Dunarea-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom invinge si la Giurgiu ?

Da
50
88%
Nu
4
7%
Nu stiu
3
5%
 
Total votes: 57

DoRyN

Dunarea-Universitatea

Mesaj de DoRyN » 12 Apr 2006, 20:49

Sambata la Giurgiu, Dunarea locul 8 in clasament primeste vizita liderului seriei a doua a Diviziei B. Discutii inainte si dupa meci.

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 12 Apr 2006, 20:59

Meci greu, inse merg pe o victorie cu 1-0

un fan
membru
membru
Mesaje: 275
Membru din: 24 Iun 2005, 19:04

Mesaj de un fan » 12 Apr 2006, 21:13

eu sint mai optimist 3-0
Anti buCUResti

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 12 Apr 2006, 21:18

noi o sa avem probleme acasa pentru ca toti vor veni sa ia cat mai putine goluri si nu ne putem face jocul
in deplasare ne va fi mai usor

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Apr 2006, 21:18

de al draq votai ca nu batem. na sa stric procentaju
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

exxtasy
membru
membru
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2006, 10:25

Mesaj de exxtasy » 12 Apr 2006, 21:21

nu conteaza scorul cu care invingem.e bun si 1-0 ca in seara asta.ideea e sa isi faca echipa jocul, adica sa fie vreme mai buna ca azi.

sper sa vina la meci multi suporteri din bucuresti si cu astia care mergeti din craiova sa fiti cat mai multi si sa sustineti echipa asta minunata care ne tine in viata!
Mandru
Ca Sunt OLTEAN !!!

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 12 Apr 2006, 21:28

Si iata ca privim inainte spre o noua victorie in apropiere de Bucuresti si mai precis la Giurgiu unde intalnim Dunarea Giurgiu...pregatiti sa luam 3 puncte !
As vra sa merg la Giurgiu , sper sa vina galeria si sa fie numerosa, daca si vremea va tine cu noi . Intrebare: pe ce strada este stadionul(stiu ca in zona libera langa debarcader..)? Daca mai sunt oameni din Bucuresti care sa mearga la meci poate mergem cu totii impreuna. As dori si niste informatii despre vreme, eu din cate stiu pana sambata va iesi soarele.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Apr 2006, 21:29

exxtasy scrie:nu conteaza scorul cu care invingem.e bun si 1-0 ca in seara asta.ideea e sa isi faca echipa jocul, adica sa fie vreme mai buna ca azi.

sper sa vina la meci multi suporteri din bucuresti si cu astia care mergeti din craiova sa fiti cat mai multi si sa sustineti echipa asta minunata care ne tine in viata!
hai si tu ba la meci ca de asta ti cu Universitatea. lasa-i pe baieti din Bucuresti ca aia vin mai multi decat noi si cand jucam acasa.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 12 Apr 2006, 21:55

Mititelu a declarat ca meregem la Bucuresti sa ne luam revansa pentru infrangerea din vara trecuta. Atunci cand Feleaga a fost "martorul" principal al giurgiuvenilor din careul nostru.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 12 Apr 2006, 22:21

Conteaza orice rezultat pentru ca "Obrazul subtire cu rezultate se tine". :-)
Trebuie sa nu lasam nici un dubiu ca avem cea mai buna echipa din toate cele trei serii ale Diviziei B.

exxtasy
membru
membru
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2006, 10:25

Mesaj de exxtasy » 12 Apr 2006, 22:46

BluBoy scrie:
exxtasy scrie:nu conteaza scorul cu care invingem.e bun si 1-0 ca in seara asta.ideea e sa isi faca echipa jocul, adica sa fie vreme mai buna ca azi.

sper sa vina la meci multi suporteri din bucuresti si cu astia care mergeti din craiova sa fiti cat mai multi si sa sustineti echipa asta minunata care ne tine in viata!
hai si tu ba la meci ca de asta ti cu Universitatea. lasa-i pe baieti din Bucuresti ca aia vin mai multi decat noi si cand jucam acasa.

as veni dar sunt tocmai in timisoara.de'abia astept sa vin in vacanta acasa sa vad si eu un meci,doua.poate imi prelungesc putin vacanta :D
Mandru
Ca Sunt OLTEAN !!!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Apr 2006, 23:11

Sergyu_orac scrie:Mai Blueboy eu inteleg ca trebuie sa mergem la meciurile Stiintei dar totusi suntem si din alte localitati si nu pot sa fac 300 km. ca sa vad pe Inter Gaz!!! O sa vin in Divizia a meciuri si la cateva din B
pralea se pare ca nu prea esti obisnuit cu deplasarile. se pare ca nu stii unde e iasiul sau marea echipa a ceahlaului sau poate oradea. cred ca sunt mai departe orasele astea decat petrosaniul, si nu cred ca e asa mare diferenta intre inter si celelalte echipe de ti le enumerai
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 12 Apr 2006, 23:54

cred ca vom obtine victoria mai usor si mai clar decat ne asteptam
e si o chestie ..acel amical din vara si mai cred ca o victorie la giurgiu ar rezolva promovarea
deci va fi o victorie :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

JustME

Mesaj de JustME » 13 Apr 2006, 00:38

victorie clara a Universitatii !!! desi fc ioanitoaia are echipa bunicica dar totush nu se compara cu Universitatea .. castigam la giurgiu nu conteaza scorul !!!

ozzy

Mesaj de ozzy » 13 Apr 2006, 08:34

ii batem si p-astia, ce naiba sa facem :D

Închis