FC Caracal-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ar putea pierde Universitatea Craiova meciul de la Caracal ?

Poll ended at 25 Mar 2006, 15:15

Da
12
19%
Nu
51
81%
 
Total votes: 63

Avatar utilizator
savoss
suporter
suporter
Mesaje: 929
Membru din: 21 Sep 2003, 12:12

Mesaj de savoss » 25 Mar 2006, 13:55

Mai baieti, nu stiu daca avem echipa, dar stiu un lucru, avem antrenor!
Cand vom promova, Stanga va trebui sa stea cel putin trei ani pe banca tehnica, indiferent de rezulate. o:
Universitatea Craiova - prima iubire si ultima!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 25 Mar 2006, 14:01

Bornescu nu a luat gol in ultimele 7 partide...daca punem si meciul din cupa cu National, sunt 8 meciuri cu 0 in dreptul lui o:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 25 Mar 2006, 14:02

FreakBoy scrie:Bornescu nu a luat gol in ultimele 7 partide...daca punem si meciul din cupa cu National, sunt 8 meciuri cu 0 in dreptul lui o:
aplauda aplauda aplauda

Serdar
membru
membru
Mesaje: 151
Membru din: 17 Apr 2004, 11:50

Mesaj de Serdar » 25 Mar 2006, 14:20

Unde vedem si noi golul? Si eventual barile...
Bine ma Bornescule....
Stanga e mare dar mai are multe de invatat. E insa pe drumul bun pacat ca nu are in spate un patron adevarat (dar pana la urma cine are?} :o:
Vinci per sempre

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Mesaj de vialy » 25 Mar 2006, 14:53

Am ajuns si eu acasa de la meci.Astazi UNiversitatea a jucat mult mai prost k in meciul cu rapid 2 poate si din cauza terenului, sau cel putin asa mi s-a parut mie.Stanga fu iar cel mai bun jucator.In legatura cu incidentele de la stadion au fost si din cauza mel bagat in pauza dar si din cauza k micuta"galerie" caracaleana huiduiau cand se striga :-x steaua si strigau numele capitanului aurolacilor.Au fost cateva certuri si intre suporterii nostri nush din ce cauza.Da,e bine k am castigat 3 puncte si ne-am distantat si sper sa marcam cat mai multe goluri in poarta astrei.
anti buCUResti

luciano_1644
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 10
Membru din: 12 Mar 2006, 23:39

Mesaj de luciano_1644 » 25 Mar 2006, 15:41

Che Guevara scrie:Cine stie de cate minute nu a mai primit Bornescu gol intr-un meci oficial?
:up: :up: :up:


In campionat,este neinvins de 655 de minute.Ultimul gol primit,dateaza din etapa nr 10,la Campina 0-2 cu Poiana,unde a primit gol in min 65 de la jucatorul gazdelor Ichim.
VALDE BONUS,VALDE DESCEPTIBILIS!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 25 Mar 2006, 16:07

gata !!! veniram de la meci...destul de slab...noroc ca a fost "activitate" in tribune :laughing: :laughing:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 25 Mar 2006, 16:27

Nu-mi place Baird.Are multe minusuri

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 25 Mar 2006, 16:29

BluBoy scrie:gata !!! veniram de la meci...destul de slab...noroc ca a fost "activitate" in tribune :laughing: :laughing:
Ia zi-ne si noua amanunte din tribuna.

bubu_niko
membru
membru
Mesaje: 118
Membru din: 02 Noi 2004, 16:08

Mesaj de bubu_niko » 25 Mar 2006, 16:48

Che Guevara scrie:Cine stie de cate minute nu a mai primit Bornescu gol intr-un meci oficial?
:up: :up: :up:
nu stiu exact de cand nu a mai luat, sper sa nu mai ia nici unu :)( , dar azi ... au doamne ce gafa de 2 ori.

odata cand incepu meciu si il lasa pe unu cu poarta goala, noroc ca fu ala mai incet si si o scoasa Mitchell sau Stoica si odata in repriza a 2-a cand iara degaja prost si ajunsa mingea la unu care noroc ca dadu slab :lol: si ajunasa bornescu la ea.

daca mai face gafe de astea cred ca nu mai sta mult fara gol primit :D
Forza CRAIOVA & INTER

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 25 Mar 2006, 17:23

Acum 10 minute am ajuns acasa de la meci.Ce pot sa spun?O zi frumoasa, un rezultat frumos, un joc al rezultatelor si mai frumos :)
Deplasarea s-a facut fara incidente , in doua transe : o parte cu rapidul de 8.10 si o parte cu personalul de 8.15!Personal, m-as fi asteptat sa vina mai multa lume la meci, dar cred ca a fost si pretzul biletului un motiv.Oricum, am fost mai multzi pe stadion din Craiova decat caracaleni :)( Despre joc....ce pot sa spun.......e ca a avut doua reprize diferite.In prima, am atacat mai mult, am si marcat si am combinat mai mult.A doua repriza mi s-a parut cel putzin slaba, si mai ales din minutu 60 parca totzi jucatorii obosisera si nu mai trageau la fel.Mijlocul s-a rupt si toate mingile se duceau direct spre Dina si Gane, care n-au dat dovada de-o forma prea buna.Apreciez si eu faptul ca Bornescu n-a mai primit gol de mult timp, dar azi era s-o faca de vreo 2 ori de oaie.Prima data, chiar in minutu 1, cand a degajat aiurea intr-un adversar si a 2-a oara in repriza secunda, intr-un mod similar.Per ansamblu, rezultatu conteaza si cele 3 puncte sunt cele mai importante.Mai avem totusi de munca!
Legat de incidente, faza a fost in felul urmator : la pauza crainicul stadionului a difuzat melodia aia a lu Scooter, iar peluza noastra a reactionat imediat.Galeria alora din Caracal (care era formata numai din scolari :)( ) si o parte a publicului au sarit si ei cu gura....si uite asa....cearta!Intr-un final s-a ajuns sa se arunce cu lemne in jandarmi (mare parte din stadion nu are scaune, ci banci de lemn) Pana la urma lucrurile s-au calmat!Parerea mea personala : prea mult exces de zel din partea unor suporteri, care nu foloseste nimanui.Pana una alta , cel mai important e ca a batut Craiova si suntem cu un pas mai aproape de promovare.Forza Stiinta!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 25 Mar 2006, 17:50

Multumesc mult baggio pt.informatii!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 25 Mar 2006, 17:58

Cu placere pretorianus.Pentru asta suntem suporterii aceleasi echipe si o mare familie alb-albastra! o: o: o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 25 Mar 2006, 19:18

am venit am vazut am invins. prea multa vorba strica :D. trebuiau batuti vreo 2-3 personaje azi, da nu stiu ce se intampla cu pacea asta din peluza
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

un fan
membru
membru
Mesaje: 275
Membru din: 24 Iun 2005, 19:04

Mesaj de un fan » 25 Mar 2006, 19:37

Meciul a fost mai usor decit o arata scorul....Dar in repriza a 2a nu am mai fortat...Eu nu sint de acord cu incidentele pe stadion, dar azi galeria Craiovei a avut dreptate, pentru ca betivanul ala de se crede mare crainic pe stadion chiar a incurcat borcanele azi...SI n-a fost injurat doar de galeria Stiintei, ci chiar de jandarmi....
Anti buCUResti

Închis