Dunarea-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom invinge si la Giurgiu ?

Da
50
88%
Nu
4
7%
Nu stiu
3
5%
 
Total votes: 57

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 15 Apr 2006, 20:37

@Doryn: Nu mai inteleg nimc. Dupa cate ca se vede prost de tot de ce nu ne lasi sa downloadam golurile?

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 15 Apr 2006, 22:04

au intarziat la meci niste baieti(din galerie)si s-au grabit sa intre cat mai repede in sectorul nostru...normal ca gaborii nu au fost de acord sa le permita accesul fara sa isi descarce niscaiva frustrari...cum oltenii greu "pun botul" la skeme rasuflate de geandarmerie',tipii albastri i-au invitat la o serie de [cenzurat] in masina de serviciu a.k.a. duba
noi am aflat mai tarziu si am incercat sa iesim sa vedem exact ce s-a intamplat,fiind impiedicati de un cordon cu IQ scazut...brigazile au hotarat(in semn de solidaritate) sa isi retraga bannerele de pe gard si sa evacueze sectorul..am contiunuat discutiile in "peluza" din spatele portii unde am atacat repr2
suntem tratati ca niste golani si nu ne sunt respectate drepturile+multe abuzuri
ii salut p "baetii de pe forum" care isi dau cu parerea fara sa fi fost de fata :-x
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 15 Apr 2006, 22:31

Tot nu inteleg de ce trebuia sa va lasati echipa la greu ca sa nu rezolvati nimic cu niste jandarmi care si asa sunt batuti in cap.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 15 Apr 2006, 22:38

che...chiar daca ai fi tu cel batut,tot am dovedi solidaritate fata de tine,indiferent de neintelegerile noastre...tu poti sa continui sa iti sustii echipa fara sa stii ce fac tovarasi de ai tai?de fapt stii k sunt batuti dar fara motiv si nici nu poti sa ii iei de acolo....
trebuie sa tragi un semnal de alarma...asa nu se mai poate
am venit pana la giurgiu sa sustin echipa,nu pt altceva!!!
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 15 Apr 2006, 22:52

Ceea ce spui tu inteleg perfect. Nu inteleg faptul ca faceti lucruri fara logica. Adica daca voi ati vazut ca nu puteti sa faceti nimic in privinta celor arestati de ce nu v-ati intors in tribune? Inteleg ca jandarmii nu v-au lasat sa iesiti din stadion iar voi nu ati mai incurajat echipa si v-ati schimbat decat locul de unde ati privit meciul.

Practic singura care a avut de suferit a fost echipa care nu a mai fost sustinuta la acest meci.

In fine, voi stiti mai bine ce a fost pe acolo...

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 15 Apr 2006, 22:58

am uitat sa mentionez ajutorul dat de ovidiu costesin(care si la inceputul meciului a asteptat unii intarziati sa le dea bilete)si a incercat sa intervina in favoarea suporterilor maltratati....+silvian cristescu
oricum, inca o data ov costesin a dat dovada de caracter o:
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 15 Apr 2006, 23:18

dxtr009 scrie:... inca o data ov costesin a dat dovada de caracter o:
aplauda aplauda aplauda aplauda

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 15 Apr 2006, 23:57

Che Guevara scrie:@Doryn: Nu mai inteleg nimc. Dupa cate ca se vede prost de tot de ce nu ne lasi sa downloadam golurile?
Nu e vorba ca nu va lasa...este folosit un serviciu online de hostare (din motive de trafic) care nu permite downloadul

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 16 Apr 2006, 00:25

Golul cu Giurgiu il puteti descarca de aici
P.S. Stiu ca ma iubiti :)(
Pacala ptr tine incerc sa fac rost si de golul cu intergaz pe care din pacate nul am :(

Avatar utilizator
Tsuyoku
membru
membru
Mesaje: 162
Membru din: 27 Mar 2006, 21:32

Mesaj de Tsuyoku » 16 Apr 2006, 03:43

joc urat... puncte- toate :D
Intotdeauna vom fii peste totii!! <<Craiova esteee si va ramaneee... acea echipaaa de renumeee.... pt ca voi nu veti puteaaaa..... sa ne schimbati istoriaaaa!!>>

virus alb-albastru
membru
membru
Mesaje: 242
Membru din: 05 Apr 2004, 02:20

Mesaj de virus alb-albastru » 16 Apr 2006, 05:01

comentariu tip prosport:
"Tudor i-a trecut Dunărea!"
Cu ajutorul arbitrului bucureştean, oltenii au câştigat la Giurgiu şi îşi continuă liniştiţi drumul spre promovarea în Divizia A.
În repriza a doua, s-a consemnat o mare greşeală a arbitrului Alexadru Tudor, care, în minutul 61, a refuzat să acorde o lovitură de la 11 metri gazdelor, după un fault a lui Mitchell asupra lui Bănaru. Tot în aceeaşi fază, Mitchell trebuia eliminat pentru că Bănaru se afla în poziţie clară de a marca.

cum sa crezi asa ceva, cand, in acelasi comentariu se scrie ca:
"Golul Craiovei a venit în finalul primei reprize, când, după un corner executat de Velcovici, fundaşul Ciucă înscrie cu capul din 6 metri."
În minutul 80, Zamfir, singur cu portarul Bornescu, a ratat cea mai mare ocazie a gazdelor, trăgând din câţiva metri alături (nu cumva a aparat Bornescu?) :(

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Apr 2006, 06:39

FreakBoy scrie:Golul cu Giurgiu il puteti descarca de aici
P.S. Stiu ca ma iubiti :)(
Pacala ptr tine incerc sa fac rost si de golul cu intergaz pe care din pacate nul am :(
normal ca te iubesc :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Apr 2006, 06:48

virus alb-albastru scrie:comentariu tip prosport:
"Tudor i-a trecut Dunărea!"
Cu ajutorul arbitrului bucureştean, oltenii au câştigat la Giurgiu şi îşi continuă liniştiţi drumul spre promovarea în Divizia A.
În repriza a doua, s-a consemnat o mare greşeală a arbitrului Alexadru Tudor, care, în minutul 61, a refuzat să acorde o lovitură de la 11 metri gazdelor, după un fault a lui Mitchell asupra lui Bănaru. Tot în aceeaşi fază, Mitchell trebuia eliminat pentru că Bănaru se afla în poziţie clară de a marca.

cum sa crezi asa ceva, cand, in acelasi comentariu se scrie ca:
"Golul Craiovei a venit în finalul primei reprize, când, după un corner executat de Velcovici, fundaşul Ciucă înscrie cu capul din 6 metri."
În minutul 80, Zamfir, singur cu portarul Bornescu, a ratat cea mai mare ocazie a gazdelor, trăgând din câţiva metri alături (nu cumva a aparat Bornescu?) :(
:laughing: iti dai seama ca cine a scris acel articol nici macar nu a vazut meciul? nu poti confunda capul cu piciorul, nu poti vedea 11m la o faza ca aia etc..astia scriu la comanada dar bag mana in foc ca autorul articolului pur si simplu nu a vazut meciul
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 16 Apr 2006, 09:42

Astia de la Prosport tocmai s-au ales cu o portie mare de injuraturi din partea mea pe e-mail acum.

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 16 Apr 2006, 09:54

FreakBoy scrie:Golul cu Giurgiu il puteti descarca de aici
P.S. Stiu ca ma iubiti :)(
Pacala ptr tine incerc sa fac rost si de golul cu intergaz pe care din pacate nul am :(

nu ai plz si golul lui andrei la Caracal,Freak?

Închis