Universitatea-Minerul Motru

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte vom lua in meciul cu satelitul Pandurilor?

Poll ended at 22 Apr 2006, 15:13

3
57
89%
1
1
2%
oha :)
6
9%
 
Total votes: 64

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2006, 18:24

atac atomic. moamaaaaaaa am pierdut un meci, va dati seama ca acum retrogradam in c :-D
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 22 Apr 2006, 19:24

Nu cred ca a fost blat si nici nu putem condamna echipa din moment ce in tribune a fost un palc de oameni...Ca sunt negru de suparare asta e altceva!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 20:12

Tocmai am vazut stirile la Antena 1.
Mircea Bornescu: "Nici macar nu a fost penalty".
Adrian Mititelu: "De sarbatori e bine sa faci cadouri..."

JustME

Mesaj de JustME » 22 Apr 2006, 20:15

am vazut si eo la antena 1 .. mircea parea foarte afectat .. eu m-am mai linistit .. n-avem cum sa ratam promovarea in ultimele etape .. ar fi culmea !!

batem la urziceni si la petrolu` si suntem promovati !! o:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 22 Apr 2006, 20:27

ce ma enerveaza pe mine cel mai mult e faptul ca,astea 3 puncte puteau sa fie pierdute mai cu cap.chit ca a fost sau nu blat.astea 3 puncte puteam sa le pierdem (doamne fereste !!) pe la petrolu sau urziceni.asta e toata faza din punctu meu de vedere.oricum,ce-am auzit mai nou e ca Otopeniu e data favorita la promovarea de la baraj,cel putin asa ziceau astia de la TV SPORT
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 22 Apr 2006, 20:30

Che Guevara scrie:Tocmai am vazut stirile la Antena 1.
Mircea Bornescu: "Nici macar nu a fost penalty".
Adrian Mititelu: "De sarbatori e bine sa faci cadouri..."
Che....mi-e greu sa cred ca n-ai remarcat ironia din declaratia lui Mititelu.Nu se referea la un cadou facut celor de le Motru, ci un cadoul (o mica bucurie) facuta advsersarelor din lupta pentru promovare (Valcea si Petrolul)
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 20:36

Putin imi pasa daca e un cadou facut Minerului Motru sau celor de la Valcea sau Ploiesti.

Oricum astazi s-a demonstrat faptul ca Petrolul nu este capabila sa promoveze.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 22 Apr 2006, 20:52

stuparu_alexandru scrie:ce ma enerveaza pe mine cel mai mult e faptul ca,astea 3 puncte puteau sa fie pierdute mai cu cap.chit ca a fost sau nu blat.astea 3 puncte puteam sa le pierdem (doamne fereste !!) pe la petrolu sau urziceni.asta e toata faza din punctu meu de vedere.
Asa e,din pricina acestui esec trebuie sa avem grija in urmatoarele etape!!Inca un esec la Urziceni si incepem sa facem iar socoteli...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 21:19

Pai mi se pare mie sau in ultimul timp publicul nostru s-a cam obisnuit sa stea acasa lipsit de griji din cauza distantei confortabile din clasament?

Lasa sa fim la un punct distanta de Valcea ca sa veniti toti la stadion sa incurajati echipa. :-)

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2006, 21:19

la cum joaca valcea si petrolu, cre ca putem sa pierdem tot pana la sfarsit si tot terminam primii. :))
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

oprisan teodor

despre meci

Mesaj de oprisan teodor » 23 Apr 2006, 03:08

Se pare ca nu a fost asa simplu cum ne asteptam:)...Acum sincer,asta nu e lot de divizia A
:laughing: Daca mentinem lotul actual o sa devenim "ciuca" batailor in A.
Ne amagim degeaba ca suntem lideri intr-o serie cu motru,giurgiu,campina, asta nu e un etalon;steaua bate pe boro in semifinalele uefa si noi o luam pe coaje de la "descultii"din motru...
Cu cine o sa ne luptam cu steaua,rapid,dinamo.....cum stemat,stavaru,garla.costea etc etc?????? :mad:
Eu inteleg ca sunt tineri si le trebuie meciuri dar sa demonstreze ca au valoare la primavara si apoi mai vb.
Ideea e ca ne trebuie intariri,multe si bune.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 23 Apr 2006, 09:24

BluBoy scrie:la cum joaca valcea si petrolu, cre ca putem sa pierdem tot pana la sfarsit si tot terminam primii. :))
Tu "ai tras" ceva,este?! :D
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Apr 2006, 10:41

BluBoy are dreptate. Cred ca aia nici nu vor sa promoveze. Valcea vrea la baraj ca sa vanda meciurile iar Petrolul nu este interesat sa intre in A.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 23 Apr 2006, 11:46

Che Guevara scrie:BluBoy are dreptate. Cred ca aia nici nu vor sa promoveze. Valcea vrea la baraj ca sa vanda meciurile iar Petrolul nu este interesat sa intre in A.
Petrolul nu vrea in A ??! :( Mamaaaaaaa,rade lumea ce draku :D :D :D :D :D :D :D (etc)........
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 23 Apr 2006, 14:34

ar trebui sa-l intrebati pe Mititelu daca nu cumva juvetii au tinut post negru si de aceea au luat bataie acasa de al mineri in vinerea pastelui?
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Închis