Universitatea-Inter Baku

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Inter Baku ?

Poll ended at 03 Feb 2006, 19:56

Victorie
13
72%
Egal
4
22%
Infrangere
1
6%
 
Total votes: 18

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 02 Feb 2006, 23:56

Che Guevara scrie:Nu e nici o problema. Se pare ca unii de aici nu prea au simtul umorului deloc.
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: Sa nu se supere nimeni pe mine da eu vreau sa rad ca prostu la ora asta :)))
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

BALLY

Mesaj de BALLY » 03 Feb 2006, 11:00

Ca am luat bataie, nu-i problema. Se intampla si la case mai mari. Problema e ca as fi vrut sa marcam si noi de vreo 5-6 ori in pregatirile astea din Cipru. Noroc ca au mai marcat si adversarii pentru noi ca altfel...
Aloooo, baietii din atac... Pai, ce facem?
Si, in plus, un atacant care sa dea si goluri nu cred ca se gaseste gratis sau pe cateva mii de euroi... Parerea mea :lol:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Feb 2006, 11:16

Pana la urma parca vad ca tot Jaber ne scote din rahat.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 03 Feb 2006, 11:59

Che Guevara scrie:Pana la urma parca vad ca tot Jaber ne scote din rahat.
Baird o sa ne scoata, Jaber nici nu mai calca pe la echipa (daca nu renunta la impresarul actual) :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 03 Feb 2006, 12:20

din cate se aude barid e cam pe langa. sa dea d-zeu sa iasa asta golgheteru diviziei b da din cate presimt iar ne cam baga picioarele in ea de treaba si il facem pe bornescu golgheter
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 03 Feb 2006, 13:15

din pacate nu ne pre creem ocazii, la fel ca in tur
stam foarte bine in aparare, dar suferim in atac

che nu se poate stii cu tine cand glumesti, cand il faci criminal pe un sportiv
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Feb 2006, 13:53

zolo scrie:che nu se poate stii cu tine cand glumesti, cand il faci criminal pe un sportiv
Nu glumesc deloc. Pentru mine Marius Suleap nu e sportiv. E criminal. Si puteti sa spuneti ce vreti eu am sa-l acuz pe vecie fiindca l-a ucis pe Cristi Neamtu.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 03 Feb 2006, 14:49

bataile sunt bune si ele la ceva daca e de invatat din ele
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 03 Feb 2006, 14:50

pai de ce, a facut-o intentionat, a facut-o din culpa?

hai sa fim rezonabili, parerea mea.
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Feb 2006, 15:01

zolo scrie:pai de ce, a facut-o intentionat, a facut-o din culpa?
Da. Ce a facut el se numeste omor din culpa.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 03 Feb 2006, 15:17

@Che, Zolo: Un portar ar putea ajunge la închisoare după un fault de joc
Portarul Joey Didulica, component al formaţiei Austria Viena, ar putea ajunge la închisoare, după ce a comis un fault, într-un meci de campionat, asupra jucătorului echipei Rapid Viena, Axel Lawaree, informează Marca.
În luna mai a anului trecut, Didulica l-a lovit cu genunchiul în faţă pe Lawaree, şi i-a spart acestuia nasul. Portarul a fost suspendat pentru opt meciuri.
Poliţia din Austria l-a acuzat pe jucătorul croat că a cauzat intenţionat o accidentare gravă lui Lawaree, astfel că Didulica riscă o pedeapsă cu trei ani de închisoare.
"Nu pot să cred că un duel fotbalistic poate ajunge la tribunal. După acel incident, un judecător a trimis cazul în faţa tribunalului. Pare că am făcut ceva foarte, foarte rău. În Austria totul este posibil, inclusiv să fiu tratat ca un criminal. Presa a scris că sunt nebun şi că ar trebui să mă duc la terapie", a declarat Didulica.
Portarul croat a încercat de două ori să-i ceară scuze lui Lawaree, însă jucătorul belgian a spus că i-ar plăcea ca Didulica să fie condamnat la închisoare.
sursa: www.gsp.ro
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Feb 2006, 15:43

Deci sunt european. o:

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 03 Feb 2006, 15:54

Che Guevara scrie:Deci sunt european. o:
Daca-i consideri, pe nazistii aia de austrieci, europeni....

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Feb 2006, 15:56

@asterix: Cand il vezi pe Che imi zici ca sunt comunist. Cadn iti vb de Austria imi zici ca sunt nazist. Eu zic ca mai bine te hotarasti.

Daca nici austriecii nu sunt europeni, cine sunt europeni? Romanii, bulgarii, azerii, chinezii?

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 03 Feb 2006, 17:04

Che Guevara scrie:@asterix: Cand il vezi pe Che imi zici ca sunt comunist. Cadn iti vb de Austria imi zici ca sunt nazist. Eu zic ca mai bine te hotarasti.

Daca nici austriecii nu sunt europeni, cine sunt europeni? Romanii, bulgarii, azerii, chinezii?
Neeee... nu te-am facut niciodata comunist. Daca erai comunist, iubeai Romania. Dar faptul ca Austrieci-s nazisti e stiut. Austriecii sunt europeni, dar nu sunt "europeni"!

Închis