CS Otopeni-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu CS Otopeni ?

Poll ended at 13 Mai 2006, 20:39

Victorie
40
82%
Egal
6
12%
Infrangere
3
6%

Total votes: 49

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 11 Mai 2006, 11:11

Che Guevara scrie:Pronosticul meu poentru acest meci este ca pierdem. Nu de alta dar nu putem sa sarbatorim promovarea in deplasare. As vrea sa o serbam la Craiova.
Pai de ce Che, ca o sa fim mai multi sambata decat au fost la meciul cu Poiana.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 11 Mai 2006, 11:34

Numarul locurilor stadionului din Otopeni nu permite sa fiti mai multi decat am fost noi ieri.

_T@V_
fanatic
fanatic

Mesaj de _T@V_ » 11 Mai 2006, 11:38

Pai atunci cantam din DN-eu. :)( Iubirea Noastra Nu Incape In Tribuna Voastra (ca aia mi se pare ca nu au peluze :( )

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 11 Mai 2006, 11:47

La meciul cu Fc Sibiu putem sa sarbatorim in voie. Si cred ca atunci avem ocazia sa ne facem de cap linistiti. o:

asterix
fanatic
fanatic

Re: CUM AJUNGEM LA STADIONUL DIN OTOPENI!

Mesaj de asterix » 11 Mai 2006, 12:01

Blue South Legion scrie:CUM AJUNG LA STADIONUL OTOPENI!

PUNCT DE PLECARE: TEI_FACULTATEA DE CONSTRUCTII

MULTUMESC ANTICIPAT PENTRU AJUTOR !
Se vede din drum. CUm strabati Otopeniul venind dinspre Bucuresti ai sa vezi in stanga o intrare cu o placa deasupra pe care scrie ceva in genul: "Baza sportiva FC Otopeni". Masinile zic sa le lasati pe partea dreapta (dinspre Bucuresti), printre cladiri, caci pe aia cu stadionul ma indoiesc ca veti avea unde.

_T@V_
fanatic
fanatic

Mesaj de _T@V_ » 11 Mai 2006, 12:11

Io nu vin cu masina nici sa ma tai. Poate mergem si noi la o bere dupa, sa sarbatorim promovarea. Aviz Forumistilor in special.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 11 Mai 2006, 12:24

T@V scrie:Io nu vin cu masina nici sa ma tai. Poate mergem si noi la o bere dupa, sa sarbatorim promovarea. Aviz Forumistilor in special.
Cred ca ai dreptate. Cred ca e mai bine asa.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 11 Mai 2006, 12:33

Traseele mijloacelor de tranport sunt urmatoarele:

783 - linie expres : Aeroportul Otopeni - Otopeni - Aeroportul Baneasa - Piata Presei Libere - Arcul de Triumf - Piata Victoriei - Piata Romana - Piata Universitatii - Piata Unirii;

449 : Complexul Prisma - Otopeni - Aeroportul Baneasa - Piata Presei Libere;

443 : Tincabesti - Saftica - Otopeni - Aeroportul Baneasa - Piata Presei Libere;

444 : Snagov - Tincabesti - Saftica - Otopeni - Aeroportul Baneasa - Piata Presei Libere;

448 : Sitaru - Gradistea - Moara-Vlasiei - Balotesti - Otopeni - Aeroportul Baneasa - Piata Presei Libere;

450 : Balotesti - Otopeni - Aeroportul Baneasa - Piata Presei Libere;

451 : Moara-Vlasiei - Balotesti - Otopeni - Aeroportul Baneasa - Piata Presei Libere;

452 : Caldarusani - Gradistea - Moara-Vlasiei - Balotesti - Otopeni - Aeroportul Baneasa - Piata Presei Libere;

Maxi -Taxi: Peris - Tincabesti - Saftica - Otopeni - Aeroportul Baneasa - Piata Presei Libere;
aici, cateva informatii[/img]

Zapada
fanatic
fanatic

Mesaj de Zapada » 11 Mai 2006, 13:02

sper intr-o victorie ca sa-l vad luni pe Mititelu 2 ore la fanatik si apoi marti la OM la om

asa a promis ca vine 2 ore imediat ce Craiova e matematic promovata in A
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 11 Mai 2006, 13:09

Asta va fi dupa meciul cu FC Sibiu. :-)

BluBoy
fanatic
fanatic

Mesaj de BluBoy » 11 Mai 2006, 13:16

Ii batem de voie. Sa vina draq A-ul ca e plictiseala mare in B
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

_T@V_
fanatic
fanatic

Mesaj de _T@V_ » 11 Mai 2006, 13:17

Imi este si frica sa ma gandesc la "paruielile" din emisiunile TV de la anu, cand o sa fie invitat Mititelu pe la televiziuni. Sper sa nu inceapa iar circul.
Mititelu e luat de majoritatea la mishto. Sper sa fie intelept si sa le raspunda elegant, sa nu se coboare in mocirla. Dar nu cred ca se va putea abtine. :(

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 11 Mai 2006, 13:25

T@V scrie:Imi este si frica sa ma gandesc la "paruielile" din emisiunile TV de la anu, cand o sa fie invitat Mititelu pe la televiziuni. Sper sa nu inceapa iar circul.
Mititelu e luat de majoritatea la mishto. Sper sa fie intelept si sa le raspunda elegant, sa nu se coboare in mocirla. Dar nu cred ca se va putea abtine. :(
Mai bine ar veni Mitran la emisiuni.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 11 Mai 2006, 13:33

Sa stii si tu ca mintea vine o data cu batranetea. In cazul lui Mititelu, acest an de B, i-a prins bine. A capatat experienta si a fost lasat sa-si faca treaba. Au existat cateva piedici de la Solomon, dar toate se rezolva in timp...

Eu cred ca va fi mai temperat la emisiunile TV. Insa asta nu inseamna ca va trebui sa ii lase pe soarecii de Bucuresti sa ne intoarca cum doresc ei.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 11 Mai 2006, 13:43

Sa speram ca va fi asa, totusi anul asta nu prea a fost atacat dar sa vezi la anu'. Tre sa tina cont ca reprezinta Universitatea si azi e foarte importanta imaginea (se pot atrage multi sponsori prin asa ceva, mai ales ca echipele din Bucuresti sufera la acest capitol).

Închis