Universitatea-FC Sibiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu FC Sibiu ?

Poll ended at 18 Mai 2006, 18:45

Victorie
46
98%
Egal
1
2%
Infrangere
0
No votes
 
Total votes: 47

un_suporter

Mesaj de un_suporter » 20 Mai 2006, 14:21

Doryne facui printscreen la pdf-ul de la ESO ,e miscorata daca vreti imaginea clara e acolo in editie .

Recursul cu Astra se judeca degeaba , acum nu cred totusi ca Stinga le va da drumu in vacanta pana se judeca , oricum asta e culmea am da satisfactie frfistilor daca am avea indoieli de promovararea matematica .

Din B pica si 1 din cele 3 locuri 10 ale seriilor sau 2 din 3 nu mai stiu oricum si locul 10 e retrogradabil .

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 20 Mai 2006, 14:26

Eu vad doua blaturi etapa asta: Astra-Giurgiu si Motru-Caracal Pe fatza! Poate chiar si Petrolul-DinamoII

un_suporter

Mesaj de un_suporter » 20 Mai 2006, 14:35

bogdan3006 scrie:Eu vad doua blaturi etapa asta: Astra-Giurgiu si Motru-Caracal Pe fatza! Poate chiar si Petrolul-DinamoII
da , sint curios cu cine e Netzoiu-Ilinac-Balaci etapa viitoare petrolul joaca la Caracal , daca traseistu securist e cu Urzikatii sau cu petrolu nu se stie inca

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 20 Mai 2006, 14:39

E cu cine da mai mult. Si cum cei de la Petrolul nu prea sunt darnici e clar..

un_suporter

Mesaj de un_suporter » 20 Mai 2006, 15:35

Che Guevara scrie:E cu cine da mai mult. Si cum cei de la Petrolul nu prea sunt darnici e clar..
petrolu ploiesti e o echipa DEPARTAMENTALA la fel ca SDR , si in Oltenia exista petrol ,asa cum exista butan petromul a sponsorizat mereu echipa gazarilor , acum austriecii nu cred ca ii mai sponsorizeaza , numai ca celebrul Luca si cu Bercea pompeaza bani din petromcervice o societate care are filiale in toate judetele de extractie si in Dolj,Gorj,Valcea,Olt si Mehedinti asa ca noi oltenii bagam bani in petrolu :bad: :bad: :bad: ploiesti

nu as vrea sa reintre echipa asta nenorocita , daca ar suge petrolu numai de la ei din republica ploiesti as mai zice da se stie ca zona Olteniei e cea mai bogata in butan sau metan si la titzei stam bine .

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 20 Mai 2006, 17:11

haxor scrie:
stuparu_alexandru scrie:ba ce adevarat a fost :up: :up: :up: !!!!!! ne-am intalnit pe drum cu vreo 2 masini...am mai dat de unii veniti din Constanta !!! fulare puse pe geamuri...misto !!!! atmosfera frumoasa in tribuna....e frumos la Tg-Jiu.
la intoarcere...am venit cu vreo 2-3 masini...am facut un fel de coloana...ba treceam noi in frunte...ba treceau ei...ne-au facut baietii dintr-o Dacie un filmulet cu un tellefon,la tot ce s-a intamplat pe acolo.la intoarcere...cre ca am dat de vreo 8-10 masini....toate din Craiova...facusera coloana.....nu mai zic de ce-a fost la intrare in Craiova...BESTIAL !!!! mai ales de la Billa...au tras toate masinile pe dreapta (dupa cum se stie e inchis drumu spre centru se merge pe stanga)..bestial !!! toate masinile dupa autocar !!! anarchie totala !!! nu trecea nimeni in fata noastra ...se opreau toti..claxonau....BESTIAL !!!!!

apropo...ne-am intalnit si cu Ady_G :lol: la Tg-Jiu..ca era un festival pe la ei pe acolo...

FRUMOS TARE DEPLASAREA ASTA !!!

Ma tu erai cu Oltcitu ala cu SSS? Eu eram cu Cielo ala albastru cu UNV.
aha...erai cu un baiat dan chilafu???ca ala e prieten cu frate-meu.se si salutau.au fost si colegi.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 20 Mai 2006, 17:14

stuparu_alexandru scrie:
aha...erai cu un baiat dan chilafu???ca ala e prieten cu frate-meu.se si salutau.au fost si colegi.
Da pai de la ala mi-am dat seama ca sunteti voi ca mi-a zis ca ba ala a fost cu mine in clasa Stuparu il cheama, si atunci mi-am dat seama ca sunteti voi.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 20 Mai 2006, 17:15

ady g scrie: salutari fratilor Stuparu! o:
salut salut :lol: .ce mai facurati pe acolo???va imbatarati??? ca eu unu cat am stat prin centru m-am delectat cu "frumusetile" Tg-Jiului.In Blas ce-am mai vazut asa multe fete pe metru patrat :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 20 Mai 2006, 17:18

Doryn,tu ai fost in Dacia aia gri???sau doar ai primit poza si ai pus-o pe forum???

oricum,tre sa faca frate-meu rost de niste filmulete de la un baiat,de la intoarcere.o sa ti le trimita frate-meu cand le-o lua
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 20 Mai 2006, 17:19

haxor scrie:
stuparu_alexandru scrie:
aha...erai cu un baiat dan chilafu???ca ala e prieten cu frate-meu.se si salutau.au fost si colegi.
Da pai de la ala mi-am dat seama ca sunteti voi ca mi-a zis ca ba ala a fost cu mine in clasa Stuparu il cheama, si atunci mi-am dat seama ca sunteti voi.
ok :-) .condusasi bine :)( .mi-a placut :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 20 Mai 2006, 17:58

Rezumatul de ieri aici
Se evde ca dracu...inca mai caut host de unde o sa puteti si downloada!

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 20 Mai 2006, 18:01

stuparu_alexandru scrie:
haxor scrie:
stuparu_alexandru scrie:
aha...erai cu un baiat dan chilafu???ca ala e prieten cu frate-meu.se si salutau.au fost si colegi.
Da pai de la ala mi-am dat seama ca sunteti voi ca mi-a zis ca ba ala a fost cu mine in clasa Stuparu il cheama, si atunci mi-am dat seama ca sunteti voi.
ok :-) .condusasi bine :)( .mi-a placut :)(
:-) . Am facut si pana pe drum si n-aveam rezerva, dar un oltean de-al meu m-a ajutat.. asa suntem noi oltenii ne ajutam intre noi :-D :-D

Klax187
membru
membru
Mesaje: 173
Membru din: 28 Apr 2006, 17:01

Mesaj de Klax187 » 20 Mai 2006, 18:27

DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....suntem in A.....sunt ffff bucuros...si nu mai are rost sa aberez aci..!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 20 Mai 2006, 18:53

a fost piesa la meci...
pacat ca adrian mititelu nu i-a lasat sa isi dea tricourile..astept si mai multe poze de la voi
dupa meci grupul in care eram ne-am intalnit si cu andrei ionescu,in carje cu piciorul in ghips
super tabloul cu GENERATIA RENASTERII !!!
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 20 Mai 2006, 20:32

dxtr009 scrie: super tabloul cu GENERATIA RENASTERII !!!
E de pus in rama...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Închis