Universitatea-Minerul Motru

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte vom lua in meciul cu satelitul Pandurilor?

Poll ended at 22 Apr 2006, 15:13

3
57
89%
1
1
2%
oha :)
6
9%
 
Total votes: 64

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 22 Apr 2006, 12:45

Nu pot sa cred ce citesc pe forumul asta! :o :o :o Dupa o infrangere cu Motru si succesul buCURestenilor in Uefa....unii de aici incep sa-si dea arama pe fatza si sa recunoasca ca s-au bucurat pentru stiaua si rapid.RUSINE!
Are dreptate BluBoy, mai bine ramanetzi :eek: acasa.....si venim 800 la stadion.....aia care chiar tzin cu Universitatea! :o: :o: :o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 13:03

Divizia B Seria a 2-a Rezultate finale:

UNIV. CRAIOVA 0 - 1 MINERUL MOTRU
/Mieila '68

DACIA MIOVENI 1 - 0 RAPID II BUCUREŞTI
Bădoiu (53)

PETROLUL PLOIEŞTI 2 - 2 INTER GAZ BUCUREŞTI
Petrovic(21), Hadnagy (76)/Vlădescu (52), Ghirie (89

CS OTOPENI 2 - 0 ASTRA PLOIEŞTI
Iordache (19), Beza (90)

DINAMO II BUCUREŞTI 1 - 4 CSM RÂMNICU VÂLCEA
S.Costea (14)/M.Dumitru (3), Ad Câmpeanu (61, 64), Pena (69)

FC CARACAL 1 - 0 FC SIBIU
Stancu (12)

JUVENTUS BUCUREŞTI 2 - 0 POIANA CÂMPINA
N Diţă (20), E. Udrea (64)

DUNĂREA GIURGIU 1 - 0 UNIREA URZICENI
Bănaru (57)

Dupa cum vedeti i-ati injurat pe baieti degeaba ieri. Petrolul nu a fost in stare sa bata acasa pe Inter Gaz si ramane la muuulte puncte in urma noastra in clasament. :))

JustME

Mesaj de JustME » 22 Apr 2006, 13:17

hahahahah GATA mi-am revenit !! imi feceam probleme degeaba .. petrolu n-are fata de div.A !!!

liviu` NU .. nu o sa le mutlumesc nici stelistilor nici rrapidistilor !! as fi preferat sa fie Universitatea in cupele europene sa aduca puncte romaniei ..

ce zici tu ca nu mai jucam tururi preliminarii e frectie la picior de lemn .. dc au valoare intra in grupe oricum .. asa ce sa facem intram in gurpe si sa fim ciuca bataiilor .. !?!? mai bine intram in grupe pe propriile noastre puteri .. decat ajutat de altii !!

nush` dc ma intelegeti dar cand au jucat steaua si rrapid in uefa nu am simtit nimic decat dezamagire ca noi suntem in div. B .. nu ma pot bucura pt succesele lor .. nu stiu dc .. pur si simplu nu pot .. eu chiar sper sincer sa ii bata BORO .. NU POT SA MA BUCUR DECAT PT UNIVERSITATEA !!!!

ozzy

Mesaj de ozzy » 22 Apr 2006, 13:30

BluBoy scrie:ba incep prin a spune urmatoru lucru. la tarani m :bad: la tarani. stati in decedatii vostrii acasa daca veniti sa huiduiti echipa.
1 la mana, am prins o zi proasta azi. terminati-o cu blatu ca aia in afara de penalty nu miscara.
2 la mana toti coptii de venira la stadion si injurara pustii aia de 16 ani care pana una alta au realizat mai mult decat vor realiza toti taranii huiduitori la un loc. mai bine stati draq acasa si va uitati la meciurile stelei ca tot sunteti romani din nastere. sa imi su :bad: pu :bad: de mu :bad: draq.
3 la mana credeti ca daca ii injurati acum vor face treaba la meciurile cu petrolu?
4 la mana pentru toti cei care ii contesta, pentru toti cei care ii huiduie, pentru toti cei care cred ca gata am terminat-o cu promovarea, pentru toti care regretara ca detera banii la meci si pentru toti cei care nu cred ca avem fata de divizia a, sa imi su :bad: pu :bad: cu tot cu dan voiculescu si gigi fecalii, ca tot ii luati de modele in viata. multa mu :bad: ba taranilor cocliti ce sunteti.

