Dacia-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va odihni Stanga titularii in meciul cu Dacia Mioveni ?

Poll ended at 24 Mai 2006, 09:47

Da
39
72%
Nu
10
19%
Nu stiu
5
9%
 
Total votes: 54

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 25 Mai 2006, 15:49

drejania scrie:Si credeti voi ca-si da Mircea Lupescu asa de amorul artei cu firma-n cap? Cum ar fi sa-ti penalizezi tatal. Hai sa fim seriosi.
Il cheama Ionut Lupescu. Iar amanarea asta este facuta ca sa ne oblige sa jucam pe bune toate meciurile pana la sfarsitul campionatului.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 25 Mai 2006, 16:32

Che Guevara scrie:
drejania scrie:Si credeti voi ca-si da Mircea Lupescu asa de amorul artei cu firma-n cap? Cum ar fi sa-ti penalizezi tatal. Hai sa fim seriosi.
Il cheama Ionut Lupescu. Iar amanarea asta este facuta ca sa ne oblige sa jucam pe bune toate meciurile pana la sfarsitul campionatului.
Mircea Lupescu isi da cu firma in cap, Ionut Lupescu nu poate sa isi penalizeze tatal... :bad:

JustME

Mesaj de JustME » 25 Mai 2006, 16:53

mah, e clar ne mai trebuie 3 puncte ca sa stam linistiti .. nici eu nu cred ca ni-se vor lua punctele .. desi in Romania totul e posibil .. as vrea ca meciul cu valcea sa il castigam mai mult pt linistea mea .. numa` bine ! o:

ozzy

Mesaj de ozzy » 25 Mai 2006, 17:08

eu vreau sa il castigam nu pentru liniste, ci pentru ca aia de la Valcea nu merita sa scape nebatuti de noi in campionatul asta

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 25 Mai 2006, 20:19

WhiteBlue4Ever scrie:... imi spuneti si mie cine joaca cu 15 la noi? :)(
Firtulescu Dragos Petrut :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 25 Mai 2006, 20:53

Che Guevara scrie: Iar amanarea asta este facuta ca sa ne oblige sa jucam pe bune toate meciurile pana la sfarsitul campionatului.
Sa mor io Che,asta ai spus-o la misto!!! :cool:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 25 Mai 2006, 20:55

"pe bune" inseamna la victorie, fara sa bagam juniorii. Ca sa ne incurce planurile pentru anul viitor. Una e sa testezi un junior intr-un meci oficial, pe bani, si alta e intr-un meci amical.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 26 Mai 2006, 00:07

nu au gindit ei asa departe. :o . pur si simplu e o razbunare. eu asa zic. daca e sa fie cazu l(Doamne fereste), cred ca o sa ne ia punctele. de fapt , acu imi pica fisa: daca craiova bate simbata ne ia sigur punctele. ca sa nu pice astra. si nici pe noi sa nu ne oftice. daca nu bate craiova.......si ....nici nu vreau sa ma gindesc.
Am zis!!

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 26 Mai 2006, 01:58

AdrianR scrie:
WhiteBlue4Ever scrie:... imi spuneti si mie cine joaca cu 15 la noi? :)(
Firtulescu Dragos Petrut :-)
sa traiesti... mi`a placut d el cum a jucat la mioveni :)(
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 26 Mai 2006, 07:24

manex scrie:nu au gindit ei asa departe. :o . pur si simplu e o razbunare. eu asa zic. daca e sa fie cazu l(Doamne fereste), cred ca o sa ne ia punctele. de fapt , acu imi pica fisa: daca craiova bate simbata ne ia sigur punctele. ca sa nu pice astra. si nici pe noi sa nu ne oftice. daca nu bate craiova.......si ....nici nu vreau sa ma gindesc.
Nu te mai gandi,manex,nu te mai gandi!! o: Batem sigur,e ultimul meci acasa...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Închis