Universitatea-Inter Baku

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Inter Baku ?

Poll ended at 03 Feb 2006, 19:56

Victorie
13
72%
Egal
4
22%
Infrangere
1
6%
 
Total votes: 18

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 05 Feb 2006, 19:00

nu uita ca toni s-a dus la palermo cand aceasta era in b, iar brescia sincer era o echipa tot in genul sportului. numai ca baggio probabil ca era mai bun decat jumate din camipnatu italiei. asa ca daca oferta e buna ar veni fraierii
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 05 Feb 2006, 19:09

BluBoy scrie: numai ca baggio probabil ca era mai bun decat jumate din camipnatu italiei.
Mersi Mersi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Adevaru ca am fost bun la viata mea! :-D :-D :-D :-D :-D
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 05 Feb 2006, 19:24

Ai fost dar acum te-ai cam ramolit.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 05 Feb 2006, 22:40

sunt cam terminati toti aia de ii spusasi tu. sa fim sinceri. la ora asta ce e atacant bun e la cluburile din bucale. provincia nu mai are varfuri bune de unde sa poti cumpara. asa ca daca nu ne orientam catre saracii de la sportul sau de la national, doar disney ce ne mai poate ajuta. in rest nu stiu cine mai e mare jmecher. vrajitoarea era bun mai de mult, da avand in vedere ca e a lu netoiu si ca are o varsta mai bine lasa. ar fi bine daca l-ar lua pe drida ala de la jiul, si pe unu de face tusa pe la rapid sau pe la steaua, sa il ia cu imprumutu, sa ne duca in a, ca pe urma mai luam noi.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Închis