ba, avertismele pentru tine au expirat demult...in ahlul asta vorbeste la tine acasa

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 22 Apr 2006, 13:34

e clar ca petrolul nu cred ca mai are sanse la primul loc iar valcea nu se pune cu noi.

e regretabil totusi ca am pierdut si daca a fost blat si daca nu, nu atat prin prisma rezultatului cat prin jocul lamentabil de ieri :(


FORZA STIINTA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 13:42

Ieri am fi putut castiga 3 puncte care nu ne foloseau la nimic. :-)

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2006, 13:44

oricum suntem promovati ma. nu conteaza rezultatele din b, conteaza sa promovam
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

exxtasy
membru
membru
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2006, 10:25

Mesaj de exxtasy » 22 Apr 2006, 14:00

deci cum arata acum clasamentul ??
Mandru
Ca Sunt OLTEAN !!!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 22 Apr 2006, 14:27

ady g scrie:e clar ca petrolul nu cred ca mai are sanse la primul loc iar valcea nu se pune cu noi.

e regretabil totusi ca am pierdut si daca a fost blat si daca nu, nu atat prin prisma rezultatului cat prin jocul lamentabil de ieri :(


FORZA STIINTA!
ba, ce joc lamentabil ma? Au fost 5 juniori!

kamikaze_bun

intrebari care cauta raspuns

Mesaj de kamikaze_bun » 22 Apr 2006, 16:06

Ma bucur ca sunt si suporteri care se pricep la fotbal, in afara de cei care au devenit intre timp pseudo fani alb/albastru/rosu, am vazut la meciul de ieri o multime de oameni care dadeau verdicte si injurau Universitatea. Pretul biletelor a indepartat lumea de la stadion, dar sa fie oare acesta motivul pentru care unii nu mai vin la stadion sau e ceva mai mult? In fine, cei din galerie care au i/au strigat lui Bornescu sa se duca la Steaua si l/au scuipat pe Ciuca mai merita sa poarte un fular al Universitatii si sa se numeasca suporteri? Dar cei care au aruncat zvonul unui blat, nu urmaresc oare ceva, un interes personal, fiindca au fost lasati de-o parte? Cine este in spatele unor astfel de manifestari? Nu vi se pare ca dupa sapte victorii consecutive, unii asteptau cu sufletul la gura o infrangere? Atitudinea exagerata a unei parti a galeriei poate avea un alt motiv decat jocul slab al unei echipe prinse intr-un moment dificil? :!: :!: :!:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2006, 16:10

proasta e lumea si rea.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

JustME

Mesaj de JustME » 22 Apr 2006, 16:45

eu nu am auzit vr-o factiune a galeriei sa ii strige lu bornescu sa plece la steaua .. dar poate s-a intamplat si nu am auzit eu .. in schimb am auzit numele lu` Mircea Bornescu scandat de catre Sezione Ultra o: !!

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 22 Apr 2006, 16:56

Decat sa ne bucuram pt egalul Petrolului mai bine ne gandim ca daca bateam ieri eram 99% promovati. Asa tb sa mai asteptam cateva etape pana se clarifica situatia. In continuare am emotii pt ca avem meciuri grele.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 17:46

bogdan3006 scrie:Decat sa ne bucuram pt egalul Petrolului mai bine ne gandim ca daca bateam ieri eram 99% promovati. Asa tb sa mai asteptam cateva etape pana se clarifica situatia. In continuare am emotii pt ca avem meciuri grele.
Nu trebuie sa ai emotii fiindca situatia este sub control. am pierdut un meci dar avem 16 castigate. Ce mare catastrofa?

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 22 Apr 2006, 18:18

sa-mi bag :bad: in el de blat
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis