Universitatea - CSM Rm Valcea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pentru linistea noastra, vom castiga derby-ul cu CSM Rm.Valcea ?

cu siguranta
34
85%
facem egal ca nu mai conteaza
5
13%
pierdem ca noi doar rulam jucatori
1
3%
 
Total votes: 40

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 28 Mai 2006, 12:31

Che Guevara scrie:1. Nu cred ca Liga isi poate permite luxul de a mai juca inca un an de Divizia A fara Universitatea Craiova. Si asa au probleme cu audienta la meciuri care e in continua scadere si sponsorii incep sa se cam retraga de la fotbal.
si eu am observat ca se retrag toti sponsorii din prima liga
nu mai cumpara nimeni drepturile tv
nu mai are nici o echipa sponsor
poli e in faliment si nu investeste nimic de 8 ani
arges s-a retras
dinamo s-a desfintat
steau nu are sponsor
rapid joaca in liga 4 judeteana
farul s-a inscris in campionatul bulgariei
nimeni nu mai vrea sa joace fara noi si cei 500 de spectatori pe meci care stau in peluza ca e moca

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 28 Mai 2006, 12:40

@frozen: exagerezi. Craiova nu reprezinta numai spectatorii care au venitul la meciul de ieri.

U Craiova are un public imens care urmareste mass-media. Toti acestia sunt paine de mancat pentru industria de publicitate din Romania. Fara ei cu siguranta e mai greu.

Iancu baga bani un an doi si pe urma pleaca, Becali poate ajunge undeva in politica si nu-l mai intereseaza Steaua. Publicul este singurul care tine echipele de fotbal in viata. Pentru ca lor li se adreseaza acele reclame pe care le vedem afisate peste tot. :-)

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 28 Mai 2006, 13:48

Am un sentiment ciudat in legatura cu finalul campionatului. Oricum chiar daca se termina cu bine, avem nevoie de intariri serioase atat la nivelul conducerii cat si la nivelul lotului. In formula actuala sunt din ce in ce mai convins ca nu strangem mai mult de 15 puncte in divizia A. Uitati-va ce sume se investesc la celelalte cluburi. Pana si Poli Iasi am vazut ca anunta buget record pt anul asta fiind sprijinita de primarie.

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 28 Mai 2006, 14:08

bogdan3006 scrie:Am un sentiment ciudat in legatura cu finalul campionatului. Oricum chiar daca se termina cu bine, avem nevoie de intariri serioase atat la nivelul conducerii cat si la nivelul lotului. In formula actuala sunt din ce in ce mai convins ca nu strangem mai mult de 15 puncte in divizia A. Uitati-va ce sume se investesc la celelalte cluburi. Pana si Poli Iasi am vazut ca anunta buget record pt anul asta fiind sprijinita de primarie.

maaaaaaama!!!! [*****] Iesi! :lol: a lu' Puopa! :lol: :laughing: :-x

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 28 Mai 2006, 21:12

Bailesteanu Liviu scrie:si eu sunt de parere ca avem dreptate dar uneori mori cu ea in brate, crede-ma netoiu trage toate sforile, are tot interesul sa ramanem in B.
o: o: o:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 28 Mai 2006, 21:58

Liviu scrie: acuma ar trebui sa ne bucuram pentru revenirea in prim liga.... :mad:
eu ma voi bucura cu adevarat daca decizia frf va fi favorabila noua. si sa nu mai aud ca sint prapastios, panicard etc. cu mafiotii de sus nu poti stii niciodata. desigur ca meciul cistigat cu javrele ne poate scuti de orice griji, insa.....jucatorii sint cu moralul varza, vad si ei acum ca pot pierde promovarea. bine, pina la meci se mai pot intimpla multe. sper sa nu fim nevoiti sa jucam cu sabia deasupra capului meciul cu dinamo. ai nostri nu sint buni, deocamdata, sa joace sub presiune. a dracu nocturna. nu putea sa se strice la pauza? nu puteau sa joace 2 minute la lumina naturala? ca inca mai era. injurati-ma, insa mi-e mai teama ca ieri.
Am zis!!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 28 Mai 2006, 22:03

manex,nu te mai consuma!! o: Desfa-ti o bere si simte-te bine... :cool:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 28 Mai 2006, 22:08

tocmai am baut-o....mi-am facut mansarda......ma simt bine, obosit, insa stii cum e, oboseala din aia cu folos. insa ceva ma nemultumeste. ghici ce..... :o :mad: . mama lor de puncte.....
Am zis!!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 28 Mai 2006, 22:13

manex scrie:tocmai am baut-o....mi-am facut mansarda......ma simt bine, obosit, insa stii cum e, oboseala din aia cu folos. insa ceva ma nemultumeste. ghici ce..... :o :mad: . mama lor de puncte.....
Si eu mi-am incheiat casa cu termopane azi!!...Dar imi lipseste ceva,la fel ca si tine...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 28 Mai 2006, 22:14

vezi? stii senzatia. de aia sint eu prapastios.
Am zis!!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 28 Mai 2006, 22:23

manex scrie:vezi? stii senzatia. de aia sint eu prapastios.
E chestia aia ca prea multa fericire... :-( Doamne fereste...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 29 Mai 2006, 10:01

Bailesteanu Liviu scrie: Eu unul am emotii destul de mari si tare mi-as dori sa nu ajungem la mana catelusilor. Ar trebui sa mergem, macar astia care suntem din Bucuresti, marti la frf, sa fim acolo, sa vada ca nu pot sa faca ce vor cu echipa noastra, chiar daca celor din Craiova se pare ca le-a trecut cheful de fotbal (poate daca aducea solomon nationalul la Craiova erau mai fericiti).
Subscriu la ideea ta si te sustin ...Haideti sa ne intalnim marti si sa mergem in fata sediului FRF :!:

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 29 Mai 2006, 10:09

Ziua e mare. Din cate am intzeles io, comisiile astea ishi incep lucrul pe la ora 14:00.
Daca nu ne strangem minim 50 de oameni, nici nu are rost sa mergem, ptr ca in 20 de inshi nu potzi spune ca faci presiune sa judece corect. :(

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 29 Mai 2006, 10:20

Bai fratiorilor,cu Otopeniul am fost destui din Bucuresti ..eu zic ca putem sa ne adunam mai bine de 50...Dati de stire tuturor oltenilor de ii stiti ca tin cu Stiintza si hai s-o dam naibii de lene....Fara nci o gluma! E vremea sa ne ajutam Echipa...Eu sunt diseara la munca deci am sa ies maine dimimeata .La 10 am sa fiu in Bucuresti si va astept sa ne strangem pt actiune... o:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 29 Mai 2006, 10:21

Pai as vrea sa ii vad la Bucuresti marti pichetand Casa Fotbalului pe aia care se credeau mari ultrasi atunci cand cereau eliberarea dinamovistilor detinuti in Bulgaria. Sa vedem. Sunteti capabili sa faceti pentru echipa voastra ceea ce ati facut pentru caini?

Închis