Unirea-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne vom lua revansa la Urziceni?

Poll ended at 28 Apr 2006, 19:56

Da
46
82%
Nu
6
11%
Nu stiu
4
7%
 
Total votes: 56

papy
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 12
Membru din: 18 Sep 2005, 17:49

Mesaj de papy » 21 Apr 2006, 22:43

am si eu o intrebare ;

ce ziceti un fundas de experienta lui ciuca faulteaza la marginea careului la o faza care nu anunta nimic ,din pozitia unde era atacantul lor chiar nu se pute intampla nimic si care in ultimele minute da cu capul si trimite mingea pe langa poarta din 2 metri un lucru nu foarte des intalnit la el

ce ziceti o fi fost BLAT????
guevara

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 21 Apr 2006, 23:00

daca te injur ce zici? ne batem pe urma?
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 21 Apr 2006, 23:14

papy scrie:am si eu o intrebare ;

ce ziceti un fundas de experienta lui ciuca faulteaza la marginea careului la o faza care nu anunta nimic ,din pozitia unde era atacantul lor chiar nu se pute intampla nimic si care in ultimele minute da cu capul si trimite mingea pe langa poarta din 2 metri un lucru nu foarte des intalnit la el

ce ziceti o fi fost BLAT????
clar a fost blat ..nici nu stiu de ce polemizam pe tema asta o:

iuli

Mesaj de iuli » 21 Apr 2006, 23:28

Unii nu aveti idee de fotbal,vorbiti aiurea si injurati niste pusti care de-abia stiu sa-si faca sireturile la ghete de emotii!
Cand veti gasi voi echipa care in primul sezon de la alcatuirea unui nou lot castiga in conditiile in care-i lipsesc 5 titulari indiscutabili sa-mi spuneti si mie.TREZIREA!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 21 Apr 2006, 23:30

iuli scrie:Unii nu aveti idee de fotbal,vorbiti aiurea si injurati niste pusti care de-abia stiu sa-si faca sireturile la ghete de emotii!
Cand veti gasi voi echipa care in primul sezon de la alcatuirea unui nou lot castiga in conditiile in care-i lipsesc 5 titulari indiscutabili sa-mi spuneti si mie.TREZIREA!
o: .fotbalul e greu de inteles cand vorbesti doar din auzite si vad ca se practica in ultimul timp chestia asta.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Apr 2006, 23:51

papy scrie:am si eu o intrebare ;
ce ziceti un fundas de experienta lui ciuca faulteaza la marginea careului la o faza care nu anunta nimic ,din pozitia unde era atacantul lor chiar nu se pute intampla nimic si care in ultimele minute da cu capul si trimite mingea pe langa poarta din 2 metri un lucru nu foarte des intalnit la el
ce ziceti o fi fost BLAT????
Papura, dupa ce si-a lasat jurnalul pe aici a inceput sa filozofeze. Ce s-a intamplat? Nu mai merge treaba prin China?

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2006, 00:17

e copilul lui ba
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 22 Apr 2006, 02:21

Sincer mi-e frica de meciul de la Urziceni din mai multe motive:
1. echipa trece printr-o perioada foarte proasta(de vreo 3 meciuri nu mai joaca nimic)
2. cu siguranta arbitrii vor fii impotriva noastra iar "prietenii" de la bucuresti vor face tot posibilul sa ne opreasca;
3 echipa din urziceni e destul de bunicica si cu siguranta va fi foarte motivata la meciul asta.
In conditiile astea eu zic ca ar trebui sa ne multumeasca si un egal.
Aceeasi parere o am si despre meciul cu petrolul care are echipa chiar mai buna decat a urziceniului.

olteanupm
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 30 Aug 2005, 04:39

manex

Mesaj de olteanupm » 22 Apr 2006, 08:44

vom castiga fara nici o problema 2-0 :)) :)) :)) :-)

JustME

Mesaj de JustME » 22 Apr 2006, 13:28

ce mare echipa e ma si unirea asta ?! .. intra titularii si castigam fara probleme .. minerul motru a fost un accident stupid .. !!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 13:29

Eu ma multumesc si cu un egal. :lol: :lol:

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 22 Apr 2006, 13:39

cred ca o sa castigam!!

si mai sper ca motru ii va incurca pe petrolul!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Apr 2006, 13:43

Victoria obtinuta ieri de Minerul Motru nu-i ajuta cu nimic daca nu scot un rezultat bun impotriva Petrolului etapa viitoare.

exxtasy
membru
membru
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2006, 10:25

Mesaj de exxtasy » 22 Apr 2006, 14:04

baggio scrie:Eu zic sa facem neaparat un protest ad-hoc.....sa mergem peste ei la cantonament, sa-i sunam la 2 noaptea sa le ziceam ca daca nu castiga la Urziceni se muta din oras, sa le zgariem masinile , sa le lasam mesaje la stadion! :( :( :( Sa bagam frica in ei, ca sa castige neaparat la Urziceni.Nu e posibil asa ceva.....sa mai ai doar 9 puncte in fruntea clasamentului......si ia bataie 1 data dupa 7 victorii consecutive! :( :( :( :(

totusi cred k exagerezi...o luam pe urma catzeilor c draq.am dovedit ca suntem deasupra lor la toate capitolele.ce s-a intamplat ieri a fost un accident.tre' sa ne ridicam si sa mergem mai departe daca vrem sa demonstram k suntem niste invingatori....parerea mea....care este
Mandru
Ca Sunt OLTEAN !!!

papy
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 12
Membru din: 18 Sep 2005, 17:49

Mesaj de papy » 22 Apr 2006, 14:05

iuli scrie:Unii nu aveti idee de fotbal,vorbiti aiurea si injurati niste pusti care de-abia stiu sa-si faca sireturile la ghete de emotii!
Cand veti gasi voi echipa care in primul sezon de la alcatuirea unui nou lot castiga in conditiile in care-i lipsesc 5 titulari indiscutabili sa-mi spuneti si mie.TREZIREA!
da sunt de acord -nu au fost 5 titulari(daca tu il numesti pe gane titular) dar te-ai gandit ca pana aproape de sfarsitul returului vor mai intra decat 2 din cei 5 in teren(ga\ne e rupt, ionescu -rupt si el iar baird nu se stie) asta inseamna ca asa slab vom evolua pana la sfarsitul returului?????



si stii care e problema ca nu rezervele au jucat prost ci titularii (stanga-execrabil,ciuca-mediocru s.a)
guevara

Închis