat participarea in Liga Campionilor de sub nas. Este vorba de Apollon Limasol. Asa ca hai sa nu ne mai dam rotunzi inainte sa inceapa meciul si sa ne vedem de treaba noastra intai.
sunt absolut de acord. suntem buni aici la noi, da , dar nu stim care e smenu cu cei de afara, si nici la noi nu ar trebuie sa ne culcam pe urechea ca suntem cei mai buni, ar trebuie sa se gandeasca sa castige fiecare meci in parte, si sa ajungem sa nu depindem de rezultatele "adversarelor". oricum va salut ca de obicei din Sua, abia astept sa ma intorc in peluza la vara, si HAI CRAIOVA in Cipru! o:

crissie
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 10
Membru din: 08 Dec 2004, 11:53

Mesaj de crissie » 26 Ian 2006, 16:32

Salut!

Stie cineva cand si unde vor fi meciurile de pregatire din Cipru?
Pana acum nu am vazut in nii un loc decat zilele in care se vor sustine.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 26 Ian 2006, 16:47

Imediat ce aflam o sa te informam. Nu ne-ar strica niste informatii de la fata locului.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 26 Ian 2006, 16:50

probabil ca se joaca pe terenurile de antrenament, capionatul lor fiind in desfasurare nu cred ca au acces pe stadioane oficiale

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 27 Ian 2006, 01:59

crissie scrie:Salut!

Stie cineva cand si unde vor fi meciurile de pregatire din Cipru?
Pana acum nu am vazut in nii un loc decat zilele in care se vor sustine.
http://www.gds.ro/Sport/2006-01-27#articolNr45812

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 27 Ian 2006, 15:18

Partida se va disputa pe stadionul formaţiei APOP, din oraşul Kinyras, localitate aflată la aproximativ 40 de kilometri de cartierul general al craiovenilor.

Închis