Dunarea-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom invinge si la Giurgiu ?

Da
50
88%
Nu
4
7%
Nu stiu
3
5%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 16 Apr 2006, 22:04

ady g scrie:
WhiteBlue4Ever scrie:
ady g scrie:
ce ''descultii'' White?
detaliaza plz! :o
pai nu foarte de mult baietii aia de bun simt de la gsp nu ne scoteau din echipa de desculti si penibili... acu` ii gasiram pro-craiova ca scrisara odata de bine? ha-ha

cand asta??!daca asa e,sunt niste panarame!!! :bad:
eh sunt panarame, cum iti permiti ady? :)( oamenii au bun simt... tu de ce crezi ca la cererea mai multor useri, linkul catre gsp de pe acest site a fost scos?

che, stii ce inseamna bun simt? e o trasatura care o ai sau n`o ai... mai rar ca ieri sa nu ai bun simt si azi sa`l dobandesti asa prin minune...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 16 Apr 2006, 22:12

Bunul simt se educa. Nu te nasti cu el. Instinctele sunt cele cu care te nasti.

Vorbind de GSP, articolul respectiv era de bun simt. Altele sunt groaznice intr-adevar.
De data asta cei de la Prosport au fost jenanti.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 17 Apr 2006, 13:23

Eu nu cred ca vom avea viata buna atat timp cat Mititelu nu-i va dea dreptul lui Ianitoaia. Pacat de astia de la gsp ca stiu ceva fotbal dar prea sunt dupa :bad: . Iar despre astia din televiziuni, cand vorbeau de noi parca vedeam emisiunea "fotbal la maxx". Pt toti astia multa :-x (simpatie :)( )

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 17 Apr 2006, 21:48

Pacat ca nu avem iconite emotive mult mai variate...Chiar nu se poate face nimic in acest sens?
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Mesaj de azzuro » 18 Apr 2006, 12:13

Erau cateva foarte misto pe forumul timisorenilor.
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Avatar utilizator
korto
membru
membru
Mesaje: 278
Membru din: 07 Apr 2005, 18:00

Mesaj de korto » 18 Apr 2006, 12:18

Daca vreti iconuri va fac eu. Alb-albastre :)(

Serios.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Apr 2006, 12:25

@korto: pune-te pe treaba. Fa-le pe toate. Numai dracul lasa-l rosu.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Apr 2006, 12:29

aoleu che,sa nu te recunosc,ma si miram care mai are 7000 de mesaje :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Apr 2006, 12:30

stuparu_alexandru scrie:aoleu che,sa nu te recunosc,ma si miram care mai are 7000 de mesaje :laughing:
Asta si era ideea. Sa vezi show cand vine frate-tau. :lol: :lol:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 18 Apr 2006, 12:52

a ruginit frunza din vii si s-a schimbat si che guevara.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Apr 2006, 13:27

BluBoy scrie:a ruginit frunza din vii si s-a schimbat si che guevara.
Psst! Vezi ca intre timp a venit primavara. :-)

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Apr 2006, 14:09

Daca cititi cateva posturi mai sus o sa vedeti ca le-am scris un e-mail celor de la Prosport.

<<Consider ca autorul acestui articol nici nu a fost prezent la meci pentru ca am gasit o multime de inadvertente intre intamplarile din cadrul meciului si relatarile sale "de la fata locului". Exceptand situatia in care articolul este unul comandat si scris cu rea-vointa, va rog sa luati masurile necesare si sa-l snactionati pe acest ziarist care nu are nicio treaba cu meseria de cronicar sportiv. Meciul a fost televizat in reluare de TV Sport si puteti obseva ca toate pasajele subliniate de mine sunt mari greseli, daca nu sunt cumva niste minciuni comandate.
1. Tudor "a tras" foarte mult cu echipa din Giurgiu. Din pacate pentru ei atat au putut.
2. Ciuca a marcat cu piciorul nu cu capul. Si actiunea s-a petrecut la o invalmaseala in careul gazdelor.
3. La faza cu Mitchell, 10 arbitrii din 10 nu dadeau penalty
4. Zamfir nu a tras pe langa poarta. Bornescu a aparat sutul atacantului giurgiuvean.>>

Tocmai am primit raspuns de la ziarul Prosport:

<<Corespondentul nostru de Giurgiu isi batre joc de noi. Mai multi oameni mi-au spus cele de mai jos, ia-l pe individul asta la intrebari. Tot ce se semnaleaza aici e real, din pacate pt el.

Dorin Chiotea
>>
Last edited by Codul lui DaVinci on 18 Apr 2006, 15:15, edited 1 time in total.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 18 Apr 2006, 15:05

Che Guevara scrie:<<Corespondentul nostru de Giurgiu isi batre joc de noi. Mai multi oameni mi-au spus cele de mai jos, ia-l pe individul asta la intrebari. Tot ce se semnaleaza aici e real, din pacate pt el.
Dorin Chiotea
>>
Chiotea sigur a suferit la relatarile aluia...si aseara ma uitam la prosport show pe prima tv, si, facea el ce facea, si mai aduce vorba de Stiinta. o:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Apr 2006, 15:16

Nu stiu daca suferea sau nu, dar stiu ca a recunoscut greseala "individului" aluia de la Giurgiu.

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 18 Apr 2006, 16:07

Che Guevara scrie:Nu stiu daca suferea sau nu, dar stiu ca a recunoscut greseala "individului" aluia de la Giurgiu.
eu din ce stiu este fan Craiova el ;) 99% si nu ca altii sa afirme sus si tare sunt fan craiova dar dupaia sa loveasca in Stiinta .. omu a afirmat intrun cerc restrans ca tine cu craiova si atat ... nu isi face imagine acuma ca e fan Craiova !! o: (cum fac altii gen Ioanitoaia)

Închis