Universitatea-InterGaz

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Inter Gaz ?

Poll ended at 12 Apr 2006, 15:01

Victorie
47
96%
Egal
1
2%
Infrangere
1
2%
 
Total votes: 49

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2006, 12:14

Conducerea unui club precum si o functie din MAI sunt functii administrative. :-)

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 14 Apr 2006, 12:16

Che Guevara scrie:Conducerea unui club precum si o functie din MAI sunt functii administrative. :-)
Hmmm... as vrea sa fie asa. Intr-adevar, functia in MAI n-ar mai putea-o ocupa. Dar actionar la Dinamo sau chiar si presedinte... nu te poate opri legea lustratiei. Mai ales ca astia si zic: functii publice importante.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 14 Apr 2006, 12:32

ady g scrie:
pretorianus scrie:
Che Guevara scrie:De acord cu tine ady_g, dar sa nu uitam ca noi am avut 300 de oameni la ultimul meci.
BluBoy spunea ca nu e nevoie de suporteri ci doar de ultrasi!Mi se pare ca au fost prea multi...

bine mai pretorianus!...tu crezi ca trebuie sa ne luam dupa un copchil, care are in cap numai ''ultrasi'' si cai verzi de astia?

intamplator,cand nu aveam atatia ultrasil,echipa era una dintre cele mai de temut in romania.
de ce esti bulangiu? cand ai stat la masa cu ultrasii de ce nu ai sustinut ce sustii aici?
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 14 Apr 2006, 12:37

BluBoy scrie:
ady g scrie:
pretorianus scrie:BluBoy spunea ca nu e nevoie de suporteri ci doar de ultrasi!Mi se pare ca au fost prea multi...

bine mai pretorianus!...tu crezi ca trebuie sa ne luam dupa un copchil, care are in cap numai ''ultrasi'' si cai verzi de astia?

intamplator,cand nu aveam atatia ultrasil,echipa era una dintre cele mai de temut in romania.
de ce esti bulangiu? cand ai stat la masa cu ultrasii de ce nu ai sustinut ce sustii aici?
stai linistit! ce te agiti asa? :lol: :laughing: :)(

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 14 Apr 2006, 12:38

E o tampenie,suntem toti sustinatori ai Craiovei si cu asta basta!Toti au rolul lor in aceasta sustinere...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

JustME

Mesaj de JustME » 14 Apr 2006, 13:00

pretorianus scrie:E o tampenie,suntem toti sustinatori ai Craiovei si cu asta basta!Toti au rolul lor in aceasta sustinere...

o: o:

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 14 Apr 2006, 16:17

iar nu i-am vazut pe forumari la meci(cei din craiova)...che iar ai avut treaba cu restaurantul pt nunta...m-ai lasat singur in ploaie?
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

darkeyes
junior
junior
Mesaje: 15
Membru din: 31 Mar 2006, 17:25

Mesaj de darkeyes » 14 Apr 2006, 16:21

pana la urma subiectul e U Craiova - Inter Gaz...si nu despre suporteri...ar trebui sa va sperie accidentarea lui ionescu si probleme legate de echipa si nu cine vine sau nu la meciuri...dhaaa :o:
Alb-Albastru pana la moarte....

JustME

Mesaj de JustME » 14 Apr 2006, 16:23

dxtr009 scrie:iar nu i-am vazut pe forumari la meci(cei din craiova)...che iar ai avut treaba cu restaurantul pt nunta...m-ai lasat singur in ploaie?
pai ne cunosti pe toti ma` ?.. eo` nu am avut placerea sa te cunosc !

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 14 Apr 2006, 16:26

evident k nu ma refeream la toata lumea de pe forum...mai ales k sunt unii din galerie
dar tot vad aici atitudini ferme si luari de pozitie f vehemente..si la meciuri 1000 de oameni
daca voua nu vi se pare o conditie esentiala sa vii la stadion(repet,pt cei din craiova),atunci lasati-ma cu opiniile...
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

JustME

Mesaj de JustME » 14 Apr 2006, 16:40

aa lasa asta .. aici ai dreptate .. dar tine cont ca suntem 1000 si ceva pe forum .. din craiova sa fie 80% ... nici dc ar veni toti nu am depasi 1000 de oameni :)(

in ceea ce priveste venitu` la stadion ai dreptate ..

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 14 Apr 2006, 19:02

dxtr009 scrie:evident k nu ma refeream la toata lumea de pe forum...mai ales k sunt unii din galerie
dar tot vad aici atitudini ferme si luari de pozitie f vehemente..si la meciuri 1000 de oameni
daca voua nu vi se pare o conditie esentiala sa vii la stadion(repet,pt cei din craiova),atunci lasati-ma cu opiniile...
o:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Închis