Universitatea-InterGaz

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Inter Gaz ?

Poll ended at 12 Apr 2006, 15:01

Victorie
47
96%
Egal
1
2%
Infrangere
1
2%
 
Total votes: 49

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 13 Apr 2006, 19:43

Che Guevara scrie:Situatia la Steaua e putin mai diferita.

Este un ordin comunist, dar este o echipa care are cei mai multi suporteri din Romania si care de bine de rau face performanta. Va fi mult mai greu sa dispara un brand international asa cum este Steaua acum.
ce suporteri bai?spurcatii au simpatizanti,nu suporteri!:) :(

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Apr 2006, 20:16

De acord cu tine ady_g, dar sa nu uitam ca noi am avut 300 de oameni la ultimul meci.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 13 Apr 2006, 20:41

Che Guevara scrie:De acord cu tine ady_g, dar sa nu uitam ca noi am avut 300 de oameni la ultimul meci.
BluBoy spunea ca nu e nevoie de suporteri ci doar de ultrasi!Mi se pare ca au fost prea multi...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Apr 2006, 21:06

hai ba ca mai mari sanse are midia navodari sa castige titlul, decat sa se desfiinteze dinamo. este exact cum ai spune hai sa desfiintam acum steaua , ca si ea a fost o echipa comunsita. e greu si sunt foarte multi oameni care au interese la dinamo. si se stie ca e aparata de unii din cei mai puternici oameni din romania : tiriac, nastase, ministeru de interne si alti bastani.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Apr 2006, 21:26

Oamenii aia puternici din Romania, n-or sa mai fie chiar asa puternici de la 1 ianuarie 2007. :-)

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Apr 2006, 21:30

vedem. doamne ajuta da nu cred
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 13 Apr 2006, 21:32

pretorianus scrie:
Che Guevara scrie:De acord cu tine ady_g, dar sa nu uitam ca noi am avut 300 de oameni la ultimul meci.
BluBoy spunea ca nu e nevoie de suporteri ci doar de ultrasi!Mi se pare ca au fost prea multi...

bine mai pretorianus!...tu crezi ca trebuie sa ne luam dupa un copchil, care are in cap numai ''ultrasi'' si cai verzi de astia?

intamplator,cand nu aveam atatia ultrasil,echipa era una dintre cele mai de temut in romania.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Apr 2006, 21:39

ady g scrie:intamplator,cand nu aveam atatia ultrasil,echipa era una dintre cele mai de temut in romania.
Uite inca un om care gandeste normal. Hai ca incep sa se adune oamenii cu creier pe acest forum. o:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 13 Apr 2006, 21:47

ady g ,mi-ai dat o lectie de maturitate,multumesc! o: Bai si mi-am zis sa ma pastrez cat mai limpede ca doar sunt pe forumul Craiovei,dar... :-)
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

JustME

Mesaj de JustME » 13 Apr 2006, 23:34

Che Guevara scrie:De acord cu tine ady_g, dar sa nu uitam ca noi am avut 300 de oameni la ultimul meci.
da frate .. da in conditiile in care vremea a fost mai mult decat neprietenoasa !!! nu trebuie sa disperam .. asa e la inceput pana se invata publicul cu cumparatul biletelor ... deh au fost invatati prost .. iar acum trebuie sa se dezvete !!!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 13 Apr 2006, 23:38

Sunt de acord cu JustMe. Nu trebuie sa se scada pretul la bilete sau sa se renunte la ele...Pana la lumea se va reinvata sa cumpere bilete si va reveni la stadion.Mai bine sa jucam cu mai putini spectatori in tribune anul asta in divizia B , decat la anul in A .

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2006, 09:47

Ca sa ii aducem la meci nu ar strica daca le-am da si ceva materiale publicitare in pretul biletelor. De exemplu: pentru fiecare bilet cate o bricheta cu insemnele clubului sau un pix. Si asa stau degeaba pe la New York si nu se vand...

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 14 Apr 2006, 10:34

Che Guevara scrie:Am uitat sa va spun ca una dintre conditiile aderarii la UE este sa promovam o lege a lustratiei. Pentru cei care nu stiu Legea Lustratiei prevede ca toti aceea care au facut politie politica inainte de '89 sau cei care au ocupat diverse functii de conducere inainte de Revolutie nu vor mai avea dreptul sa ocupe astfel de functii de la 1 ianuarie 2007.
Ce fel de functii nu mai au voie sa ocupe si cine din conducerea lui Dinamo se afla in situatia asta?

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Apr 2006, 10:52

@asterix: Legea nu are inca o forma finala. La inceput prevedea ca nici cei care au lucrat cu conturi bancare sau fostii capitani de nave si aeronave dinainte de '89 nu puteau ocupoa functii administrative in tara asta. Iti dai seama ca Stolojan si Basescu erau cei vizati de aceasta lege si a trebuit sa fie data la modificat.

Oricum aia care au facut politie politica nu pot fi scosi din lege si Netoiu e clar unul dintre cei vizati. In plus, toata structura MAI cuprinde fosti securisti care vor trebui sa iasa la pensie si ei. Si lucrurile nu se vor opri aici. Cutremurul care vine va fi impresionant. aplauda aplauda

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 14 Apr 2006, 12:05

Che Guevara scrie:@asterix: Legea nu are inca o forma finala. La inceput prevedea ca nici cei care au lucrat cu conturi bancare sau fostii capitani de nave si aeronave dinainte de '89 nu puteau ocupoa functii administrative in tara asta. Iti dai seama ca Stolojan si Basescu erau cei vizati de aceasta lege si a trebuit sa fie data la modificat.

Oricum aia care au facut politie politica nu pot fi scosi din lege si Netoiu e clar unul dintre cei vizati. In plus, toata structura MAI cuprinde fosti securisti care vor trebui sa iasa la pensie si ei. Si lucrurile nu se vor opri aici. Cutremurul care vine va fi impresionant. aplauda aplauda
Daca tin eu minte legea asta prevede ca nu pot ocupa functii publice si administrative. N-au nici o problema legata de conducerea unui club sau a unor firme private.

Închis