Universitatea-FC Sibiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu FC Sibiu ?

Poll ended at 18 Mai 2006, 18:45

Victorie
46
98%
Egal
1
2%
Infrangere
0
No votes
 
Total votes: 47

moarte cainilor

UNIVERSITATEA IN A

Mesaj de moarte cainilor » 19 Mai 2006, 21:06

FRATI OLTENI CINE A FOST MECI A AVUT CE VEDEA,ACUM A VAZUT TOATA TARA CE IUBITA E CRAIOVA,PENTRU MINE ACEST MECI A FOST NU AM CUVINTE,AM FILMAT CU CAMERA TOATA ATMOSFERA DE PE STADION,INCLUSIV FIESTA LA TERMINAREA MECIULUI.A FOST UN FINAL INCANDESCENT,GEN LIGA CAMPIONILOR CU SUPORTERI IN MIJLOCUL TERENULUI,CINE A FOST LA MECI STIE DESPRE CE VB.
ACUM VA VENI GREUL NE TREBUIE CEL PUTIN 3-4 JUCATORI DE VALOARE CA SA FIM PE PRIMELE LOCURI IN `````A`````` SA NU MAI AUD DE B.

FELICITARII GALERIEI,ATI FOST LA INALTIME
ACUM MERG CU PRIETENI SA SARBATORESC PROMOVAREA CAMPIONEI,DIN PACATE NU STAU IN CRAIOVA CA AS VENI LA PETRECERE.DISTRACTIVA TOTI FANI OLTENI CA MERITATI,EU DE ABEA MAI VB,DUPA CE IAU CEVA LA BORD VOI FI MUT :up: :)) :-x o:

Serdar
membru
membru
Mesaje: 151
Membru din: 17 Apr 2004, 11:50

Mesaj de Serdar » 19 Mai 2006, 21:07

Nu am crezut ca o sa ma bucur asa pentru o promovare...
Acum ascult Tuodr Gheorghe cum ne canta "Hai Craiova" si "Oltenia Eterna Terra Nova"
Mi-a aduc aminte de 1991 si imi vine sa plang.
Hai Universitatea Craiova!
Vinci per sempre

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 19 Mai 2006, 21:19

*Coco* scrie:care imi zice?
Tu stii sa-ti citesti mesajele private :?:

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 19 Mai 2006, 21:29

DoRyN scrie:
*Coco* scrie:care imi zice?
Tu stii sa-ti citesti mesajele private :?:
Pai postai.Si nici nu imi trecu prin gand sa ma uit :lol:

dragos03

Mesaj de dragos03 » 19 Mai 2006, 21:54

In sfarsit s-a terminat cu Divizia B. Felicitari tuturor jucatorilor, parca pana si Dina a jucat ceva mai bine ca de obicei in meciul asta.

Mi-e foarte greu sa inteleg atitudinea suporterilor care au intrat pe teren dupa primul gol. Nu v-ati saturat sa avem terenul suspendat? Vreti sa mai dea Mititelu multi bani pentru amenzi in loc sa-i foloseasca pentru transferuri? De ce trebuie sa sufere clubul pentru o mana de imbecili? Mambrii forumului care se duc la meciuri ar trebui sa-i excluda pe astia din galerie.

De-abia astept sa-mi termin treaba si sa ma duc sa ma imbat, nu credeam sa ma bucur asa tare pentru promovarea asta.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 19 Mai 2006, 21:57

ora 21:00 - in Craiova, in fata sediului clubului s-au adunat deja peste 200 de persoane care asteapta sosirea
fotbalistilor de la Targu Jiu pentru a sarbatori promovarea in Liga I.
Grosul suporterilor de la Targu Jiu este asteptat sa soseasca in orice moment pentru a declansa fiesta. Vom reveni cu amanunte.

Ora 21:30 - Autocarul echipei a sosit in fata clubului, declansand bucuria suporterilor prezenti (aproape 600). In continuare continua sa soseasca masini cu suporterii de la Targu Jiu

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 19 Mai 2006, 23:11

A fost invitat Andrei Paunescu, fiul lui Adrian Paunescu. Impreuna cu el a cantat formatia "Totusi". Oamenii au spus ca au primit telefon abia cu 4 ore inainte de petrecere. Au venit cat de repede au putut in Craiova. A fost o petrecere mica, dar a meritat tot efortul.

Sper ca anul viitor sa ne bucuram mult mai mult si in numnar mult mai mare.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 19 Mai 2006, 23:51

A fost intr-adevar o petrecere asa cum trebuia sa fie : o bucurie normala (nu exagerata) si o dovada de multumire a suporterilor pentru promovarea obtinuta.Echipa a ajuns dupa ora 21, a fost primita cu foarte mare caldura de cei cca 1000 de oameni adunati in fata clubului, dupa care au urcat la balconul de la etaj.De acolo s-a cantat, s-a scandat, s-au deschis sticle de sampanie.....si iarasi s-a cantat!Jucatorii au cantat impreuna cu suporterii toate cantecele, chiar si pe cele cu "***" dINAMO si "****" sTEAUA.Am vazut acolo si oameni batrani si tineri,si femei, si copii bucurandu-se pentru aceastra promovare.Sa speram ca pe viitor ne vom bucura la performante mult mai mari!In jur de ora 23.00 petrecerea s-a stins, jucatorii mergand la restaurantul de alaturi ca sa manance, iar suporterii fie s-au indreptat spre casa, fie au ramas la terasele din apropiere sa sarbatoreasca in continuare!
WE'RE BACK! o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

mvm_fan_ucv

Mesaj de mvm_fan_ucv » 20 Mai 2006, 00:17

Am scapat de calvar , sa speram ca vom face o figura frumoasa in sezonul urmator . DISTRACTIE PLACUTA tuturor fanilor STIINTEI !!! :)) :)) :)) HAI CRAIOVA !!! :up: ANTI buCUResti !!! :-x

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 20 Mai 2006, 01:30

Avem ceva imagini de la meci sau de la cheful de la club?

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 20 Mai 2006, 01:48

Vezi in ziarele de astazi. Sunt articole despre promovar in ESO, GDS, Prosport, GSP si TotalSport si toate sunt pe net.

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 20 Mai 2006, 02:05

Eu ma refeream la filmulete cu golurile si de la petrecerea de la club

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 20 Mai 2006, 04:20

Cum putem vedea si noi astia de peste ocean ceva?

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 20 Mai 2006, 05:50

minudoru scrie:Cum putem vedea si noi astia de peste ocean ceva?
unde locuiesti? stat, oras?

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 20 Mai 2006, 09:13

Nu se poate mai multe amanunte de la petrecere?
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Închis