Juventus-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vor veni mai multi suporteri la meciul cu Juventus decat la cel cu Astra ?

Poll ended at 08 Apr 2006, 15:10

Da
18
42%
Nu
23
53%
Nu stiu
2
5%
 
Total votes: 43

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 08 Apr 2006, 20:36

JustME scrie:multzam pentru poze !!! presupun ca meciul nu a fost filmat de nimeni ... !
a fost cineva in fata mea care a filmat. poate vede aici si pune si el ceva faze. eu ii multumesc anticipat
Am zis!!

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 08 Apr 2006, 20:42

Che Guevara scrie:Imi pare rau. M-ati dezamagit. A fost suficient pentru Gane sa dea un gol neimportant (fara care echipa tot ar fi castigat) ca l-ati si facut vedeta. Ati uitat de jucatori precum Baird sau Saceanu care au dus greul acestui retur, de exemplu. Tot suporteri ca voi l-au facut vedeta si pe Jaber care acum a ajuns la Primavara si pe N'Jock care nu mai stia cum sa se p**e pe noi. Nu stiu ce sa mai zic....
ar fi de facut ceva inainte sa nu stii ce sa mai zici... sa vii la meci sa vezi... daca n`ai vazut cum a jucat gane in meciu` asta si`l vezi doar ca marcator si mai ai si tampita impresie ca datorita golului l`am amintit, mai bine nu`ti mai exprima tu parerile de rau ca`l facem pe gane mare...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Mesaj de LUTU » 08 Apr 2006, 20:45

da, superb ecoul ala...
am speriat tot cartierul
avem si echipa, ce sa mai... e bine :up:
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 08 Apr 2006, 20:50

Sa nu uitam ca am jucat cu Juventus Colentina nu cu Real Madrid.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 08 Apr 2006, 20:55

Che Guevara scrie:Mie 07 06, 2005 5:16 pm
Doryn scrie:Din pacate cu lotul enumerat de Che Guevara nu se poata ataca promovarea, cel mult se poate lupta pentru evitarea retrogradarii. Nu stiu de ce in unele mesaje Craiova apare drept favorita, desi nici lotul si nici antrenorul nu o recomanda. Eu inca mai sper ca vor mai fi adusi cel putin 3-4 fotbalisti si nu jucatori de fotbal asa cu ii descria Balaci.
Ce vrei sa demonstrezi cu asta ? Citeaza si lotul ala enumerat de tine atunci.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 08 Apr 2006, 20:57

@che. prin ce am trecut in ultimul an e normal sa te bucuri cind cistigi. si acum mi-e teama de ceva care sa ne opreasca sa ajungem din nou in A. asa ca eu azi chiar m-am bucurat de parca am fi batut pe real madrid. e inca un pas catre A.
Am zis!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 08 Apr 2006, 21:01

@Doryn: nu vreau sa demonstrez nimic. Am vrut decat sa recunoasteti ca la inceput nu ati avut incredere in Stanga si nici in pustii pe care i-a strans el in jurul sau.

Sa nu uitam de unde am plecat ca sa ajungem aici.

Iata ca daca ai vointa si determinare poti reusi lucruri minunate in viata.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 08 Apr 2006, 21:08

@Che ai cautat mult ? :)(

Rezumatul video al meciului - click AICI.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 08 Apr 2006, 21:25

@doryn: a durat ceva. Dar satisfactia este nemasurata. :lol: :lol:

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 08 Apr 2006, 21:41

Che Guevara scrie:Imi pare rau. M-ati dezamagit. A fost suficient pentru Gane sa dea un gol neimportant (fara care echipa tot ar fi castigat) ca l-ati si facut vedeta. Ati uitat de jucatori precum Baird sau Saceanu care au dus greul acestui retur, de exemplu. Tot suporteri ca voi l-au facut vedeta si pe Jaber care acum a ajuns la Primavara si pe N'Jock care nu mai stia cum sa se p**e pe noi. Nu stiu ce sa mai zic....
Draga domnule Che Guevara, ia-ta ce spuneai acum ceva timp intr-un topic legat de Michael Baird :
Che Guevara scrie:Si nu asta e rostul nostru? Sa ii laudam pe aia care se pun in slujba echipei si sa-i criticam pe aia care isi bat joc de restul coechipierilor?
Se pare ca in meciul asta Gane s-a pus in slujba echipei si a facut un meci foarte bun, nu neaparat prin prisma golului marcat ci a intregi evolutii.Sau acum nu se mai aplica mentalitatea ta, ca trebuie laudatzi cei care fac ceva bun pentru echipa? :( :( :(
Si apropo : nu l-a facut nimeni vedeta pe Gane.Doar am apreciat jocul lui bun , asa cum am apreciat si jocul lui Saceanu sau Baird.Daca nu ai o problema personala cu Gane, e problema ta.
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 08 Apr 2006, 23:22

Nu am o problema personala cu el. Nu mai cred in el. Pentru ca nu este o solutie de viitor si pentru ca ne-a pacalit de prea multe ori pana acum.

Daca a intrat in minutul '70 si voi ii faceti deja statuie pentru un meci cu descultii aia din Colentina, inseamna ca noi chiar ne meritam soarta.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 08 Apr 2006, 23:48

Che Guevara scrie:Daca a intrat in minutul '70 si voi ii faceti deja statuie pentru un meci cu descultii aia din Colentina, inseamna ca noi chiar ne meritam soarta.
Gruppo-Maxima Live scrie:Stanga joaca si mai ofensiv. a intrat Gane in locul lui Saceanu care s-a accidentat
min.65: Gane inscrie cu o lovitura de cap dupa o centrare a lui Stanga
0-3

GOOOOOOOLLLLLLLLLLLL
Esti dus rau tipule.Cica a intrat in minutul 70 si el a inscris golul in minutu 65 (ca sa nu mai zic ca a intrat la pauza )
Nu stiu de ce mai imi bat capul sa ma contrazic cu tine, am vazut deja ca baietzii destepti au ales sa te ignore.Poate ar trebuii sa fac si eu la fel.
P.S. : Si nu uita : MEDICAMENTE, MEDICAMENTE, MEDICAMENTE! :-D :-D :-D
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Apr 2006, 00:01

In fine. A intrat la pauza. Nu am mai stat sa contabilizez minutele acum. Oricum. Ce inseamna 45 de minute fata de un campionat intreg?

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 09 Apr 2006, 01:27

Bagio, te credeam baiat istetz..stai sa te contrazici cu toti paranoicii?

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Apr 2006, 09:28

@Freak: uite asa ai inceput cearta si cu Ciombe si ti-ai pierdut calitatea de moderator. Cred ca nu discutam de tine aici. De ce te bagi in vorba?

Închis