Universitatea-Poiana

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom invinge Poiana Campina ?

Poll ended at 10 Mai 2006, 10:10

Da
55
95%
Nu
0
No votes
Nu mai conteaza, suntem promovati
3
5%
 
Total votes: 58

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 10 Mai 2006, 20:48

A! Si inca ceva! :)(
baggio scrie:Forza Stiinta!
Pronosticul meu : 3-0 o:
:up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 10 Mai 2006, 20:48

Dupa aceasta etapa este evident ca CSM Rm.Valcea nu vrea la baraj. Urziceniul a urcat pe locul 3 la egalitate cu Petrolul si mi s-a parut o echipa mai buna decat gazarii.

In subsolul clasamentului sa remarcam ca Astra a reusit sa salte din zona retrogradarii, in locul ei intrand Minerul Motru.

mikiU
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 2
Membru din: 10 Mai 2006, 20:04

Mesaj de mikiU » 10 Mai 2006, 20:49

:)) se pare ca defilam
primul gol a fost super. 3-0 pare un scor categoric.
dar parca acum mai mult conteaza cum au jucat baietii.
cei care au fost la meci, dati si voi mai multe detalii va rog.

forza stiinta!!
nu e dinamo

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 10 Mai 2006, 20:50

DoRyN scrie:Rezultatele de azi AICI.

Clasamentul AICI. Daca observati erori scrieti aici.
O greseala... Urziceniul e peste Petrolul, la golaveraj. Asta daca nu iei in considerare rezultatele directe. Dar astea se puneau abia la final.

mikiU
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 2
Membru din: 10 Mai 2006, 20:04

Mesaj de mikiU » 10 Mai 2006, 20:57

n-am vazut mesajul lui baggio.
baggio scrie:Impresii de la meci :
- joc (foarte) bun al Universitatii in care s-a vazut ca in B2 nu avem adversari
super. inseamna ca atunci cand se mobilizeaza stiu sa joace. e clar ca meciurile cu motru si urziceni au fost niste accidente.
nu e dinamo

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 10 Mai 2006, 21:10

bravo baieti :)( :))
mi-ar place sa bata la otopeni, aia sint echipa buna si cred ca sintem promovati din etapa viitoare in cazul unei victorii...si pot si ei ei sa ia o vacanta

ce bulan avu jerry ..fusei sigur ca marcheaza ca vazui un soricel melancolic cand plecai...tot jerry si el :laughing:
astept victoria de la otopeni.. o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 10 Mai 2006, 21:12

la ultimele doua meciuri ar trebui neaparat sa se lase intrarea libera la stadion cu toata oftica jandarmilor...trebuie ca lumea sa reinvete drumul catre stadion..ma refer la cei multi...si sa se refuze televizarea meciurilor cu sibiul si valcea..sic sic sic :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 10 Mai 2006, 21:13

Pai sa ne strangem MULTI !!!! La Otopeni, sa cashtigam promovarea in bukale. Suntem si multi suporteri, si le mai dam si peste nas capitalistilor :up: :up: :up: :up: :up:

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 10 Mai 2006, 21:18

Pacala scrie:la ultimele doua meciuri ar trebui neaparat sa se lase intrarea libera la stadion cu toata oftica jandarmilor...trebuie ca lumea sa reinvete drumul catre stadion..ma refer la cei multi...si sa se refuze televizarea meciurilor cu sibiul si valcea..sic sic sic :)(
Pacala, desi sunt impotriva intrarii libere la meci, daca chiar se doreste ceva in sensul asta....poate sa puna un pret simbolic la bilet (10.000 sau 20.000) si nu mai au ce zice jandarmii :-)
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 10 Mai 2006, 21:21

Ma bucura enorm faptul ca le-am dat-o mai rau decat ne-au tras-o ei noua...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 10 Mai 2006, 21:23

pretorianus scrie:Ma bucura enorm faptul ca le-am dat-o mai rau decat ne-au tras-o ei noua...
Cred ca daca o dadea Stanga la inceput ii bateam rau de tot, dar e bine si asa.

Dtristan
fanatic
fanatic
Mesaje: 1155
Membru din: 26 Apr 2006, 22:01

Mesaj de Dtristan » 10 Mai 2006, 21:26

asterix scrie:
DoRyN scrie:Rezultatele de azi AICI.

Clasamentul AICI. Daca observati erori scrieti aici.
O greseala... Urziceniul e peste Petrolul, la golaveraj. Asta daca nu iei in considerare rezultatele directe. Dar astea se puneau abia la final.
Nu inteleg....clasamentul dupa etapa a 24 si toate echipele au 25 de meciuri??? :o
Unii au cantitate altii au calitate! Cantitatea se cumpara, calitatea se castiga!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 10 Mai 2006, 21:27

Mi-a placut Craciunescu in meciul asta, a demonstrat ca se poate baza pe el. Si Stoica se vede ca aduce un plus la mijloc.
De asemenea, mi-a placut cum a jucat Dananae.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 10 Mai 2006, 21:32

Dtristan scrie:
asterix scrie:
DoRyN scrie:Rezultatele de azi AICI.

Clasamentul AICI. Daca observati erori scrieti aici.
O greseala... Urziceniul e peste Petrolul, la golaveraj. Asta daca nu iei in considerare rezultatele directe. Dar astea se puneau abia la final.
Nu inteleg....clasamentul dupa etapa a 24 si toate echipele au 25 de meciuri??? :o
Ce nu intelegi?!E simplu,e clasamentul dupa etapa a 25-a... :)( :)( :)(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 10 Mai 2006, 21:35

Dtristan scrie:
Nu inteleg....clasamentul dupa etapa a 24 si toate echipele au 25 de meciuri??? :o
Era o greseala :-)

Am corectat.

Închis