Universitatea-Inter Baku

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Inter Baku ?

Poll ended at 03 Feb 2006, 19:56

Victorie
13
72%
Egal
4
22%
Infrangere
1
6%
 
Total votes: 18

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 04 Feb 2006, 22:57

Scuze am scris "parva".Am vrut sa spun de fapt Parvu

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 04 Feb 2006, 23:00

A da mai vine si Mike Baird .In cazul lui nu ma pot pronunta dar zvonurile la adresa lui nu sunt tocmai incurajatoare.Dar............cine stie.........

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 05 Feb 2006, 10:38

@john100: In cazul in care nu stii de ce nu l-a mai dorit stanga inlot iti spun eu. L. Parvu este un jucator de o prostie rar intalnita. Claudiu Raducanu este doctor docent pe langa el. Acest lucru s-a dovedit anul trecut cand a venit sa se antreneze cu Craiova si el nu stia ca mai are contact cu grecii de la Egrotelis. In orice cazam discutat cu multe persoane care-l conosc bine si nimeni u a spus despre el altceva decat ceea ce ti-am spus eu mai sus.

In acest caz, nu cred ca exista vreun antrenor care si l-ar dori in lot pe acest jucator.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 05 Feb 2006, 12:16

chiar asa ma. de ce nu l-au luat pe parvu ala , ca era rapid si mai le avea cat de cat. adica cine nu le are in comparatie cu piti jr.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 05 Feb 2006, 12:19

Da acest lucru nu-l stiam .Atunci poate Stanga are dreptate dar totusi noi nu avem un om de gol.Trebuie sa remediem acest lucru cat mai repede psibil

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 05 Feb 2006, 13:43

Craiova a facut ravagii cand a avut un Oblemenco si apoi un Balaci...E clar,avem nevoie de un adevarat lider!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 05 Feb 2006, 13:51

Avem nevoie de un "creier" la mijlocul terenului.Un jucator cu personalitate care sa se impuna .Stanga se impune,dar Stanga este deja la sfarsitul carierei.Ar trebui sa se gandeasca sa-si caute un inlocuitor pentru perioada viitoare.Asta cat se poate de repede,pentru ca,respectivul jucator trebuie sa se integreze la timp in echipa.
Alb-albastru pentru totdeauna!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 05 Feb 2006, 14:04

Deocamdata creierul echipei, cand nu este Stanga in teren, este D. Stoica. Ce va mai fi pe viitor vom vedea.

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 05 Feb 2006, 14:31

Che Guevara scrie:Deocamdata creierul echipei, cand nu este Stanga in teren, este D. Stoica. Ce va mai fi pe viitor vom vedea.
Stoica a jucat fundas pana acum in campionat..asa ca nu avea cum sa fie "creierul".Ceea ce incearca acum Stanga este sa il urce pe Stoica in linia de mijloc,dar nu la constructie ci la recuperare...Va juca deci defensiv...
Alb-albastru pentru totdeauna!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 05 Feb 2006, 14:45

Are dublu rol. Este un fel de Boloni, sau cum a jucat T. Stoica la Steaua. La recuperare si la constructie.

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 05 Feb 2006, 15:12

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Alb-albastru pentru totdeauna!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 05 Feb 2006, 18:28

ar trebuii bagati cativa bani si adusi tibi balan si cu mazilu de la sportul. cu aia doi facem treaba de treaba. facute niste manarii si adusi astia doi si pe urma te doare in pics de toti
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

iuli

Mesaj de iuli » 05 Feb 2006, 18:32

BluBoy scrie:ar trebuii bagati cativa bani si adusi tibi balan si cu mazilu de la sportul. cu aia doi facem treaba de treaba. facute niste manarii si adusi astia doi si pe urma te doare in pics de toti
Usor de zis,greu de realizat,BluBoy.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 05 Feb 2006, 18:37

mai bine te scremi nitel pe langa primarie, vede solomon ca pute si iese sa iti dea hartie igenica, decat sa te stergi cu mana. cam asta e situatia de la craiova. daca ar da si solomonu niste bani si i-am lua pe astia doi pe urma nu ar mai fi nevoie sa ne murdarim cu al de piti jr sau mai stiu eu ce alt mutant al naturii.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

iuli

Mesaj de iuli » 05 Feb 2006, 18:45

Poate la vara,acum si sa avem bani sa-i luam nu ar veni cei doi la noi. :-)

Închis